Lista imbarcare Semifinala (Bivolari 342 Km)

Nr Crescator Inel in. electronic
1 Olteanu Cosmin RO     018244/  18 A454326700
2 Marcu Laurentiu RO    5029234/  18 A454878000
3 Gosav Alexandru RO    0242620/  18 A4543A0500
4 Micu Valentina RO     538824/  18 A454653700
5 Class 888 RO       0047/  18 A454495100
6 Extrem OLR RO     045317/  18 A454B49200
7 Marcu Laurentiu RO    5029226/  18 A454725700
8 Simion Valentin RO     155243/  18 A4543A6F00
9 Denis+Daniel Muntean RO     421934/  18 A4549E2F00
10 Chirita Alex+Petre RO     411131/  18 A4545AE700
11 Denis+Daniel Muntean RO     420508/  18 A454073300
12 Stoica Adrian A+Fiul RO     550574/  18 A454A4A000
13 Hantu Romania RO     155215/  18 A454426700
14 Micu Valentina RO     121893/  18 A4546A1400
15 Dobre+Banita RO     212451/  18 A4543A9C00
16 Olteanu Cosmin RO     018867/  18 A454768100
17 Chirita Alex+Petre RO     411134/  18 A454C6CC00
18 Stoica Adrian A+Fiul RO     538056/  18 A45460A400
19 Nusu Cafes RO    0246015/  18 A45488AD00
20 Vasile Doroftei RO    3076059/  18 A454948200
21 Navrapescu Romeo RO     530034/  18 A454523A00
22 Dobre+Banita RO     212452/  18 A454590600
23 Navrapescu Romeo RO     530019/  18 A454A9BB00
24 David Tibi+Bobi RO     109659/  18 A454419500
25 Class 888 RO       0035/  18 A4547F3D00
26 Andrei Florin RO     421955/  18 A4546E0100
27 Denis+Daniel Muntean RO     421913/  18 A454405A00
28 Marcu Laurentiu RO    5029204/  18 A4548FD200
29 Manta Vasile RO     421781/  18 A4544C5E00
30 Nastasescu+Androne RO    2070061/  18 A454808700
31 Stana Ionut RO     538500/  18 A454112A00
32 Olteanu Cosmin RO     018230/  18 A4544A1400
33 Fauna Orheiului OLR MD       2382/  18 A45458BC00
34 Nusu Cafes RO    0246003/  18 A4546C3000
35 Micu Valentina RO     121860/  18 A4543E4D00
36 Gosav Alexandru RO     242635/  18 A454CD3E00
37 Carmazan Ioan RO      19586/  18 A45491EF00
38 Extrem OLR RO     045314/  18 A454BBC700
39 Class 888 RO       0034/  18 A4543FC400
40 Carmazan Ioan RO      19573/  18 A454C5BE00
41 Class 888 RO       0041/  18 A45470E100
42 Nusu Cafes RO    0246001/  18 A4543CB800
43 Nusu Cafes RO    0246010/  18 A4547DE400
44 Extrem OLR RO     045343/  18 A45455EC00
45 Teo Cipi & G RO     399963/  18 A45495BE00
46 Chirita Alex+Petre RO     042048/  18 A454304B00
47 Hantu Romania RO     155214/  18 A454607700
48 Florea Cosmin RO     303878/  18 A454312C00
49 Nusu Cafes RO    0246004/  18 A4548F4B00
50 Marcu Laurentiu RO    5029231/  18 A454548300
51 Nusu Cafes RO    0246014/  18 A4548CF400
52 Crapu+Osanu RO     013105/  18 A454529400
53 Teo Cipi & G RO     399966/  18 A454798E00
54 David Tibi+Bobi RO     109661/  18 A454AAF600
55 Hantu Romania RO     155247/  18 A4547BE600
56 Fauna Orheiului OLR MD       2358/  18 A454814900
57 Sima Daniel RO    2077921/  18 A4546FF100
58 Cristea Constantin RO     014223/  18 A45432EF00
59 Chirita Alex+Petre RO     411133/  18 A45456EB00
60 Teo Cipi & G RO     399961/  18 A45430C300
61 Sima Daniel RO    2077924/  18 A4547DD500
62 Vasile Doroftei RO    3076058/  18 A4545BAA00
63 Nastasescu+Androne RO    2068266/  18 A454604A00
64 Andrei Florin RO     421944/  18 A4543EE300
65 Denis+Daniel Muntean RO     420502/  18 A4548F7900
66 Simion Valentin RO     155241/  18 A4543BB900
67 Chirita Alex+Petre RO     399029/  18 A454422B00
68 Florea Cosmin RO     303871/  18 A454652800

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *