Lista imbarcare Finala

Nr. Crescator Inel Inel electronic
1 Gosav Alexandru RO    0242628/  18 A4548BB900
2 Class 888 RO       0047/  18 A454495100
3 Denis+Daniel Muntean RO     420508/  18 A454073300
4 Denis+Daniel Muntean RO     421934/  18 A4549E2F00
5 Dobre+Banita RO     212452/  18 A454590600
6 Vasile Doroftei RO    3076059/  18 A454948200
7 Extrem OLR RO     045343/  18 A45455EC00
8 Nusu Cafes RO    0246003/  18 A4546C3000
9 Class 888 RO       0034/  18 A4543FC400
10 Sima Daniel RO    2077921/  18 A4546FF100
11 Stoica Adrian A+Fiul RO     550574/  18 A454A4A000
12 Nusu Cafes RO    0246015/  18 A45488AD00
13 Sima Daniel RO    2077924/  18 A4547DD500
14 Chirita Alex+Petre RO     411131/  18 A4545AE700
15 Gosav Alexandru RO    0242620/  18 A4543A0500
16 Marcu Laurentiu RO    5029226/  18 A454725700
17 Dobre+Banita RO     212451/  18 A4543A9C00
18 Chirita Alex+Petre RO     411133/  18 A45456EB00
19 Extrem OLR RO     045314/  18 A454BBC700
20 Marcu Laurentiu RO    5029204/  18 A4548FD200
21 Simion Valentin RO     155241/  18 A4543BB900
22 Florea Cosmin RO     303878/  18 A454312C00
23 Olteanu Cosmin RO     018244/  18 A454326700
24 David Tibi+Bobi RO     109659/  18 A454419500
25 Hantu Romania RO     155247/  18 A4547BE600
26 Nusu Cafes RO    0246014/  18 A4548CF400
27 Extrem OLR RO     045317/  18 A454B49200
28 Marcu Laurentiu RO    5029234/  18 A454878000
29 Teo Cipi & G RO     399961/  18 A45430C300
30 Gosav Alexandru RO     242635/  18 A454CD3E00
31 Vasile Doroftei RO    3076058/  18 A4545BAA00
32 Hantu Romania RO     155215/  18 A454426700
33 Hantu Romania RO     155214/  18 A454607700
34 Carmazan Ioan RO      19573/  18 A454C5BE00
35 Denis+Daniel Muntean RO     420502/  18 A4548F7900
36 Crapu+Osanu RO     013105/  18 A454529400
37 Chirita Alex+Petre RO     399029/  18 A454422B00
38 Cristea Constantin RO     014223/  18 A45432EF00
39 Olteanu Cosmin RO     018867/  18 A454768100
40 Chirita Alex+Petre RO     411134/  18 A454C6CC00
41 Class 888 RO       0035/  18 A4547F3D00
42 Micu Valentina RO     538824/  18 A454653700
43 Micu Valentina RO     121860/  18 A4543E4D00
44 Nastasescu+Androne RO    2070061/  18 A454808700
45 Marcu Laurentiu RO    5029231/  18 A454548300
46 Denis+Daniel Muntean RO     421913/  18 A454405A00
47 Stoica Adrian A+Fiul RO     538056/  18 A45460A400

Finala Columbodromul Ghimpati, sâmbătă 01.09.2018

Dragilor,

A sosit momentul să ne bucurăm de finală.

Câteva detalii aici:

-vineri 31. 08. Îmbarcare începând cu ora 11:00. Toată lumea doritoare este asteptata la vizionarea îmbarcării și la povești.

-Se filmează live pe Facebook îmbarcarea , sigilarea remorcii , desigilarea și lansarea porumbeilor. Deasemenea cine dorește să vina delegat unul sau mai multe persoane cu drag va asteptam.

– sâmbătă , ziua finalei, grătar și bere din partea casei.

-premierea tuturor participanților câștigători. Premiile in bani + cupe și medalii se acordă la fata locului. Banii sunt in moneda Ron echivalentul grilei de premiere in Euro.

-dupa premiere are loc licitația porumbeilor finaliști la fata locului. Avem o grilă prestabilită de la care incepe licitația astfel : Finala locul 1 , de la 500 eur. Locul 2 finala de la 300 euro, Locul 3 de la 200 eur. Locurile 4-10 de la 100 eur. De la 10-…. 50 eur. Locul 1 AS de la 600 eur, locul 2 AS de la 400 euro. Locul 3 AS. De la 200 euro….Porumbeii nevânduți vor fi afișați pe site unde va continua licitația.

-Avem rugămintea că participanții să aducă la finala documentele porumbeilor lor conform cu regulamentul.

– tombola 20 lei biletul. Se pot cumpăra oricâte bilete de fiecare. Minim 20 in total pentru organizarea tombolei. Premiul tombolei : 1 frate cu câștigătorul loc 1 finala Orhei Moldova.

– Succes și distracție plăcută!

 

 

 

Câștigătorii finalei Columbodromului Orhei

Echipa Tănase+Teieru, administratorii Columbodromului Ghimpati Dâmbovița sunt câștigătorii finalei in Republica Moldova.

La finala de 550 km, Columbodromul Orhei, primul porumbel, Tanase+Teieru , ajunge a doua zi la ora 07:01. Este un porumbel scos din prima serie pe 2018 si este o combinatie aleatorie din porumbei care au demonstrat anduranta la zborurile pe distante medii si lungi. Al doilea porumbel a sosit la aproximativ un minut diferența de timp.

Screenshot_20180827-075058

 

 

Lista AS din urmatoarele 3 concursuri: Bronz , Silver si Semifinala.

Nr. Crescator Inel elec. Inel. AS-puncte
1 David Tibi+Bobi RO     109659/  18 A4544195 237.55
2 Denis+Daniel Muntean RO     420508/  18 A4540733 207.70
3 Micu Valentina RO     538824/  18 A4546537 205.83
4 Carmazan Ioan RO      19573/  18 A454C5BE 204.41
5 Olteanu Cosmin RO     018867/  18 A4547681 187.98
6 Class 888 RO       0035/  18 A4547F3D 180.19
7 Stana Ionut RO     538400/  18 A4544690 172.99
8 Crapu+Osanu RO     013105/  18 A4545294 160.72
9 Extrem OLR RO     045343/  18 A45455EC 158.47
10 Gosav Alexandru RO     242635/  18 A454CD3E 157.71
11 Andrei Florin RO     421955/  18 A4546E01 155.65
12 Fauna Orheiului OLR MD       2245/  18 A454AC20 146.75
13 Micu Valentina RO     538816/  18 A4548807 141.28
14 Olteanu Cosmin RO     018244/  18 A4543267 126.69
15 Sima Daniel RO    2077921/  18 A4546FF1 122.70
16 Class 888 RO       0034/  18 A4543FC4 122.23
17 Extrem OLR RO     045314/  18 A454BBC7 115.09
18 Florea Cosmin RO     303878/  18 A454312C 112.74
19 Stoica Adrian A+Fiul RO     538056/  18 A45460A4 110.95
20 Chirita Alex+Petre RO     399029/  18 A454422B 101.45
21 Dobre+Banita RO     212452/  18 A4545906 100.00
22 Chirita Alex+Petre RO     411134/  18 A454C6CC 100.00
23 Dobre+Banita RO     212451/  18 A4543A9C 093.10
24 Stoica Adrian A+Fiul RO     550574/  18 A454A4A0 092.24
25 Vasile Doroftei RO    3076059/  18 A4549482 082.56
26 Denis+Daniel Muntean RO     421913/  18 A454405A 072.41
27 Teo Cipi & G RO     399961/  18 A45430C3 070.69
28 Draganescu C+ Man RO      47933/  18 A4548FC3 063.89
29 Class 888 RO       0041/  18 A45470E1 061.11
30 Andrei Florin RO     421944/  18 A4543EE3 058.62
31 David Tibi+Bobi RO     109661/  18 A454AAF6 058.33
32 Chirita Alex+Petre RO     411133/  18 A45456EB 055.56
33 Extrem OLR RO     045317/  18 A454B492 052.17
34 Stana Ionut RO     538500/  18 A454112A 051.72
35 Sima Daniel RO    2077924/  18 A4547DD5 049.18
36 Hantu Romania RO     155214/  18 A4546077 047.52
37 Nastasescu+Androne RO    2068266/  18 A454604A 044.44
38 Extrem OLR RO     045322/  18 A454CFA5 033.33
39 Navrapescu Romeo RO     530034/  18 A454523A 030.46
40 Hantu Romania RO     155215/  18 A4544267 030.43
41 Marcu Laurentiu RO    5029204/  18 A4548FD2 026.09
42 Nastasescu+Androne RO    2070061/  18 A4548087 025.00
43 Gosav Alexandru RO    0242628/  18 A4548BB9 022.22
44 Marcu Laurentiu RO    5029226/  18 A4547257 021.74
45 Nusu Cafes RO    0246003/  18 A4546C30 017.39
46 Dobre+Banita RO     212202/  18 A4545EC5 013.89
47 Andrei Florin RO     421950/  18 A4546B40 011.11
48 Simion Valentin RO     155241/  18 A4543BB9 008.70
49 Carmazan Ioan RO      19574/  18 A4543D99 008.33
50 Chirita Alex+Petre RO     411131/  18 A4545AE7 006.90
51 Navrapescu Romeo RO     530019/  18 A454A9BB 005.56
52 Class 888 RO       0047/  18 A4544951 003.45
53 Extrem OLR RO     045324/  18 A4543AF6 002.78

Lista sosire Semifinala 26.08. – Final concurs

NR
Crescator
Inel
Inel Elect.
Sosire
ACE-points
1
Carmazan Ioan
RO      19573/  18
A454C5BE00
26.08.18 12:16:18:40
100.00
2
Extrem OLR
RO     045314/  18
A454BBC700
26.08.18 12:16:18:57
95.65
3
Class 888
RO       0035/  18
A4547F3D00
26.08.18 12:16:21:71
91.30
4
Micu Valentina
RO     538824/  18
A454653700
26.08.18 12:16:45:34
86.96
5
Extrem OLR
RO     045343/  18
A45455EC00
26.08.18 12:16:46:00
82.61
6
David Tibi+Bobi
RO     109659/  18
A454419500
26.08.18 12:16:47:89
78.26
7
Olteanu Cosmin
RO     018244/  18
A454326700
26.08.18 12:16:50:79
73.91
8
Stoica Adrian A+Fiul
RO     538056/  18
A45460A400
26.08.18 12:18:19:53
69.57
9
Crapu+Osanu
RO     013105/  18
A454529400
26.08.18 12:18:44:75
65.22
10
Olteanu Cosmin
RO     018867/  18
A454768100
26.08.18 12:18:47:82
60.87
11
Class 888
RO       0034/  18
A4543FC400
26.08.18 12:18:50:37
56.52
12
Extrem OLR
RO     045317/  18
A454B49200
26.08.18 12:19:21:33
52.17
13
Denis+Daniel Muntean
RO     420508/  18
A454073300
26.08.18 12:21:06:96
47.83
14
Florea Cosmin
RO     303878/  18
A454312C00
26.08.18 12:25:01:61
43.48
15
Gosav Alexandru
RO     242635/  18
A454CD3E00
26.08.18 12:27:20:89
39.13
16
Chirita Alex+Petre
RO     399029/  18
A454422B00
26.08.18 12:27:22:82
34.78
17
Hantu Romania
RO     155215/  18
A454426700
26.08.18 12:36:45:98
30.43
18
Marcu Laurentiu
RO    5029204/  18
A4548FD200
26.08.18 12:51:53:68
26.09
19
Marcu Laurentiu
RO    5029226/  18
A454725700
26.08.18 13:01:56:93
21.74
20
Nusu Cafes
RO    0246003/  18
A4546C3000
26.08.18 13:10:10:55
17.39
21
Hantu Romania
RO     155214/  18
A454607700
26.08.18 13:39:08:20
13.04
22
Simion Valentin
RO     155241/  18
A4543BB900
26.08.18 13:45:14:14
8.70
23
Sima Daniel
RO    2077924/  18
A4547DD500
26.08.18 13:46:37:71
4.35
24
Denis+Daniel Muntean
RO     420502/  18
A4548F7900
26.08.18 14:07:10:98
0.00
25
Denis+Daniel Muntean
RO     421934/  18
A4549E2F00
26.08.18 14:40:55:50
0.00
26
Nusu Cafes
RO    0246015/  18
A45488AD00
26.08.18 14:52:35:74
0.00
27
Dobre+Banita
RO     212451/  18
A4543A9C00
26.08.18 15:02:08:85
0.00
28
Stoica Adrian A+Fiul
RO     550574/  18
A454A4A000
26.08.18 15:05:31:91
0.00
29
Vasile Doroftei
RO    3076058/  18
A4545BAA00
26.08.18 15:07:49:57
0.00
30
Marcu Laurentiu
RO    5029234/  18
A454878000
26.08.18 18:45:08:83
0.00
31
Denis+Daniel Muntean
RO     421913/  18
A454405A00
26.08.18 18:47:15:91
0.00
32
Vasile Doroftei
RO    3076059/  18
A454948200
26.08.18 18:55:18:88
0.00
33
Chirita Alex+Petre
RO     411133/  18
A45456EB00
26.08.18 19:29:15:49
0.00
34
Nastasescu+Androne
RO    2070061/  18
A454808700
26.08.18 19:29:48:71
0.00

Lista imbarcare Semifinala (Bivolari 342 Km)

Nr Crescator Inel in. electronic
1 Olteanu Cosmin RO     018244/  18 A454326700
2 Marcu Laurentiu RO    5029234/  18 A454878000
3 Gosav Alexandru RO    0242620/  18 A4543A0500
4 Micu Valentina RO     538824/  18 A454653700
5 Class 888 RO       0047/  18 A454495100
6 Extrem OLR RO     045317/  18 A454B49200
7 Marcu Laurentiu RO    5029226/  18 A454725700
8 Simion Valentin RO     155243/  18 A4543A6F00
9 Denis+Daniel Muntean RO     421934/  18 A4549E2F00
10 Chirita Alex+Petre RO     411131/  18 A4545AE700
11 Denis+Daniel Muntean RO     420508/  18 A454073300
12 Stoica Adrian A+Fiul RO     550574/  18 A454A4A000
13 Hantu Romania RO     155215/  18 A454426700
14 Micu Valentina RO     121893/  18 A4546A1400
15 Dobre+Banita RO     212451/  18 A4543A9C00
16 Olteanu Cosmin RO     018867/  18 A454768100
17 Chirita Alex+Petre RO     411134/  18 A454C6CC00
18 Stoica Adrian A+Fiul RO     538056/  18 A45460A400
19 Nusu Cafes RO    0246015/  18 A45488AD00
20 Vasile Doroftei RO    3076059/  18 A454948200
21 Navrapescu Romeo RO     530034/  18 A454523A00
22 Dobre+Banita RO     212452/  18 A454590600
23 Navrapescu Romeo RO     530019/  18 A454A9BB00
24 David Tibi+Bobi RO     109659/  18 A454419500
25 Class 888 RO       0035/  18 A4547F3D00
26 Andrei Florin RO     421955/  18 A4546E0100
27 Denis+Daniel Muntean RO     421913/  18 A454405A00
28 Marcu Laurentiu RO    5029204/  18 A4548FD200
29 Manta Vasile RO     421781/  18 A4544C5E00
30 Nastasescu+Androne RO    2070061/  18 A454808700
31 Stana Ionut RO     538500/  18 A454112A00
32 Olteanu Cosmin RO     018230/  18 A4544A1400
33 Fauna Orheiului OLR MD       2382/  18 A45458BC00
34 Nusu Cafes RO    0246003/  18 A4546C3000
35 Micu Valentina RO     121860/  18 A4543E4D00
36 Gosav Alexandru RO     242635/  18 A454CD3E00
37 Carmazan Ioan RO      19586/  18 A45491EF00
38 Extrem OLR RO     045314/  18 A454BBC700
39 Class 888 RO       0034/  18 A4543FC400
40 Carmazan Ioan RO      19573/  18 A454C5BE00
41 Class 888 RO       0041/  18 A45470E100
42 Nusu Cafes RO    0246001/  18 A4543CB800
43 Nusu Cafes RO    0246010/  18 A4547DE400
44 Extrem OLR RO     045343/  18 A45455EC00
45 Teo Cipi & G RO     399963/  18 A45495BE00
46 Chirita Alex+Petre RO     042048/  18 A454304B00
47 Hantu Romania RO     155214/  18 A454607700
48 Florea Cosmin RO     303878/  18 A454312C00
49 Nusu Cafes RO    0246004/  18 A4548F4B00
50 Marcu Laurentiu RO    5029231/  18 A454548300
51 Nusu Cafes RO    0246014/  18 A4548CF400
52 Crapu+Osanu RO     013105/  18 A454529400
53 Teo Cipi & G RO     399966/  18 A454798E00
54 David Tibi+Bobi RO     109661/  18 A454AAF600
55 Hantu Romania RO     155247/  18 A4547BE600
56 Fauna Orheiului OLR MD       2358/  18 A454814900
57 Sima Daniel RO    2077921/  18 A4546FF100
58 Cristea Constantin RO     014223/  18 A45432EF00
59 Chirita Alex+Petre RO     411133/  18 A45456EB00
60 Teo Cipi & G RO     399961/  18 A45430C300
61 Sima Daniel RO    2077924/  18 A4547DD500
62 Vasile Doroftei RO    3076058/  18 A4545BAA00
63 Nastasescu+Androne RO    2068266/  18 A454604A00
64 Andrei Florin RO     421944/  18 A4543EE300
65 Denis+Daniel Muntean RO     420502/  18 A4548F7900
66 Simion Valentin RO     155241/  18 A4543BB900
67 Chirita Alex+Petre RO     399029/  18 A454422B00
68 Florea Cosmin RO     303871/  18 A454652800

Semifinala duminica 26.08.2018

Dragi participanti,

Totul este gata pentru Semifinala!

Programul va decurge cam asa:

-Imbarcarea sambata in jurul orei 12:00 la sediul Columbodromului Ghimpati din strada scolii.

-Lansare porumbei din localitatea Bivolari, Jud. Iasi,  in jurul orei 07:00

(Distanta linie dreapta aprox. 342 Km,Directie vant: E, S-E, temperatura lansare ora 06:00 18-19 C. temp max. a zilei 33-34 C.)

-Spatiul pentru asteptare este amenajat pentru voi astfel incat sa puteti urmari pe un display rezultatele.

-Simtiti-va bine si relaxati-va in timp ce asteptati porumbeii. Mult SUCCES!!!

ca84kl0sjwawuueexyqr

Rezultatele concursului Gold din data 18.August

NR Participant Inel elec. electr. sosire
1 Dobre+Banita RO     212452/  18 A454590600 10:25:46:46
2 Andrei Florin RO     421955/  18 A4546E0100 10:25:47:48
3 Carmazan Ioan RO      19573/  18 A454C5BE00 10:25:48:54
4 Class 888 RO       0034/  18 A4543FC400 10:25:48:63
5 Micu Valentina RO     538824/  18 A454653700 10:25:49:13
6 Cristea Constantin RO     014223/  18 A45432EF00 10:25:51:03
7 Chirita Alex+Petre RO     399029/  18 A454422B00 10:25:51:40
8 Class 888 RO       0035/  18 A4547F3D00 10:25:52:63
9 Denis+Daniel Muntean RO     421913/  18 A454405A00 10:25:52:82
10 Teo Cipi & G RO     399961/  18 A45430C300 10:28:47:42
11 Gosav Alexandru RO     242635/  18 A454CD3E00 10:32:04:79
12 Olteanu Cosmin RO     018867/  18 A454768100 10:34:26:17
13 Navrapescu Romeo RO     530019/  18 A454A9BB00 10:37:58:69
14 Navrapescu Romeo RO     530034/  18 A454523A00 10:38:09:96
15 Olteanu Cosmin RO     018244/  18 A454326700 10:38:17:23
16 Extrem OLR RO     045314/  18 A454BBC700 10:38:31:81
17 David Tibi+Bobi RO     109659/  18 A454419500 10:40:04:06

Verificare lot porumbei data 19 August.

1 Denis+Daniel Muntean RO 420502/ 18 A4548F7900
2 Gosav Alexandru RO 0242620/ 18 A4543A0500
3 Carmazan Ioan RO 19586/ 18 A45491EF00
4 Class 888 RO 0034/ 18 A4543FC400
5 Crapu+Osanu RO 013105/ 18 A454529400
6 Vasile Doroftei RO 3076059/ 18 A454948200
7 Stana Ionut RO 538500/ 18 A454112A00
8 Florea Cosmin RO 303878/ 18 A454312C00
9 Denis+Daniel Muntean RO 420508/ 18 A454073300
10 Dobre+Banita RO 212452/ 18 A454590600
11 Navrapescu Romeo RO 530019/ 18 A454A9BB00
12 Nusu Cafes RO 0246015/ 18 A45488AD00
13 David Tibi+Bobi RO 109659/ 18 A454419500
14 Marcu Laurentiu RO 5029234/ 18 A454878000
15 Class 888 RO 0047/ 18 A454495100
16 Nusu Cafes RO 0246014/ 18 A4548CF400
17 Vasile Doroftei RO 3076058/ 18 A4545BAA00
18 Chirita Alex+Petre RO 411134/ 18 A454C6CC00
19 Marcu Laurentiu RO 5029204/ 18 A4548FD200
20 Gosav Alexandru RO 242635/ 18 A454CD3E00
21 Florea Cosmin RO 303871/ 18 A454652800
22 Nastasescu+Androne RO 2068266/ 18 A454604A00
23 Fauna Orheiului OLR MD 2382/ 18 A45458BC00
24 Nusu Cafes RO 0246010/ 18 A4547DE400
25 Andrei Florin RO 421955/ 18 A4546E0100
26 Marcu Laurentiu RO 5029231/ 18 A454548300
27 Marcu Laurentiu RO 5029226/ 18 A454725700
28 Nusu Cafes RO 0246001/ 18 A4543CB800
29 Sima Daniel RO 2077924/ 18 A4547DD500
30 Hantu Romania RO 155214/ 18 A454607700
31 Olteanu Cosmin RO 018867/ 18 A454768100
32 Chirita Alex+Petre RO 411131/ 18 A4545AE700
33 Sima Daniel RO 2077921/ 18 A4546FF100
34 Nastasescu+Androne RO 2070061/ 18 A454808700
35 Nusu Cafes RO 0246003/ 18 A4546C3000
36 Andrei Florin RO 421944/ 18 A4543EE300
37 Extrem OLR RO 045343/ 18 A45455EC00
38 Teo Cipi & G RO 399966/ 18 A454798E00
39 Chirita Alex+Petre RO 399029/ 18 A454422B00
40 Cristea Constantin RO 014223/ 18 A45432EF00
41 Olteanu Cosmin RO 018230/ 18 A4544A1400
42 Hantu Romania RO 155215/ 18 A454426700
43 Olteanu Cosmin RO 018244/ 18 A454326700
44 Teo Cipi & G RO 399961/ 18 A45430C300
45 Micu Valentina RO 538824/ 18 A454653700
46 Stoica Adrian A+Fiul RO 538056/ 18 A45460A400
47 Extrem OLR RO 045317/ 18 A454B49200
48 Navrapescu Romeo RO 530034/ 18 A454523A00
49 Extrem OLR RO 045314/ 18 A454BBC700
50 Chirita Alex+Petre RO 411133/ 18 A45456EB00
51 Class 888 RO 0035/ 18 A4547F3D00
52 Simion Valentin RO 155241/ 18 A4543BB900
53 Denis+Daniel Muntean RO 421913/ 18 A454405A00
54 Micu Valentina RO 121860/ 18 A4543E4D00
55 Carmazan Ioan RO 19573/ 18 A454C5BE00
56 Simion Valentin RO 155243/ 18 A4543A6F00

Lista imbarcare concurs Gold ( Vaslui 270 Km)

cur.no. fancier foot ring elec. ringno.
1 Nusu Cafes RO    0246011/  18 A4543F0000
2 David Tibi+Bobi RO     109661/  18 A454AAF600
3 Marcu Laurentiu RO    5029226/  18 A454725700
4 Marcu Laurentiu RO    5029236/  18 A4544D9900
5 Chirita Alex+Petre RO     411134/  18 A454C6CC00
6 Simion Valentin RO     155245/  18 A4543C9A00
7 Gosav Alexandru RO    0242620/  18 A4543A0500
8 Olteanu Cosmin RO     018230/  18 A4544A1400
9 Nastasescu+Androne RO    2070061/  18 A454808700
10 Denis+Daniel Muntean RO     421934/  18 A4549E2F00
11 Class 888 RO       0047/  18 A454495100
12 Micu Valentina RO     121860/  18 A4543E4D00
13 Marcu Laurentiu RO    5029204/  18 A4548FD200
14 Nusu Cafes RO    0246003/  18 A4546C3000
15 Olteanu Cosmin RO     018244/  18 A454326700
16 Chirita Alex+Petre RO     042048/  18 A454304B00
17 Extrem OLR RO     045324/  18 A4543AF600
18 Nusu Cafes RO    0246004/  18 A4548F4B00
19 Nusu Cafes RO    0246001/  18 A4543CB800
20 Class 888 RO       0041/  18 A45470E100
21 Hantu Romania RO     155247/  18 A4547BE600
22 Chirita Alex+Petre RO     399029/  18 A454422B00
23 Nusu Cafes RO    0246015/  18 A45488AD00
24 Andrei Florin RO     421950/  18 A4546B4000
25 Stoica Adrian A+Fiul RO     538055/  18 A454428500
26 Teo Cipi & G RO     399963/  18 A45495BE00
27 Crapu+Osanu RO     014807/  18 A4547DB600
28 Draganescu C+ Man RO      47933/  18 A4548FC300
29 Stoica Adrian A+Fiul RO     538056/  18 A45460A400
30 Denis+Daniel Muntean RO     420502/  18 A4548F7900
31 Navrapescu Romeo RO     530019/  18 A454A9BB00
32 Vasile Doroftei RO    3076058/  18 A4545BAA00
33 Cristea Constantin RO     014202/  18 A4548DD500
34 Fauna Orheiului OLR MD       2382/  18 A45458BC00
35 Manta Vasile RO     421781/  18 A4544C5E00
36 Navrapescu Romeo RO     530034/  18 A454523A00
37 Micu Valentina RO     538816/  18 A454880700
38 Florea Cosmin RO     303878/  18 A454312C00
39 Stana Ionut RO     538400/  18 A454469000
40 Sima Daniel RO    2077921/  18 A4546FF100
41 Class 888 RO       0035/  18 A4547F3D00
42 Marcu Laurentiu RO    5029231/  18 A454548300
43 Carmazan Ioan RO      19586/  18 A45491EF00
44 Dobre+Banita RO     212452/  18 A454590600
45 Denis+Daniel Muntean RO     421913/  18 A454405A00
46 Fauna Orheiului OLR MD       2261/  18 A4541FFF00
47 Dobre+Banita RO     212451/  18 A4543A9C00
48 Andrei Florin RO     421944/  18 A4543EE300
49 Cristea Constantin RO     014223/  18 A45432EF00
50 Simion Valentin RO     155243/  18 A4543A6F00
51 Nastasescu+Androne RO    2068266/  18 A454604A00
52 Nusu Cafes RO    0246010/  18 A4547DE400
53 Cristea Constantin RO     014211/  18 A454579F00
54 Denis+Daniel Muntean RO     420508/  18 A454073300
55 Class 888 RO       0034/  18 A4543FC400
56 Stana Ionut RO     538500/  18 A454112A00
57 Denis+Daniel Muntean RO     421910/  18 A4545D8A00
58 Simion Valentin RO     155241/  18 A4543BB900
59 Extrem OLR RO     045314/  18 A454BBC700
60 David Tibi+Bobi RO     109659/  18 A454419500
61 Vasile Doroftei RO    3076059/  18 A454948200
62 Fauna Orheiului OLR MD       2245/  18 A454AC2000
63 Marcu Laurentiu RO    5029234/  18 A454878000
64 Carmazan Ioan RO      19573/  18 A454C5BE00
65 Sima Daniel RO    2077924/  18 A4547DD500
66 Chirita Alex+Petre RO     411131/  18 A4545AE700
67 Dobre+Banita RO     212202/  18 A4545EC500
68 Fauna Orheiului OLR MD       2358/  18 A454814900
69 Nusu Cafes RO    0246014/  18 A4548CF400
70 Hantu Romania RO     155215/  18 A454426700
71 Andrei Florin RO     421955/  18 A4546E0100
72 Olteanu Cosmin RO     018867/  18 A454768100
73 Hantu Romania RO     155214/  18 A454607700
74 Micu Valentina RO     538824/  18 A454653700
75 Extrem OLR RO     045322/  18 A454CFA500
76 Crapu+Osanu RO     013105/  18 A454529400
77 Gosav Alexandru RO    0242628/  18 A4548BB900
78 Teo Cipi & G RO     399961/  18 A45430C300
79 Extrem OLR RO     045343/  18 A45455EC00
80 Teo Cipi & G RO     399966/  18 A454798E00
81 Nastasescu+Androne RO    2068271/  18 A454715900
82 Gosav Alexandru RO     242635/  18 A454CD3E00
83 Florea Cosmin RO     303900/  18 A45460E000
84 Extrem OLR RO     045317/  18 A454B49200
85 Chirita Alex+Petre RO     411133/  18 A45456EB00
86 Florea Cosmin RO     303871/  18 A454652800
87 Stoica Adrian A+Fiul RO     550574/  18 A454A4A000

Lista ACE pentru primele doua concursuri Bronz si Silver

NR. 1 ACE  Dl. Stana Ionut- Felicitari!!!

NR 2. ACE Dl.Denis+ Daniel Munteanu-Felicitari!!

Nr. 3 ACE  Dl. David Tibi+ Bobi- Felicitari!

Nr
Participant
Inel
Inel elect.
Puncte ACE
1
Stana Ionut
RO     538400/  18
A4544690
172.99
2
Denis+Daniel Muntean
RO     420508/  18
A4540733
159.87
3
David Tibi+Bobi
RO     109659/  18
A4544195
159.29
4
Andrei Florin
RO     421955/  18
A4546E01
155.65
5
Fauna Orheiului OLR
MD       2245/  18
A454AC20
146.75
6
Micu Valentina
RO     538816/  18
A4548807
141.28
7
Olteanu Cosmin
RO     018867/  18
A4547681
127.11
8
Sima Daniel
RO    2077921/  18
A4546FF1
122.70
9
Micu Valentina
RO     538824/  18
A4546537
118.87
10
Gosav Alexandru
RO     242635/  18
A454CD3E
118.58
11
Carmazan Ioan
RO      19573/  18
A454C5BE
104.41
12
Dobre+Banita
RO     212452/  18
A4545906
100.00
13
Chirita Alex+Petre
RO     411134/  18
A454C6CC
100.00
14
Crapu+Osanu
RO     013105/  18
A4545294
095.50
15
Dobre+Banita
RO     212451/  18
A4543A9C
093.10
16
Stoica Adrian A+Fiul
RO     550574/  18
A454A4A0
092.24
17
Class 888
RO       0035/  18
A4547F3D
088.89
18
Vasile Doroftei
RO    3076059/  18
A4549482
082.56
19
Extrem OLR
RO     045343/  18
A45455EC
075.86
20
Denis+Daniel Muntean
RO     421913/  18
A454405A
072.41
21
Teo Cipi & G
RO     399961/  18
A45430C3
070.69
22
Florea Cosmin
RO     303878/  18
A454312C
069.26
23
Chirita Alex+Petre
RO     399029/  18
A454422B
066.67
24
Class 888
RO       0034/  18
A4543FC4
065.71
25
Draganescu C+ Man
RO      47933/  18
A4548FC3
063.89
26
Class 888
RO       0041/  18
A45470E1
061.11
27
Andrei Florin
RO     421944/  18
A4543EE3
058.62
28
David Tibi+Bobi
RO     109661/  18
A454AAF6
058.33
29
Chirita Alex+Petre
RO     411133/  18
A45456EB
055.56
30
Olteanu Cosmin
RO     018244/  18
A4543267
052.78
31
Stana Ionut
RO     538500/  18
A454112A
051.72
32
Sima Daniel
RO    2077924/  18
A4547DD5
044.83
33
Nastasescu+Androne
RO    2068266/  18
A454604A
044.44
34
Stoica Adrian A+Fiul
RO     538056/  18
A45460A4
041.38
35
Hantu Romania
RO     155214/  18
A4546077
034.48
36
Extrem OLR
RO     045322/  18
A454CFA5
033.33
37
Navrapescu Romeo
RO     530034/  18
A454523A
030.46
38
Nastasescu+Androne
RO    2070061/  18
A4548087
025.00
39
Gosav Alexandru
RO    0242628/  18
A4548BB9
022.22
40
Extrem OLR
RO     045314/  18
A454BBC7
019.44
41
Dobre+Banita
RO     212202/  18
A4545EC5
013.89
42
Andrei Florin
RO     421950/  18
A4546B40
011.11
43
Carmazan Ioan
RO      19574/  18
A4543D99
008.33
44
Chirita Alex+Petre
RO     411131/  18
A4545AE7
006.90
45
Navrapescu Romeo
RO     530019/  18
A454A9BB
005.56
46
Class 888
RO       0047/  18
A4544951
003.45
47
Extrem OLR
RO     045324/  18
A4543AF6
002.78

 

Puncte ACE Concurs Bronz-Ramnicu Sarat 130 Km

Nr. Crescator Inel elec. Puncte ACE
1
Chirita Alex+Petre
RO     411134/  18
A454C6CC
100.00
2
David Tibi+Bobi
RO     109659/  18
A4544195
097.22
3
Gosav Alexandru
RO     242635/  18
A454CD3E
094.44
4
Sima Daniel
RO    2077921/  18
A4546FF1
091.67
5
Class 888
RO       0035/  18
A4547F3D
088.89
6
Micu Valentina
RO     538816/  18
A4548807
086.11
7
Stana Ionut
RO     538400/  18
A4544690
083.33
8
Denis+Daniel Muntean
RO     420508/  18
A4540733
080.56
9
Fauna Orheiului OLR
MD       2245/  18
A454AC20
077.78
10
Stoica Adrian A+Fiul
RO     550574/  18
A454A4A0
075.00
11
Vasile Doroftei
RO    3076059/  18
A4549482
072.22
12
Andrei Florin
RO     421955/  18
A4546E01
069.44
13
Chirita Alex+Petre
RO     399029/  18
A454422B
066.67
14
Draganescu C+ Man
RO      47933/  18
A4548FC3
063.89
15
Class 888
RO       0041/  18
A45470E1
061.11
16
David Tibi+Bobi
RO     109661/  18
A454AAF6
058.33
17
Chirita Alex+Petre
RO     411133/  18
A45456EB
055.56
18
Olteanu Cosmin
RO     018244/  18
A4543267
052.78
19
Teo Cipi & G
RO     399961/  18
A45430C3
050.00
20
Crapu+Osanu
RO     013105/  18
A4545294
047.22
21
Nastasescu+Androne
RO    2068266/  18
A454604A
044.44
22
Florea Cosmin
RO     303878/  18
A454312C
041.67
23
Carmazan Ioan
RO      19573/  18
A454C5BE
038.89
24
Micu Valentina
RO     538824/  18
A4546537
036.11
25
Extrem OLR
RO     045322/  18
A454CFA5
033.33
26
Olteanu Cosmin
RO     018867/  18
A4547681
030.56
27
Class 888
RO       0034/  18
A4543FC4
027.78
28
Nastasescu+Androne
RO    2070061/  18
A4548087
025.00
29
Gosav Alexandru
RO    0242628/  18
A4548BB9
022.22
30
Extrem OLR
RO     045314/  18
A454BBC7
019.44
31
Navrapescu Romeo
RO     530034/  18
A454523A
016.67
32
Dobre+Banita
RO     212202/  18
A4545EC5
013.89
33
Andrei Florin
RO     421950/  18
A4546B40
011.11
34
Carmazan Ioan
RO      19574/  18
A4543D99
008.33
35
Navrapescu Romeo
RO     530019/  18
A454A9BB
005.56
36
Extrem OLR
RO     045324/  18
A4543AF6
002.78
Puncte ACE concurs Silver- Dumbraveni 200 km
NR.
Crescator
Inel
Inel electr.
Puncte ACE
1
Dobre+Banita
RO     212452/  18
A4545906
100.00
2
Olteanu Cosmin
RO     018867/  18
A4547681
096.55
3
Dobre+Banita
RO     212451/  18
A4543A9C
093.10
4
Stana Ionut
RO     538400/  18
A4544690
089.66
5
Andrei Florin
RO     421955/  18
A4546E01
086.21
6
Micu Valentina
RO     538824/  18
A4546537
082.76
7
Denis+Daniel Muntean
RO     420508/  18
A4540733
079.31
8
Extrem OLR
RO     045343/  18
A45455EC
075.86
9
Denis+Daniel Muntean
RO     421913/  18
A454405A
072.41
10
Fauna Orheiului OLR
MD       2245/  18
A454AC20
068.97
11
Carmazan Ioan
RO      19573/  18
A454C5BE
065.52
12
David Tibi+Bobi
RO     109659/  18
A4544195
062.07
13
Andrei Florin
RO     421944/  18
A4543EE3
058.62
14
Micu Valentina
RO     538816/  18
A4548807
055.17
15
Stana Ionut
RO     538500/  18
A454112A
051.72
16
Crapu+Osanu
RO     013105/  18
A4545294
048.28
17
Sima Daniel
RO    2077924/  18
A4547DD5
044.83
18
Stoica Adrian A+Fiul
RO     538056/  18
A45460A4
041.38
19
Class 888
RO       0034/  18
A4543FC4
037.93
20
Hantu Romania
RO     155214/  18
A4546077
034.48
21
Sima Daniel
RO    2077921/  18
A4546FF1
031.03
22
Florea Cosmin
RO     303878/  18
A454312C
027.59
23
Gosav Alexandru
RO     242635/  18
A454CD3E
024.14
24
Teo Cipi & G
RO     399961/  18
A45430C3
020.69
25
Stoica Adrian A+Fiul
RO     550574/  18
A454A4A0
017.24
26
Navrapescu Romeo
RO     530034/  18
A454523A
013.79
27
Vasile Doroftei
RO    3076059/  18
A4549482
010.34
28
Chirita Alex+Petre
RO     411131/  18
A4545AE7
006.90
29
Class 888
RO       0047/  18
A4544951
003.45

 

Lista sosire concurs Silver, Dumbraveni, din 11.08.2018

Nr Nume Crescator Inel Inel electronic Sosire
1 Dobre+Banita RO 212452/ 18 A454590600 11.08.18 09:12:05:58
2 Olteanu Cosmin RO 018867/ 18 A454768100 11.08.18 09:12:06:41
3 Dobre+Banita RO 212451/ 18 A4543A9C00 11.08.18 09:12:07:19
4 Stana Ionut RO 538400/ 18 A454469000 11.08.18 09:12:08:61
5 Andrei Florin RO 421955/ 18 A4546E0100 11.08.18 09:12:08:98
6 Micu Valentina RO 538824/ 18 A454653700 11.08.18 09:12:09:20
7 Denis+Daniel Muntean RO 420508/ 18 A454073300 11.08.18 09:12:10:13
8 Extrem OLR RO 045343/ 18 A45455EC00 11.08.18 09:12:10:86
9 Denis+Daniel Muntean RO 421913/ 18 A454405A00 11.08.18 09:12:11:37
10 Fauna Orheiului OLR MD 2245/   18 A454AC2000 11.08.18 09:12:11:87
11 Carmazan Ioan RO 19573/   18 A454C5BE00 11.08.18 09:12:13:43
12 David Tibi+Bobi RO 109659/ 18 A454419500 11.08.18 09:12:13:85
13 Andrei Florin RO 421944/ 18 A4543EE300 11.08.18 09:12:14:20
14 Micu Valentina RO 538816/ 18 A454880700 11.08.18 09:12:14:49
15 Stana Ionut RO 538500/ 18 A454112A00 11.08.18 09:12:14:92
16 Crapu+Osanu RO 013105/ 18 A454529400 11.08.18 09:12:15:51
17 Sima Daniel RO 2077924/ 18 A4547DD500 11.08.18 09:12:16:11
18 Stoica Adrian A+Fiul RO 538056/ 18 A45460A400 11.08.18 09:12:18:50
19 Class 888 RO   0034/  18 A4543FC400 11.08.18 09:12:19:78
20 Hantu Romania RO 155214/ 18 A454607700 11.08.18 09:13:47:31
21 Sima Daniel RO 2077921/ 18 A4546FF100 11.08.18 09:14:22:53
22 Florea Cosmin RO 303878/ 18 A454312C00 11.08.18 09:14:23:14
23 Gosav Alexandru RO 242635/ 18 A454CD3E00 11.08.18 09:14:23:18
24 Teo Cipi & G RO 399961/ 18 A45430C300 11.08.18 09:14:24:03
25 Stoica Adrian A+Fiul RO 550574/ 18 A454A4A000 11.08.18 09:14:24:61
26 Navrapescu Romeo RO 530034/ 18 A454523A00 11.08.18 09:14:25:52
27 Vasile Doroftei RO 3076059/ 18 A454948200 11.08.18 09:14:26:64
28 Chirita Alex+Petre RO 411131/ 18 A4545AE700 11.08.18 09:14:26:67
29 Class 888 RO 0047/ 18 A454495100 11.08.18 09:14:26:91
30 Fauna Orheiului OLR MD 2358/ 18 A454814900 11.08.18 09:14:27:19
31 Draganescu C+ Man RO 47933/ 18 A4548FC300 11.08.18 09:14:27:50
32 Extrem OLR RO 045317/ 18 A454B49200 11.08.18 09:14:27:93
33 Denis+Daniel Muntean RO 421910/ 18 A4545D8A00 11.08.18 09:14:29:18
34 Marcu Laurentiu RO 5029204/ 18 A4548FD200 11.08.18 09:14:29:30
35 Class 888 RO 0041/ 18 A45470E100 11.08.18 09:14:30:78
36 Nusu Cafes RO 0246010/ 18 A4547DE400 11.08.18 09:14:31:33
37 Nastasescu+Androne RO 2068266/ 18 A454604A00 11.08.18 09:14:31:47
38 Chirita Alex+Petre RO 411133/ 18 A45456EB00 11.08.18 09:14:32:47
39 Marcu Laurentiu RO 5029231/ 18 A454548300 11.08.18 09:14:33:80
40 Cristea Constantin RO 014223/ 18 A45432EF00 11.08.18 09:14:34:33
41 Florea Cosmin RO 303871/ 18 A454652800 11.08.18 09:14:37:41
42 Extrem OLR RO 045324/ 18 A4543AF600 11.08.18 09:14:39:57
43 Crapu+Osanu RO 014807/ 18 A4547DB600 11.08.18 09:14:40:18
44 Marcu Laurentiu RO 5029236/ 18 A4544D9900 11.08.18 09:14:43:10
45 Chirita Alex+Petre RO 411134/ 18 A454C6CC00 11.08.18 09:14:44:17
46 Simion Valentin RO 155243/ 18 A4543A6F00 11.08.18 09:14:58:86
47 Nastasescu+Androne RO 2070061/ 18 A454808700 11.08.18 09:15:01:42
48 Nusu Cafes RO 0246004/ 18 A4548F4B00 11.08.18 09:20:24:58
49 Fauna Orheiului OLR MD 2382/ 18 A45458BC00 11.08.18 09:20:29:78
50 Manta Vasile RO 421781/ 18 A4544C5E00 11.08.18 09:22:06:04
51 Vasile Doroftei RO 3076058/ 18 A4545BAA00 11.08.18 09:22:52:94
52 Nusu Cafes RO 0246014/ 18 A4548CF400 11.08.18 09:22:53:05
53 Navrapescu Romeo RO 530019/ 18 A454A9BB00 11.08.18 09:22:57:37
54 Extrem OLR RO 045322/ 18 A454CFA500 11.08.18 09:23:01:01
55 Hantu Romania RO 155215/ 18 A454426700 11.08.18 09:23:01:42
56 Simion Valentin RO 155241/ 18 A4543BB900 11.08.18 09:25:10:89
57 Hantu Romania RO 155247/ 18 A4547BE600 11.08.18 09:25:14:17
58 Gosav Alexandru RO 0242628/ 18 A4548BB900 11.08.18 09:25:19:63
59 Cristea Constantin RO 014211/ 18 A454579F00 11.08.18 09:25:21:61
60 Olteanu Cosmin RO 018230/ 18 A4544A1400 11.08.18 09:29:24:16
61 Nusu Cafes RO 0246003/ 18 A4546C3000 11.08.18 09:33:17:78
62 Marcu Laurentiu RO 5029226/ 18 A454725700 11.08.18 10:00:14:47
63 Dobre+Banita RO 212202/ 18 A4545EC500 11.08.18 11:10:12:43
64 Olteanu Cosmin RO 018244/ 18 A454326700 11.08.18 12:27:36:27
65 Andrei Florin RO 421950/ 18 A4546B4000 11.08.18 12:27:37:88
66 Florea Cosmin RO 303900/ 18 A45460E000 11.08.18 12:27:45:29
67 Denis+Daniel Muntean RO 421934/ 18 A4549E2F00 11.08.18 12:28:13:67
68 Simion Valentin RO 155245/ 18 A4543C9A00 11.08.18 12:30:52:72
69 Carmazan Ioan RO 19586/ 18 A45491EF00 11.08.18 12:30:53:13
70 David Tibi+Bobi RO 109661/ 18 A454AAF600 11.08.18 12:30:53:82
71 Chirita Alex+Petre RO 042048/ 18 A454304B00 11.08.18 12:30:54:74
72 Stoica Adrian A+Fiul RO 538055/ 18 A454428500 11.08.18 12:30:56:49
73 Teo Cipi & G RO 399963/ 18 A45495BE00 11.08.18 12:31:01:13
74 Denis+Daniel Muntean RO 420502/ 18 A4548F7900 11.08.18 12:31:02:98
75 Marcu Laurentiu RO 5029234/ 18 A454878000 11.08.18 12:32:51:79
76 Chirita Alex+Petre RO 399029/ 18 A454422B00 11.08.18 12:32:52:58
77 Nusu Cafes RO 0246001/ 18 A4543CB800 11.08.18 12:33:13:64
78 Nusu Cafes RO 0246011/ 18 A4543F0000 11.08.18 12:33:14:07
79 Gosav Alexandru RO 0242620/ 18 A4543A0500 11.08.18 12:33:16:32
80 Extrem OLR RO 045314/ 18 A454BBC700 11.08.18 12:35:03:83
81 Class 888 RO 0035/ 18 A4547F3D00 11.08.18 13:29:01:00
82 Nastasescu+Androne RO 2068271/ 18 A454715900 11.08.18 15:53:17:76
83 Cristea Constantin RO 014202/ 18 A4548DD500 11.08.18 17:03:10:91
84 Nusu Cafes RO 0246015/ 18 A45488AD00 11.08.18 18:04:12:29

Lista imbarcare Concurs Silver , Dumbraveni 200 km, 11.August 2018

Nr Crescator Inel serie cip
1 Nastasescu+Androne RO    2070061/  18 A454808700
2 Teo Cipi & G RO     399961/  18 A45430C300
3 Sima Daniel RO    2077922/  18 A454439300
4 Chirita Alex+Petre RO     411134/  18 A454C6CC00
5 Navrapescu Romeo RO     530019/  18 A454A9BB00
6 Fauna Orheiului OLR MD       2358/  18 A454814900
7 Manta Vasile RO     421781/  18 A4544C5E00
8 Crapu+Osanu RO     014807/  18 A4547DB600
9 Crapu+Osanu RO     013117/  18 A4549BC800
10 Class 888 RO       0035/  18 A4547F3D00
11 Dobre+Banita RO     212452/  18 A454590600
12 Class 888 RO       0047/  18 A454495100
13 Andrei Florin RO     421944/  18 A4543EE300
14 Cristea Constantin RO     014223/  18 A45432EF00
15 Cristea Constantin RO     014211/  18 A454579F00
16 Draganescu C+ Man RO      47933/  18 A4548FC300
17 Fauna Orheiului OLR MD       2382/  18 A45458BC00
18 Stoica Adrian A+Fiul RO     538056/  18 A45460A400
19 Extrem OLR RO     045317/  18 A454B49200
20 Nusu Cafes RO    0246015/  18 A45488AD00
21 Denis+Daniel Muntean RO     421913/  18 A454405A00
22 Chirita Alex+Petre RO     411131/  18 A4545AE700
23 Olteanu Cosmin RO     018230/  18 A4544A1400
24 Extrem OLR RO     045343/  18 A45455EC00
25 Simion Valentin RO     155241/  18 A4543BB900
26 Marcu Laurentiu RO    5029204/  18 A4548FD200
27 Marcu Laurentiu RO    5029226/  18 A454725700
28 Stoica Adrian A+Fiul RO     550574/  18 A454A4A000
29 Stana Ionut RO     538400/  18 A454469000
30 David Tibi+Bobi RO     109659/  18 A454419500
31 Carmazan Ioan RO      19573/  18 A454C5BE00
32 Extrem OLR RO     045322/  18 A454CFA500
33 Nusu Cafes RO    0246010/  18 A4547DE400
34 Navrapescu Romeo RO     530034/  18 A454523A00
35 Micu Valentina RO     538824/  18 A454653700
36 Vasile Doroftei RO    3076059/  18 A454948200
37 Florea Cosmin RO     303878/  18 A454312C00
38 Dobre+Banita RO     212202/  18 A4545EC500
39 Gosav Alexandru RO    0242628/  18 A4548BB900
40 Class 888 RO       0034/  18 A4543FC400
41 Extrem OLR RO     045324/  18 A4543AF600
42 Olteanu Cosmin RO     018867/  18 A454768100
43 Vasile Doroftei RO    3076058/  18 A4545BAA00
44 Simion Valentin RO     155243/  18 A4543A6F00
45 Dobre+Banita RO     212451/  18 A4543A9C00
46 Teo Cipi & G RO     399966/  18 A454798E00
47 Sima Daniel RO    2077924/  18 A4547DD500
48 Gosav Alexandru RO     242635/  18 A454CD3E00
49 Hantu Romania RO     155215/  18 A454426700
50 Hantu Romania RO     155247/  18 A4547BE600
51 Marcu Laurentiu RO    5029231/  18 A454548300
52 Fauna Orheiului OLR MD       2245/  18 A454AC2000
53 Gosav Alexandru RO    0242620/  18 A4543A0500
54 Extrem OLR RO     045314/  18 A454BBC700
55 Olteanu Cosmin RO     018244/  18 A454326700
56 Nusu Cafes RO    0246011/  18 A4543F0000
57 Carmazan Ioan RO      19586/  18 A45491EF00
58 Andrei Florin RO     421950/  18 A4546B4000
59 Teo Cipi & G RO     399963/  18 A45495BE00
60 Simion Valentin RO     155245/  18 A4543C9A00
61 Marcu Laurentiu RO    5029234/  18 A454878000
62 Denis+Daniel Muntean RO     421934/  18 A4549E2F00
63 David Tibi+Bobi RO     109661/  18 A454AAF600
64 Chirita Alex+Petre RO     042048/  18 A454304B00
65 Denis+Daniel Muntean RO     420502/  18 A4548F7900
66 Florea Cosmin RO     303900/  18 A45460E000
67 Stoica Adrian A+Fiul RO     538055/  18 A454428500
68 Chirita Alex+Petre RO     399029/  18 A454422B00
69 Nusu Cafes RO    0246001/  18 A4543CB800
70 Hantu Romania RO     155214/  18 A454607700
71 Crapu+Osanu RO     013105/  18 A454529400
72 Marcu Laurentiu RO    5029236/  18 A4544D9900
73 Sima Daniel RO    2077921/  18 A4546FF100
74 Class 888 RO       0041/  18 A45470E100
75 Denis+Daniel Muntean RO     421910/  18 A4545D8A00
76 Stana Ionut RO     538500/  18 A454112A00
77 Nastasescu+Androne RO    2068271/  18 A454715900
78 Nastasescu+Androne RO    2068266/  18 A454604A00
79 Chirita Alex+Petre RO     411133/  18 A45456EB00
80 Micu Valentina RO     538816/  18 A454880700
81 Andrei Florin RO     421955/  18 A4546E0100
82 Nusu Cafes RO    0246014/  18 A4548CF400
83 Florea Cosmin RO     303871/  18 A454652800
84 Nusu Cafes RO    0246004/  18 A4548F4B00
85 Denis+Daniel Muntean RO     420508/  18 A454073300
86 Cristea Constantin RO     014202/  18 A4548DD500
87 Nusu Cafes RO    0246003/  18 A4546C3000

Lista sosire concurs Bronz. Ramnicu Sarat 130 Km, 04. August.2018

Nr. Nume participant Inel Timp sosire
1 Chirita Alex+Petre RO     411134/  18 04.08.18 08:29:15:02
2 David Tibi+Bobi RO     109659/  18 04.08.18 08:32:03:96
3 Gosav Alexandru RO     242635/  18 04.08.18 08:32:44:30
4 Sima Daniel RO    2077921/  18 04.08.18 08:32:47:12
5 Class 888 RO       0035/  18 04.08.18 08:32:48:03
6 Micu Valentina RO     538816/  18 04.08.18 08:32:50:61
7 Stana Ionut RO     538400/  18 04.08.18 08:32:50:65
8 Denis+Daniel Muntean RO     420508/  18 04.08.18 08:32:50:84
9 Fauna Orheiului OLR MD       2245/  18 04.08.18 08:32:51:30
10 Stoica Adrian A+Fiul RO     550574/  18 04.08.18 08:32:51:43
11 Vasile Doroftei RO    3076059/  18 04.08.18 08:32:52:32
12 Andrei Florin RO     421955/  18 04.08.18 08:32:53:04
13 Chirita Alex+Petre RO     399029/  18 04.08.18 08:32:54:19
14 Draganescu C+ Man RO      47933/  18 04.08.18 08:32:54:80
15 Class 888 RO       0041/  18 04.08.18 08:32:55:53
16 David Tibi+Bobi RO     109661/  18 04.08.18 08:33:00:18
17 Chirita Alex+Petre RO     411133/  18 04.08.18 08:33:00:41
18 Olteanu Cosmin RO     018244/  18 04.08.18 08:33:38:41
19 Teo Cipi & G RO     399961/  18 04.08.18 08:35:00:96
20 Crapu+Osanu RO     013105/  18 04.08.18 08:35:01:82
21 Nastasescu+Androne RO    2068266/  18 04.08.18 08:35:03:07
22 Florea Cosmin RO     303878/  18 04.08.18 08:35:03:48
23 Carmazan Ioan RO      19573/  18 04.08.18 08:35:03:59
24 Micu Valentina RO     538824/  18 04.08.18 08:35:04:95
25 Extrem OLR RO     045322/  18 04.08.18 08:35:07:08
26 Olteanu Cosmin RO     018867/  18 04.08.18 08:35:08:13
27 Class 888 RO       0034/  18 04.08.18 08:36:00:13
28 Nastasescu+Androne RO    2070061/  18 04.08.18 08:37:36:28
29 Gosav Alexandru RO    0242628/  18 04.08.18 08:37:40:59
30 Extrem OLR RO     045314/  18 04.08.18 08:38:49:85
31 Navrapescu Romeo RO     530034/  18 04.08.18 08:40:42:05
32 Dobre+Banita RO     212202/  18 04.08.18 08:42:40:62
33 Andrei Florin RO     421950/  18 04.08.18 08:42:43:71
34 Carmazan Ioan RO      19574/  18 04.08.18 08:46:15:44
35 Navrapescu Romeo RO     530019/  18 04.08.18 08:46:49:31
36 Extrem OLR RO     045324/  18 04.08.18 08:51:52:46
37 Florea Cosmin RO     303871/  18 04.08.18 08:51:56:84
38 Vasile Doroftei RO    3076058/  18 04.08.18 09:01:55:40
39 Sima Daniel RO    2077924/  18 04.08.18 09:04:14:16
40 Dobre+Banita RO     212452/  18 04.08.18 09:04:15:97
41 Cristea Constantin RO     014202/  18 04.08.18 09:04:20:94
42 Carmazan Ioan RO      19586/  18 04.08.18 09:04:26:08
43 Marcu Laurentiu RO    5029231/  18 04.08.18 09:04:26:77
44 Olteanu Cosmin RO     018230/  18 04.08.18 09:04:35:75
45 Nusu Cafes RO    0246014/  18 04.08.18 09:04:35:79
46 Andrei Florin RO     421944/  18 04.08.18 09:04:36:39
47 Chirita Alex+Petre RO     411131/  18 04.08.18 09:04:41:17
48 Marcu Laurentiu RO    5029236/  18 04.08.18 09:04:41:86
49 Stana Ionut RO     538500/  18 04.08.18 09:05:11:86
50 Nusu Cafes RO    0246001/  18 04.08.18 09:12:38:43
51 Stoica Adrian A+Fiul RO     538055/  18 04.08.18 09:14:17:71
52 Nusu Cafes RO    0246003/  18 04.08.18 09:14:20:07
53 Marcu Laurentiu RO    5029234/  18 04.08.18 09:19:26:85
54 Hantu Romania RO     155214/  18 04.08.18 09:21:09:22
55 Teo Cipi & G RO     399966/  18 04.08.18 09:21:11:29
56 Nusu Cafes RO    0246010/  18 04.08.18 09:21:55:05
57 Nusu Cafes RO    0246004/  18 04.08.18 09:39:29:35
58 Teo Cipi & G RO     399963/  18 04.08.18 09:46:10:77
59 Manta Vasile RO     421781/  18 04.08.18 09:52:25:38
60 Denis+Daniel Muntean RO     421934/  18 04.08.18 10:09:38:43
61 Dobre+Banita RO     212451/  18 04.08.18 10:31:13:57
62 Chirita Alex+Petre RO     042048/  18 04.08.18 10:32:31:01
63 Nusu Cafes RO    0246011/  18 04.08.18 10:34:45:41
64 Extrem OLR RO     045317/  18 04.08.18 11:41:05:64
65 Marcu Laurentiu RO    5029204/  18 04.08.18 13:10:05:92

Lista Imbarcare Concurs Bronz, Ramnicu Sarat 130 Km

1 Hantu Romania RO     155220/  18
2 Simion Valentin RO     155241/  18
3 Gosav Alexandru RO    0242620/  18
4 Class 888 RO       0047/  18
5 Stoica Adrian A+Fiul RO     538055/  18
6 Fauna Orheiului OLR MD       2358/  18
7 Hantu Romania RO     155215/  18
8 Florea Cosmin RO     303871/  18
9 Crapu+Osanu RO     013105/  18
10 Nusu Cafes RO    0246014/  18
11 Nusu Cafes RO    0246002/  18
12 Teo Cipi & G RO     399963/  18
13 Denis+Daniel Muntean RO     421910/  18
14 Denis+Daniel Muntean RO     421934/  18
15 Dobre+Banita RO     212201/  18
16 Manta Vasile RO     421784/  18
17 Florea Cosmin RO     303878/  18
18 Nusu Cafes RO    0246011/  18
19 Chirita Alex+Petre RO     411133/  18
20 Chirita Alex+Petre RO     042048/  18
21 Extrem OLR RO     045322/  18
22 Andrei Florin RO     421952/  18
23 Dobre+Banita RO     212452/  18
24 Carmazan Ioan RO      19586/  18
25 Florea Cosmin RO     303900/  18
26 Micu Valentina RO     538816/  18
27 Andrei Florin RO     421944/  18
28 Nusu Cafes RO    0246008/  18
29 Chirita Alex+Petre RO     411131/  18
30 Carmazan Ioan RO      19585/  18
31 David Tibi+Bobi RO     109659/  18
32 Chirita Alex+Petre RO     399029/  18
33 Denis+Daniel Muntean RO     420508/  18
34 Olteanu Cosmin RO     018244/  18
35 Marcu Laurentiu RO    5029231/  18
36 Micu Valentina RO     121860/  18
37 Olteanu Cosmin RO     018867/  18
38 Denis+Daniel Muntean RO     420502/  18
39 Dobre+Banita RO     212202/  18
40 Stana Ionut RO     538500/  18
41 Denis+Daniel Muntean RO     421913/  18
42 Vasile Doroftei RO    3076062/  18
43 Stana Ionut RO     538400/  18
44 Extrem OLR RO     045314/  18
45 Anton Georgica RO    2021244/  18
46 Draganescu C+ Man RO      47933/  18
47 Fauna Orheiului OLR MD       2382/  18
48 Nastasescu+Androne RO    2070061/  18
49 Extrem OLR RO     045324/  18
50 Vasile Doroftei RO    3076059/  18
51 Marcu Laurentiu RO    5029204/  18
52 Fauna Orheiului OLR MD       2245/  18
53 Marcu Laurentiu RO    5029234/  18
54 Cristea Constantin RO     014204/  18
55 Micu Valentina RO     538824/  18
56 Navrapescu Romeo RO     530019/  18
57 Stoica Adrian A+Fiul RO     550574/  18
58 Extrem OLR RO     045343/  18
59 Denis+Daniel Muntean RO     421914/  18
60 Carmazan Ioan RO      19573/  18
61 Fauna Orheiului OLR MD       2246/  18
62 Carmazan Ioan RO      19574/  18
63 Olteanu Cosmin RO     018817/  18
64 Gosav Alexandru RO     242635/  18
65 Chirita Alex+Petre RO     411134/  18
66 Nastasescu+Androne RO    2070054/  18
67 Vasile Doroftei RO    3076058/  18
68 Navrapescu Romeo RO     530034/  18
69 Crapu+Osanu RO     013174/  18
70 Stoica Adrian A+Fiul RO     538056/  18
71 Class 888 RO       0035/  18
72 Nusu Cafes RO    0246015/  18
73 Sima Daniel RO    2077924/  18
74 Micu Valentina RO     121893/  18
75 Crapu+Osanu RO     014807/  18
76 Class 888 RO       0034/  18
77 Anton Georgica RO    2021246/  18
78 Andrei Florin RO     421955/  18
79 Cristea Constantin RO     014223/  18
80 Anton Georgica RO    2021239/  18
81 Hantu Romania RO     155214/  18
82 Nusu Cafes RO    0246010/  18
83 David Tibi+Bobi RO     109676/  18
84 Extrem OLR RO     045317/  18
85 Vasile Doroftei RO    3076060/  18
86 Dobre+Banita RO     212451/  18
87 Marcu Laurentiu RO    5029236/  18
88 Nastasescu+Androne RO    2068271/  18
89 Manta Vasile RO     421781/  18
90 Class 888 RO       0041/  18
91 Gosav Alexandru RO    0242628/  18
92 David Tibi+Bobi RO     109661/  18
93 Manta Vasile RO     421783/  18
94 Teo Cipi & G RO     399961/  18
95 Hantu Romania RO     155246/  18
96 Marcu Laurentiu RO    5029226/  18
97 Simion Valentin RO     155243/  18
98 Nusu Cafes RO    0246003/  18
99 Olteanu Cosmin RO     018230/  18
100 Sima Daniel RO    2077921/  18
101 Nastasescu+Androne RO    2068266/  18
102 Teo Cipi & G RO     399966/  18
103 Nusu Cafes RO    0246004/  18
104 Hantu Romania RO     155247/  18
105 Nusu Cafes RO    0246001/  18
106 Cristea Constantin RO     014202/  18
107 Andrei Florin RO     421950/  18