Sosiri antrenament Nr.1 distanta 5km. Arrivals first training 5Km.

No.Fancier name foot ringdatearrival time
1Team DVDV 64/ 1901.07.201905:58:11.37
2Bebe StoicaRO 514106/ 1901.07.201905:58:12.29
3Axel StorkDV 341/ 1901.07.201905:58:13.44
4Daniel MunteanuRO 215509/ 1901.07.201905:58:14.19
5Familie SoellnerDV 2292/ 1901.07.201905:58:14.36
6Sima DanielRO 921112/ 1901.07.201905:58:14.59
7Crapu&MirceaRO 280070/ 1901.07.201905:58:17.76
8Team Claudiu + IonutRO 977938/ 1901.07.201905:58:18.05
9Tincu Luca GabrielRO 19 00235401.07.201905:58:18.81
10Bolla CrutIT 9105668/ 1901.07.201905:58:18.86
11Caizer ElizaRO 156810/ 1901.07.201905:58:19.65
12Chirita+PetreRO 205519/ 1901.07.201905:58:19.80
13C. TijlNL 1636923/ 1901.07.201905:58:19.88
14Stoica Adrian + FiulRO 310909/ 1901.07.201905:58:20.02
15R. van BruggenNL 1271222/ 1901.07.201905:58:20.37
16P. BlezerNL 1137389/ 1901.07.201905:58:21.08
17Vasile DorofteiRO 19 14747201.07.201905:58:21.64
18Ioan CarmazanRO 020454/ 1901.07.201905:58:22.22
19Alexandru PanaitRO 314047/ 1901.07.201905:58:22.68
20Joh.L.BolNL 1686175/ 1901.07.201905:58:26.36
21Verzea MariusRO 315304/ 1901.07.201905:58:26.46
22Familia FloroiuRO 001950/ 1901.07.201905:58:27.51
23Mauk AllessieNL 1699771/ 1901.07.201905:58:28.43
24Alex GosavRO 704806/ 1901.07.201905:58:29.46
25Manta&IonutRO 19 20457601.07.201905:58:31.05
26Comb.Burg&WaardNL 1679559/ 1901.07.201905:58:32.57
27Andrei Denis+FlorinRO 215502/ 1901.07.201905:58:32.94
28Iulian ZegheruRO 209601/ 1901.07.201905:58:33.41
29Team ROFDE 811/ 1901.07.201905:58:33.91
30CLASS 888RO 88/ 1901.07.201905:58:35.02
31Irinel PopaRO 699227/ 1901.07.201905:58:35.25
32Ionut S+Ionut KRO 204408/ 1901.07.201905:58:38.46
33Class 888 + Dobre R.RO 081014/ 1901.07.201905:58:39.62
34Ionut S+Ionut KRO 204402/ 1901.07.201905:58:40.53
35Florin FloroiuRO 471503/ 1901.07.201905:58:41.55
36Pink TeamIT 9082444/ 1901.07.201905:58:43.15
37OsanuRO 224924/ 1901.07.201905:58:43.52
38Kelemen CsabaRO 295672/ 1901.07.201905:58:44.73
39Stoica Adrian + FiulRO 310916/ 1901.07.201905:58:45.79
40Team CECRO 352502/ 1901.07.201905:58:46.38
41Dinu Marian+Sandu S.RO 280061/ 1901.07.201905:58:46.40
42E VisserNL 19 168605901.07.201905:58:46.71
43Team LaxyRO 708407/ 1901.07.201905:58:46.99
44Goorbergh-CouwenbergNL 3919673/ 1901.07.201905:58:47.67
45Goorbergh-CouwenbergNL 1754808/ 1901.07.201905:58:47.72
46Familia MateiRO 857245/ 1901.07.201905:58:47.94
47H. Wind & KleinzonenNL 1305652/ 1901.07.201905:58:48.51
48Alexandru PanaitRO 314039/ 1901.07.201905:58:49.55
49Martin &Rick WijtmanNL 1775878/ 1901.07.201905:58:50.47
50OsanuRO 224907/ 1901.07.201905:58:50.83
51Team Claudiu+IonutRO 923248/ 1901.07.201905:58:51.45
52Visser – BolNL 1686216/ 1901.07.201905:58:52.41
53Team Ratsch GermanyDE 0755312/ 1901.07.201905:58:53.37
54Sima DanielRO 921107/ 1901.07.201905:58:54.07
55Team D&GRO 225017/ 1901.07.201905:58:54.30
56Ioan CarmazanRO 020446/ 1901.07.201905:58:56.01
57Popa+DumitruRO 280621/ 1901.07.201905:58:57.06
58Team Claudiu+IonutIT 9108927/ 1901.07.201905:58:57.24
59C. TijlNL 1636921/ 1901.07.201905:58:58.63
60Ionut S+Ionut KRO 19 20450001.07.201905:59:00.33
61Familia FloroiuRO 001962/ 1901.07.201905:59:00.56
62Cosmin OlteanuRO 020286/ 1901.07.201905:59:01.11
63Joh.L.BolNL 1986165/ 1901.07.201905:59:01.61
64Cristea ConstantinRO 280196/ 1901.07.201905:59:01.72
65Team Nasul si FinulRO 000584/ 1901.07.201905:59:02.58
66Cosmin OlteanuRO 020295/ 1901.07.201905:59:02.68
67R. van BruggenNL 1271221/ 1901.07.201905:59:02.99
68Cristea ConstantinRO 280198/ 1901.07.201905:59:04.27
69Sima DanielRO 921104/ 1901.07.201905:59:04.61
70Bulgagiu IoanIT 9065308/ 1901.07.201905:59:05.67
71Stoica Adrian + FiulRO 310910/ 1901.07.201905:59:10.81
72E VisserNL 1658588/ 1901.07.201905:59:11.92
73Chirita+PetreRO 195070/ 1901.07.201905:59:15.15
74Florea CosminRO 091161/ 1901.07.201905:59:18.82
75Team ROFDE 02/ 1901.07.201905:59:20.78
76Sima DanielRO 921101/ 1901.07.201905:59:23.42
77Comb.Post-Fider-VisNL 19 126913201.07.201905:59:25.53
78Rob HoekNL 1510315/ 1901.07.201905:59:27.61
79Nastasescu DanielRO 920054/ 1901.07.201905:59:27.66
80Hatmanu Family LoftRO 150148/ 1901.07.201905:59:27.84
81Columbodrom DiamondRO 9571/ 1901.07.201905:59:29.67
82Vasile DorofteiRO 147474/ 1901.07.201905:59:33.03
83Teapa+GheorgheRO 333704/ 1901.07.201905:59:34.09
84Familie SoellnerDE 1988/ 1901.07.201905:59:35.89
85Irinel PopaRO 699224/ 1901.07.201905:59:39.01
86Comb.Post-Fider-VisNL 1269128/ 1901.07.201905:59:42.19
87Joh.L.BolNL 19 168616401.07.201905:59:42.42
88Navrapescu RomeoRO 138015/ 1901.07.201905:59:55.02
89Familia FloroiuRO 001947/ 1901.07.201906:00:00.83
90Micu ValentinaRO 330725/ 1901.07.201906:00:01.47
91Andrei Denis+FlorinRO 205703/ 1901.07.201906:00:02.43
92Chirita+PetreRO 206006/ 1901.07.201906:00:09.02
93E VisserNL 19 165859201.07.201906:00:09.85
94Bolla CrutIT 9105740/ 1901.07.201906:00:11.71
95E VisserNL 1658582/ 1901.07.201906:00:33.27
96Alex GosavRO 704817/ 1901.07.201906:01:06.09
97Joh.L.BolNL 1686177/ 1901.07.201906:01:12.73
98Vacarus IonutRO 215641/ 1901.07.201906:02:32.51
99Comb.Trica +PartenieRO 330309/ 1901.07.201906:02:41.98
100Marcu LaurentiuRO 613544/ 1901.07.201906:02:43.50
101Comb.Trica +PartenieRO 330321/ 1901.07.201906:03:03.66
102Joh.L.BolNL 19 168597301.07.201906:03:54.72
103Mauk AllessieNL 1699838/ 1901.07.201906:03:55.88
104E VisserNL 19 165859001.07.201906:03:58.36
105Visser – BolNL 1686110/ 1901.07.201906:04:14.29
106Florea CosminRO 091165/ 1901.07.201906:04:14.38
107Class 888 + Dobre R.RO 081026/ 1901.07.201906:04:16.53
108Ionut S+Ionut KRO 19 20441301.07.201906:04:20.98
109P. BlezerNL 1137395/ 1901.07.201906:04:23.94
110C. TijlNL 19 163691701.07.201906:04:35.18
111Tincu Luca GabrielRO 002363/ 1901.07.201906:04:37.93
112Team D&GRO 1006976/ 1901.07.201906:04:40.22
113Kelemen CsabaRO 295616/ 1901.07.201906:04:47.55
114Navrapescu RomeoRO 19 13802401.07.201906:04:50.62
115Teapa+GhoergheRO 333703/ 1901.07.201906:04:52.73
116Kalimanci OLRBG 19 6634801.07.201906:04:52.78
117Cosmin OlteanuRO 020247/ 1901.07.201906:05:01.12
118E VisserNL 1658599/ 1901.07.201906:07:01.01
119Ungureanu ValentinRO 204298/ 1901.07.201906:08:20.93
120OsanuRO 224915/ 1901.07.201906:09:37.58
121Team RatschDV 2578/ 1901.07.201906:09:39.20
122Stoica Adrian + FiulRO 310919/ 1901.07.201906:09:51.66
123Axel StorkDV 339/ 1901.07.201906:09:56.63
124Ionut S+Ionut KRO 204498/ 1901.07.201906:09:57.64
125Team CECRO 3009002/ 1901.07.201906:09:59.53
126Kelemen CsabaRO 295671/ 1901.07.201906:09:59.66
127Verzea MariusRO 315310/ 1901.07.201906:09:59.94
128Ungureanu A+ElvisRO 315118/ 1901.07.201906:10:00.09
129Bebe StoicaRO 514104/ 1901.07.201906:10:00.17
130Team RatschDV 2572/ 1901.07.201906:10:02.24
131Familie SoellnerDV 2291/ 1901.07.201906:10:02.39
132Alexandru PanaitRO 314065/ 1901.07.201906:10:02.61
133Team D&GRO 225018/ 1901.07.201906:10:04.18
134Andrei Denis+FlorinRO 205754/ 1901.07.201906:10:04.59
135Familie SoellnerDE 1978/ 1901.07.201906:10:06.29
136Team ROFDE 817/ 1901.07.201906:10:07.03
137Bebe StoicaRO 514105/ 1901.07.201906:10:08.13
138Cas & Marco FlierNL 1700239/ 1901.07.201906:10:08.74
139Cristea ConstantinRO 208200/ 1901.07.201906:10:08.82
140OsanuRO 224991/ 1901.07.201906:10:09.97
141Popa+DumitruRO 281371/ 1901.07.201906:10:10.63
142Rob HoekNL 1510314/ 1901.07.201906:10:10.66
143Columbodrom DiamondRO 9573/ 1901.07.201906:10:10.76
144Verzea MariusRO 315308/ 1901.07.201906:10:11.67
145Caizer ElizaRO 156804/ 1901.07.201906:10:11.95
146Daniel MunteanuRO 215501/ 1901.07.201906:10:12.09
147Columbodrom DiamondRO 009570/ 1901.07.201906:10:13.18
148Marcel v/d HelmNL 1623271/ 1901.07.201906:10:13.62
149Crapu&MirceaRO 280074/ 1901.07.201906:10:14.10
150EXTREM OLRRO 206126/ 1901.07.201906:10:14.29
151Caizer ElizaRO 19 15681301.07.201906:10:14.52
152Familia FloroiuRO 001951/ 1901.07.201906:10:14.72
153Bebe StoicaRO 19 51410801.07.201906:10:14.94
154Familia FloroiuRO 001964/ 1901.07.201906:10:15.25
155Team Nasul si FinulRO 000650/ 1901.07.201906:10:16.56
156Cosmin OlteanuRO 020267/ 1901.07.201906:10:18.16
157Lili&BogdanRO 281217/ 1901.07.201906:10:18.39
158Team CECRO 352508/ 1901.07.201906:10:18.47
159Team LaxyRO 708403/ 1901.07.201906:10:19.53
160Bulgagiu IoanIT 9065314/ 1901.07.201906:10:21.30
161Roland GroenNL 1691204/ 1901.07.201906:10:21.81
162Kalimanci OLRBG 67356/ 1901.07.201906:10:22.48
163Reinhard GebhardtDE 19 204701.07.201906:10:23.31
164Popa+DumitruRO 280622/ 1901.07.201906:10:24.60
165Team DVDV 63/ 1901.07.201906:10:24.93
166Chirita+PetreRO 205501/ 1901.07.201906:10:26.44
167Vasile DorofteiRO 147479/ 1901.07.201906:10:26.96
168Micu ValentinaRO 594107/ 1901.07.201906:10:27.09
169H. Wind & KleinzonenNL 19 130565601.07.201906:10:28.91
170Kalimanci OLRBG 19 6736701.07.201906:10:29.07
171Stoica Adrian + FiulRO 310902/ 1901.07.201906:10:30.17
172Bebe StoicaRO 514109/ 1901.07.201906:10:30.31
173Cristea ConstantinRO 280192/ 1901.07.201906:10:30.49
174Coen BrugmanNL 1273866/ 1901.07.201906:10:31.45
175Team Nasul si FinulRO 000585/ 1901.07.201906:10:31.64
176Comb.Trica +PartenieRO 330301/ 1901.07.201906:10:31.95
177Team Nasul si FinulRO 000575/ 1901.07.201906:10:32.65
178Vacarus IonutRO 215643/ 1901.07.201906:10:33.16
179Martin &Rick WijtmanNL 1775877/ 1901.07.201906:10:33.72
180Pink TeamIT 9082447/ 1901.07.201906:10:34.26
181Andrei Denis+FlorinRO 205752/ 1901.07.201906:10:34.86
182Columbodrom DiamondRO 149011/ 1901.07.201906:10:35.14
183Goorbergh-CouwenbergNL 1754807/ 1901.07.201906:10:36.10
184Familia MateiRO 857243/ 1901.07.201906:10:36.19
185Coen BrugmanNL 1273864/ 1901.07.201906:10:36.61
186Cristea ConstantinRO 280197/ 1901.07.201906:10:36.64
187Crapu&MirceaRO 280063/ 1901.07.201906:10:36.66
188Columbodrom DiamondRO 19 956301.07.201906:10:36.88
189Comb.Post-Fider-VisNL 19 126914201.07.201906:10:37.35
190Team LaxyRO 708402/ 1901.07.201906:10:38.16
191Cristea ConstantinRO 280193/ 1901.07.201906:10:38.41
192Team Nasul si FinulRO 000582/ 1901.07.201906:10:39.19
193Crapu&MirceaRO 280062/ 1901.07.201906:10:40.47
194Kalimanci OLRBG 19 6735701.07.201906:10:40.83
195Bolla CrutIT 9105662/ 1901.07.201906:10:41.16
196Vasile DorofteiRO 147480/ 1901.07.201906:10:42.09
197Jega CatalinRO 200155/ 1901.07.201906:10:42.22
198Talmaciu GabrielRO 980650/ 1901.07.201906:10:42.32
199Team Expo HoutenNL 1003925/ 1901.07.201906:10:42.73
200Mauk AllessieNL 1699748/ 1901.07.201906:10:42.78
201E VisserNL 1658594/ 1901.07.201906:10:42.97
202Orange TeamIT 9081911/ 1901.07.201906:10:43.61
203Crapu&MirceaRO 280068/ 1901.07.201906:10:43.98
204Stoica Adrian + FiulRO 310920/ 1901.07.201906:10:43.99
205Caizer ElizaNL 156809/ 1901.07.201906:10:44.84
206Team CECRO 19 35250301.07.201906:10:45.26
207Androne CostinelRO 980017/ 1901.07.201906:10:46.50
208Verzea MariusRO 315301/ 1901.07.201906:10:46.55
209Crapu&MirceaRO 280058/ 1901.07.201906:10:47.37
210Daniel MunteanuRO 215513/ 1901.07.201906:10:47.92
211Roland GroenNL 19 169120201.07.201906:10:48.66
212Jega CatalinRO 079006/ 1901.07.201906:10:48.81
213Team Nasul si FInulRO 000586/ 1901.07.201906:10:48.82
214Tiby MihaiRO 402119/ 1901.07.201906:10:51.28
215Florin FloroiuRO 19 47150201.07.201906:10:52.20
216Ungureanu A+ElvisRO 19 31503301.07.201906:10:52.25
217Chirita+PetreRO 195076/ 1901.07.201906:10:53.64
218Crapu&MirceaRO 280066/ 1901.07.201906:10:53.96
219Marcu LaurentiuRO 613547/ 1901.07.201906:10:54.56
220Team ROFDE 9009/ 1901.07.201906:10:55.06
221Vasile DorofteiRO 147476/ 1901.07.201906:10:55.28
222Sima DanielRO 921106/ 1901.07.201906:10:55.57
223Vasile DorofteiRO 147471/ 1901.07.201906:10:56.53
224Pink TeamIT 9082443/ 1901.07.201906:10:56.55
225Vasile DorofteiRO 147475/ 1901.07.201906:10:56.94
226Micu ValentinaRO 594121/ 1901.07.201906:10:58.42
227E VisserNL 19 165853601.07.201906:10:58.43
228Comb.Post-Fider-VisNL 19 139318601.07.201906:10:58.56
229Kelemen CsabaRO 295655/ 1901.07.201906:10:59.94
230Axel StorkDV 349/ 1901.07.201906:11:00.35
231Cristea ConstantinRO 224723/ 1901.07.201906:11:00.67
232Chirita+PetreRO 206008/ 1901.07.201906:11:01.14
233Team Claudiu+IonutIT 9108921/ 1901.07.201906:11:01.46
234Leteanu Edward & A.RO 241807/ 1901.07.201906:11:02.24
235Class 888 + Dobre R.RO 081011/ 1901.07.201906:11:02.47
236Irinel PopaRO 699216/ 1901.07.201906:11:02.61
237Oprea FlorentinRO 199188/ 1901.07.201906:11:04.13
238Team Claudiu + IonutRO 064468/ 1901.07.201906:11:05.97
239Cas & Marco FlierDV 1700236/ 1901.07.201906:11:06.24
240Reinhard GebhardtDE 2071/ 1901.07.201906:11:07.02
241Nastasescu DanielRO 920013/ 1901.07.201906:11:08.44
242EXTREM OLRRO 206166/ 1901.07.201906:11:09.23
243Pink TeamIT 9082446/ 1901.07.201906:11:10.06
244Nastasescu DanielRO 920008/ 1901.07.201906:11:10.48
245Orange TeamIT 9082024/ 1901.07.201906:11:10.74
246CLASS 888RO 06/ 1901.07.201906:11:10.79
247Cosmin OlteanuRO 020283/ 1901.07.201906:11:12.36
248Kalimanci OLRBG 67366/ 1901.07.201906:11:12.40
249Vasile DorofteiRO 147478/ 1901.07.201906:11:12.59
250Alex GosavRO 704824/ 1901.07.201906:11:13.97
251Tiby MihaiRO 402113/ 1901.07.201906:11:13.98
252Goorbergh-CouwenbergNL 3919677/ 1901.07.201906:11:14.16
253Roland GroenNL 1691203/ 1901.07.201906:11:15.68
254Mauk AllessieNL 1699747/ 1901.07.201906:11:19.77
255Hatmanu Family LoftRO 150012/ 1901.07.201906:11:21.24
256Coen BrugmanNL 1273863/ 1901.07.201906:11:22.86
257Marcel v/d HelmNL 1623274/ 1901.07.201906:11:26.48
258Team Nasul si FinulRO 000652/ 1901.07.201906:11:28.15
259Andrei Denis+FlorinRO 19 20575301.07.201906:11:29.80
260Androne CostinelRO 980026/ 1901.07.201906:11:30.07
261Chirita+PetreRO 206040/ 1901.07.201906:11:31.17
262Chirita+PetreRO 205001/ 1901.07.201906:11:32.47
263Team LaxyRO 19 70840801.07.201906:11:32.69
264Hatmanu Family LoftRO 149015/ 1901.07.201906:11:34.50
265Marcel v/d HelmNL 1623273/ 1901.07.201906:11:39.18
266Axel StorkDV 332/ 1901.07.201906:11:40.66
267Comb.Trica +PartenieRO 330310/ 1901.07.201906:11:42.13
268Kelemen CsabaRO 295615/ 1901.07.201906:11:46.71
269Manta&IonutRO 204551/ 1901.07.201906:11:50.07
270Daniel MunteanuRO 215503/ 1901.07.201906:11:52.62
271Stoica Adrian + FiulRO 310907/ 1901.07.201906:12:02.32
272Reinhard GebhardtDE 2012/ 1901.07.201906:12:05.73
273Kelemen CsabaRO 295644/ 1901.07.201906:12:05.90
274H. Wind & KleinzonenNL 1305657/ 1901.07.201906:12:06.52
275Mauk AllessieNL 1699825/ 1901.07.201906:12:07.75
276Androne CostinelRO 920301/ 1901.07.201906:12:14.32
277R. van BruggenNL 1271219/ 1901.07.201906:12:20.18
278Team D&GRO 225024/ 1901.07.201906:12:20.92
279Irinel PopaRO 19 69922501.07.201906:12:21.05
280Cristea ConstantinRO 224718/ 1901.07.201906:12:24.22
281Comb.Burg&WaardNL 1679562/ 1901.07.201906:12:25.17
282Tincu Luca GabrielRO 002368/ 1901.07.201906:12:41.11
283OsanuRO 224946/ 1901.07.201906:12:48.74
284Crapu&MirceaRO 280059/ 1901.07.201906:12:54.41
285Familia MateiRO 857250/ 1901.07.201906:13:06.73
286Team Expo HoutenNL 1003926/ 1901.07.201906:13:12.61
287Nastasescu DanielRO 920010/ 1901.07.201906:13:16.99
288Team Nasul si FinulRO 00583/ 1901.07.201906:13:20.72
289Coen BrugmanNL 19 127386201.07.201906:14:05.21
290Micu ValentinaRO 330711/ 1901.07.201906:14:16.24
291EXTREM OLRRO 206120/ 1901.07.201906:14:16.49
292Leteanu Edward & A.RO 241830/ 1901.07.201906:14:46.48
293Popa+DumitruRO 281378/ 1901.07.201906:14:46.49
294Ungureanu ValentinRO 204299/ 1901.07.201906:15:04.65
295Tiby MihaiRO 402114/ 1901.07.201906:15:07.51
296Team RatschDV 198/ 1901.07.201906:15:07.55
297Vasile DorofteiRO 147477/ 1901.07.201906:15:48.94
298Kelemen CsabaRO 295626/ 1901.07.201906:16:18.35
299Goorbergh-CouwenbergNL 3919669/ 1901.07.201906:16:52.30
300Teapa+GhoergheRO 333701/ 1901.07.201906:17:14.94
301Team Claudiu+IonutIT 9108933/ 1901.07.201906:17:32.39
302Alex GosavRO 704821/ 1901.07.201906:17:33.17
303Man TeamRO 330928/ 1901.07.201906:18:17.38
304Mauk AllessieNL 1699752/ 1901.07.201906:18:18.03
305Cristea ConstantinRO 280194/ 1901.07.201906:18:54.59
306Stoica Adrian + FiulRO 310923/ 1901.07.201906:20:05.63
307Roland GroenNL 1691201/ 1901.07.201906:20:06.11
308Ungureanu A+ElvisRO 315122/ 1901.07.201906:20:42.17
309Familia MateiRO 857249/ 1901.07.201906:20:50.04
310Popa+DumitruRO 19 06590301.07.201906:20:54.68
311Class 888 + Dobre R.RO 081012/ 1901.07.201906:21:17.22
312Joh.L.BolNL 1686144/ 1901.07.201906:22:13.44
313Oprea FlorentinRO 199184/ 1901.07.201906:22:30.19
314P. BlezerNL 1137307/ 1901.07.201906:22:39.63
315Team WAZDE 9633/ 1901.07.201906:22:48.31
316Team LaxyRO 708406/ 1901.07.201906:23:57.55
317Kelemen CsabaRO 295625/ 1901.07.201906:25:15.21
318Comb.Post-Fider-VisNL 19 139314001.07.201906:27:38.18
319Pink TeamIT 9081919/ 1901.07.201906:28:14.57
320Reinhard GebhardtDE 19 202501.07.201906:38:03.01
355Coen BrugmanNL 1273865/ 1902.07.201906:56:34.60
356Jega CatalinRO 200154/ 1902.07.201907:03:29.67
357H. Wind & KleinzonenNL 1305649/ 1902.07.201907:04:53.88
358Vasile ButuceaMD 20992/ 1902.07.201912:23:41.08
359Banita MihaitaRO 983112/ 1902.07.201912:28:03.70
360Dinu Marian+Sandu SRO 281034/ 1902.07.201912:31:40.12
361Familie SoellnerDE 1984/ 1902.07.201912:31:49.92
362Team CECRO 3009007/ 1902.07.201912:33:14.54
363Orange TeamIT 9081913/ 1902.07.201912:33:16.69
364Chirita+PetreRO 205033/ 1902.07.201912:45:42.39
365Roland GroenNL 1690801/ 1902.07.201912:47:15.37
366Mauk AllessieNL 1699828/ 1902.07.201912:53:54.17
367Talmaciu GabrielRO 980603/ 1902.07.201912:59:49.50
368Navrapescu RomeoRO 138010/ 1902.07.201913:25:35.26
369Team ROFDE 110/ 1902.07.201913:38:12.99
370Comb.Post-Fider-VisNL 1269141/ 1902.07.201913:56:14.83
371Reinhard GebhardtDE 2060/ 1902.07.201914:00:42.30
372Sima DanielRO 921102/ 1902.07.201914:09:49.52
373Marcel v/d HelmNL 19 162327002.07.201914:36:13.63
374Verzea MariusRO 315312/ 1902.07.201916:33:55.20
375Micu ValentinaRO 330702/ 1902.07.201917:02:24.08
376Ungureanu A+ElvisRO 315005/ 1902.07.201917:17:30.49
377Nastasescu DanielRO 920015/ 1902.07.201917:19:38.71
321Familie SoellnerDV 1975/ 1901.07.201917:23:24.86
322Oprea FlorentinRO 199186/ 1901.07.201917:23:35.62
323Team R&EDE 281757/ 1901.07.201917:23:37.62
324Talmaciu GabrielRO 980643/ 1901.07.201917:24:16.02
378Oprea FlorentinRO 199195/ 1902.07.201917:24:36.78
325Mauk AllessieNL 1699772/ 1901.07.201917:25:23.84
326Team Expo HoutenNL 1003928/ 1901.07.201917:25:24.72
327Irinel PopaRO 699218/ 1901.07.201917:25:32.81
328Ioan CarmazanRO 020460/ 1901.07.201917:26:25.20
329Joh.L.BolNL 1685974/ 1901.07.201917:26:35.28
330Vacarus IonutRO 215639/ 1901.07.201917:26:59.21
379Ungureanu A+ElvisRO 315006/ 1902.07.201917:27:34.43
331E VisserNL 1658587/ 1901.07.201917:27:40.39
332Tiby MihaiRO 402101/ 1901.07.201917:28:05.88
333Team Ratsch GermanyDE 317/ 1901.07.201917:29:08.63
334Comb.Post-Fider-VisNL 1393165/ 1901.07.201917:29:35.65
335Team Nasul si FinulRO 000579/ 1901.07.201917:30:04.86
336Tincu Luca GabrielRO 19 235601.07.201917:30:06.06
337Iulian ZegheruRO 209602/ 1901.07.201917:30:27.12
338Joh.L.BolNL 19 168616601.07.201917:30:28.13
339Sima DanielRO 921103/ 1901.07.201917:32:55.05
340Orange TeamIT 9081920/ 1901.07.201917:33:04.39
341Navrapescu RomeoDE 138021/ 1901.07.201917:33:48.27
342Kelemen CsabaRO 295601/ 1901.07.201917:34:08.42
343Vacarus IonutRO 215638/ 1901.07.201917:35:16.85
344Team WAZDE 9628/ 1901.07.201917:37:42.93
345Class 888 + Dobre R.RO 081044/ 1901.07.201917:38:43.43
346Stoica Adrian + FiulRO 310905/ 1901.07.201917:40:26.34
347Team Expo HoutenNL 1003923/ 1901.07.201917:41:03.40
348Visser – BolNL 1686226/ 1901.07.201917:45:51.35
349Vacarus IonutRO 215642/ 1901.07.201917:45:52.73
350Columbodrom DiamondRO 9575/ 1901.07.201917:46:04.79
351Joh L.BolNL 1686145/ 1901.07.201917:46:07.79
352Familie SoellnerDE 19 197401.07.201917:46:10.85
353Comb.Trica +PartenieRO 330314/ 1901.07.201917:46:16.79
354Dinu Marian+Sandu S.RO 280069/ 1901.07.201917:46:31.21
380Mauk AllessieNL 1699830/ 1902.07.201919:04:31.80

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *