Lista imbarcare antrenament Nr.3, 30 km. Basketing list training No. 3, 30 Km

Nr. fancier foot ring
1 Pink Team IT    9082447/  19
2 Tiby Mihai RO     402101/  19
3 Popa+Dumitru RO     281378/  19
4 Popa+Dumitru RO     280621/  19
5 Team CEC RO    3009007/  19
6 Oprea Florentin RO     199186/  19
7 Cosmin Olteanu RO     020286/  19
8 Familia Matei RO     857249/  19
9 Tincu Luca Gabriel RO     002363/  19
10 Alexandru Panait RO     314065/  19
11 Orange Team IT    9082024/  19
12 Tincu Luca Gabriel RO      19      2356
13 Vasile Doroftei RO     147477/  19
14 Micu Valentina RO     594121/  19
15 Bulgagiu Ioan IT    9065314/  19
16 Alexandru Panait RO     314039/  19
17 Mauk Allessie NL    1699748/  19
18 Ionut S+Ionut K RO      19    204500
19 Ionut S+Ionut K RO        19  204413
20 Visser – Bol NL    1686110/  19
21 Familie Soellner DE       1978/  19
22 Lili&Bogdan RO     281222/  19
23 Coen Brugman NL      19   1273862
24 Vacarus Ionut RO     215642/  19
25 Cas & Marco Flier NL    1700239/  19
26 Comb.Trica +Partenie RO     330321/  19
27 CLASS 888 RO         88/  19
28 Leteanu Edward & A. RO     241830/  19
29 Micu Valentina RO     330725/  19
30 Teapa+Ghoerghe RO     333703/  19
31 Comb.Trica +Partenie RO     330301/  19
32 R. van Bruggen NL    1271221/  19
33 Iulian Zegheru RO     209602/  19
34 Cristea Constantin RO     224718/  19
35 Vasile Doroftei RO        19  147472
36 Kelemen Csaba RO     295625/  19
37 Goorbergh-Couwenberg NL    1754807/  19
38 Andrei Denis+Florin RO     205752/  19
39 Comb.Trica +Partenie RO     330309/  19
40 Familie Soellner DE       1984/  19
41 Joh.L.Bol NL      19   1686164
42 Roland Groen NL      19   1691202
43 Familia Floroiu RO     001962/  19
44 Joh.L.Bol NL    1686144/  19
45 Familia Matei RO     857250/  19
46 Manta&Ionut RO     204551/  19
47 Tincu Luca Gabriel RO     002368/  19
48 Cristea Constantin RO     280196/  19
49 Familie Soellner DV       1975/  19
50 Team Claudiu + Ionut RO     977938/  19
51 Bulgagiu Ioan IT    9081915/  19
52 Team Claudiu + Ionut RO     064468/  19
53 Crapu&Mircea RO     280059/  19
54 Coen Brugman NL    1273865/  19
55 Team Laxy RO     708402/  19
56 Pink Team IT    9081919/  19
57 H. Wind & Kleinzonen NL    1305657/  19
58 Team Ratsch DV       2578/  19
59 Reinhard Gebhardt DE       2012/  19
60 Navrapescu Romeo RO     138010/  19
61 Team Nasul si Finul RO     000585/  19
62 Columbodrom Diamond RO        19    9563
63 Joh L.Bol NL    1686145/  19
64 Team Laxy RO     708407/  19
65 Stoica Adrian + Fiul RO     310909/  19
66 Ionut S+Ionut K RO     204498/  19
67 Osanu RO     224946/  19
68 Stoica Adrian + Fiul RO     310910/  19
69 Mauk Allessie NL    1699830/  19
70 Oprea Florentin RO     199195/  19
71 Teapa+Ghoerghe RO     333701/  19
72 Nastasescu Daniel RO     920013/  19
73 Cosmin Olteanu RO     020267/  19
74 Chirita+Petre RO     195070/  19
75 Cosmin Olteanu RO     020247/  19
76 Comb.Trica +Partenie RO     330310/  19
77 Tiby Mihai RO     402114/  19
78 Florea Cosmin RO     091165/  19
79 Coen Brugman NL    1273864/  19
80 Team Claudiu+Ionut RO     923248/  19
81 Kelemen Csaba RO     295626/  19
82 Team Expo Houten NL    1003925/  19
83 Tiby Mihai RO     402119/  19
84 Ionut S+Ionut K RO     204408/  19
85 Irinel Popa RO     699224/  19
86 Team D&G RO     225021/  19
87 Stoica Adrian + Fiul RO     310920/  19
88 Goorbergh-Couwenberg NL    3919669/  19
89 Alexandru Panait RO     314040/  19
90 Vasile Doroftei RO     147479/  19
91 Team Nasul si Finul RO     000575/  19
92 Team ROF DE        811/  19
93 Sima Daniel RO     921102/  19
94 Irinel Popa RO      19    699225
95 Alexandru Panait RO     314047/  19
96 Orange Team IT    9081911/  19
97 Chirita+Petre RO     195076/  19
98 Crapu&Mircea RO     280058/  19
99 Team Ratsch DV       2572/  19
100 Team Laxy RO     708403/  19
101 Roland Groen NL    1691203/  19
102 Tincu Luca Gabriel RO      19    002354
103 Man Team RO     330956/  19
104 Kelemen Csaba RO     295672/  19
105 Pink Team IT    9082444/  19
106 Bebe Stoica RO        19  514108
107 Kelemen Csaba RO     295601/  19
108 Familie Soellner DE       1988/  19
109 Team D&G RO    1006976/  19
110 Teapa+Gheorghe RO     333704/  19
111 P. Blezer NL    1137389/  19
112 Navrapescu Romeo RO     138015/  19
113 Team D&G RO     225017/  19
114 Class 888 + Dobre R. RO     081012/  19
115 Kalimanci OLR BG      19     67367
116 Verzea Marius RO     315310/  19
117 Goorbergh-Couwenberg NL    1754808/  19
118 Comb.Post-Fider-Vis NL    1269141/  19
119 Daniel Munteanu RO     215501/  19
120 Crapu&Mircea RO     280066/  19
121 Cosmin Olteanu RO     020283/  19
122 Marcel v/d Helm NL    1623273/  19
123 Vasile Doroftei RO     147480/  19
124 Familie Soellner DV       2291/  19
125 Class 888 + Dobre R. RO     081026/  19
126 Irinel Popa RO     699216/  19
127 Nastasescu Daniel RO     920015/  19
128 E Visser NL    1658582/  19
129 Dinu Marian+Sandu S. RO     281013/  19
130 Ioan Carmazan RO     020460/  19
131 Caizer Eliza RO     156810/  19
132 Hatmanu Family Loft RO     150148/  19
133 Crapu&Mircea RO     280063/  19
134 Mauk Allessie NL    1699772/  19
135 Bolla Crut IT    9105740/  19
136 Androne Costinel RO     980017/  19
137 Chirita+Petre RO     206008/  19
138 Familia Floroiu RO     001950/  19
139 Cosmin Olteanu RO     020295/  19
140 Team Ratsch Germany DE        317/  19
141 Caizer Eliza RO     156804/  19
142 Team ROF DE        817/  19
143 CLASS 888 RO         06/  19
144 Talmaciu Gabriel RO     980650/  19
145 Dinu Marian+Sandu S. RO     280061/  19
146 Team CEC RO    3009002/  19
147 Bebe Stoica RO     514104/  19
148 R. van Bruggen NL    1271219/  19
149 Ilie RO     041649/  19
150 Vasile Butucea MD      20992/  19
151 Team Ratsch DE        188/  19
152 Columbodrom Diamond RO       9573/  19
153 E Visser NL    1658594/  19
154 Team D&G RO     225024/  19
155 Comb.Burg&Waard NL    1679559/  19
156 Iulian Zegheru RO     209601/  19
157 Dinu Marian+Sandu S. RO     281011/  19
158 Oprea Florentin RO     199188/  19
159 Joh.L.Bol NL      19   1686166
160 Caizer Eliza RO      19    156813
161 E Visser NL    1658587/  19
162 Familie Soellner DE        19    1974
163 Popa+Dumitru RO      19    065903
164 Cas & Marco Flier DV    1700236/  19
165 Comb.Post-Fider-Vis NL      19   1393186
166 Micu Valentina RO     330711/  19
167 Crapu&Mircea RO     280070/  19
168 Columbodrom Diamond RO     009570/  19
169 Cristea Constantin RO     224723/  19
170 Team Ratsch DV        198/  19
171 Team WAZ DE       9633/  19
172 Bebe Stoica RO     514106/  19
173 Ungureanu A+Elvis RO     315005/  19
174 Osanu RO     224907/  19
175 Mauk Allessie NL    1699752/  19
176 Vasile Doroftei RO     147476/  19
177 Verzea Marius RO     315312/  19
178 Team Expo Houten NL    1003928/  19
179 Kelemen Csaba RO     295671/  19
180 Bebe Stoica RO     514105/  19
181 Alex Gosav RO     704817/  19
182 Navrapescu Romeo DE     138021/  19
183 Lili&Bogdan RO     281217/  19
184 Verzea Marius RO     315301/  19
185 Team CEC RO        19  352503
186 E Visser NL      19   1658536
187 Sima Daniel RO     921104/  19
188 Irinel Popa RO     699227/  19
189 Chirita+Petre RO     205501/  19
190 E Visser NL    1658588/  19
191 E Visser NL      19   1658590
192 Talmaciu Gabriel RO     980603/  19
193 Team CEC RO     352508/  19
194 E Visser NL      19   1658592
195 Alex Gosav RO     704806/  19
196 Vacarus Ionut RO     215641/  19
197 Team Nasul si Finul RO     000584/  19
198 Goorbergh-Couwenberg NL    3919677/  19
199 Mauk Allessie NL    1699771/  19
200 Team ROF DE         02/  19
201 E Visser NL      19   1686059
202 Comb.Post-Fider-Vis NL    1269128/  19
203 Familia Matei RO     857245/  19
204 Kalimanci OLR BG      67366/  19
205 Rob Hoek NL    1510314/  19
206 Jega Catalin RO     200154/  19
207 Chirita+Petre RO     206006/  19
208 Goorbergh-Couwenberg NL    3919673/  19
209 Class 888 + Dobre R. RO     081044/  19
210 Team Nasul si Finul RO     000652/  19
211 Dinu Marian+Sandu S RO     281034/  19
212 Comb.Post-Fider-Vis NL    1393165/  19
213 Andrei Denis+Florin RO        19  205753
214 Osanu RO     224924/  19
215 Reinhard Gebhardt DE      19      2025
216 Alex Gosav RO     704824/  19
217 Reinhard Gebhardt DE       2071/  19
218 Axel Stork DV        341/  19
219 Roland Groen NL    1690801/  19
220 Marcel v/d Helm NL    1623274/  19
221 Axel Stork DV        332/  19
222 Andrei Denis+Florin RO     215502/  19
223 Vasile Doroftei RO     147471/  19
224 Nastasescu Daniel RO     920010/  19
225 Ionut S+Ionut K RO     204402/  19
226 Comb.Trica +Partenie RO     330314/  19
227 Cristea Constantin RO     280198/  19
228 Axel Stork DV        349/  19
229 Sima Daniel RO     921112/  19
230 Team Claudiu+Ionut IT    9108933/  19
231 Team WAZ DE       9628/  19
232 Team Claudiu+Ionut IT    9108921/  19
233 Comb.Post-Fider-Vis NL      19   1393140
234 Florea Cosmin RO     091161/  19
235 P. Blezer NL    1137395/  19
236 Crapu&Mircea RO     280062/  19
237 Verzea Marius RO     315304/  19
238 H. Wind & Kleinzonen NL    1305652/  19
239 Alex Gosav RO     704821/  19
240 Chirita+Petre RO     206040/  19
241 Dinu Marian+Sandu S. RO     281024/  19
242 Sima Daniel RO     921101/  19
243 Cristea Constantin RO     280194/  19
244 Caizer Eliza NL     156809/  19
245 Coen Brugman NL    1273863/  19
246 Ungureanu A+Elvis RO     315118/  19
247 Vacarus Ionut RO     215639/  19
248 Mauk Allessie NL    1699825/  19
249 Sima Daniel RO     921107/  19
250 Marcu Laurentiu RO     613544/  19
251 Marcel v/d Helm NL      19   1623270
252 Columbodrom Diamond RO       9575/  19
253 Team Nasul si Finul RO     000579/  19
254 Familie Soellner DV       2292/  19
255 Stoica Adrian + Fiul RO     310902/  19
256 Ungureanu A+Elvis RO     315122/  19
257 Navrapescu Romeo RO      19    138024
258 Chirita+Petre RO     205001/  19
259 Coen Brugman NL    1273866/  19
260 C. Tijl NL    1636921/  19
261 Kelemen Csaba RO     295615/  19
262 Kalimanci OLR BG      19     67357
263 Chirita+Petre RO     205519/  19
264 Daniel Munteanu RO     215509/  19
265 Kelemen Csaba RO     295616/  19
266 Vasile Doroftei RO     147474/  19
267 Florin Floroiu RO      19    471502
268 Florin Floroiu RO     471503/  19
269 Team D&G RO     225018/  19
270 Familia Floroiu RO     001964/  19
271 Mauk Allessie NL    1699838/  19
272 Vacarus Ionut RO     215638/  19
273 Cristea Constantin RO     280197/  19
274 R. van Bruggen NL    1271222/  19
275 Oprea Florentin RO     199184/  19
276 Columbodrom Diamond RO       9571/  19
277 Vasile Doroftei RO     147475/  19
278 Pink Team IT    9082443/  19
279 Crapu&Mircea RO     280068/  19
280 Stoica Adrian + Fiul RO     310905/  19
281 Andrei Denis+Florin RO     205754/  19
282 Familia Floroiu RO     001951/  19
283 EXTREM OLR RO     206166/  19
284 Popa+Dumitru RO     281371/  19
285 Bulgagiu Ioan IT    9065308/  19
286 Hatmanu Family Loft RO     149015/  19
287 Cristea Constantin RO     280192/  19
288 Crapu&Mircea RO     280074/  19
289 Micu Valentina RO     330702/  19
290 Joh.L.Bol NL    1686175/  19
291 Team Ratsch Germany DE    0755312/  19
292 Joh.L.Bol NL    1686177/  19
293 Cristea Constantin RO     208200/  19
294 Team DV DV         63/  19
295 Familia Floroiu RO     001947/  19
296 Sima Daniel RO     921106/  19
297 Stoica Adrian + Fiul RO     310916/  19
298 Team Nasul si Finul RO      00583/  19
299 Axel Stork DV        339/  19
300 Sima Daniel RO     921103/  19
301 Banita Mihaita RO     983112/  19
302 Team Laxy RO     708406/  19
303 Bolla Crut IT    9105662/  19
304 EXTREM OLR RO     206120/  19
305 Mauk Allessie NL    1699828/  19
306 Stoica Adrian + Fiul RO     310923/  19
307 Marcel v/d Helm NL    1623271/  19
308 Class 888 + Dobre R. RO     081014/  19
309 Manta&Ionut RO      19    204576
310 Kalimanci OLR BG      19     66348
311 Pink Team IT    9082446/  19
312 Ungureanu A+Elvis RO     315006/  19
313 Jega Catalin RO     079006/  19
314 Visser – Bol NL    1686216/  19
315 Reinhard Gebhardt DE       2060/  19
316 Team Laxy RO      19    708408
317 Stoica Adrian + Fiul RO     310919/  19
318 Kelemen Csaba RO     295655/  19
319 Leteanu Edward & A. RO     241807/  19
320 Tiby Mihai RO     402113/  19
321 Micu Valentina RO     594107/  19
322 Nastasescu Daniel RO     920054/  19
323 Roland Groen NL    1691204/  19
324 Familia Matei RO     857243/  19
325 Ungureanu A+Elvis RO      19    315033
326 Team Nasul si FInul RO     000586/  19
327 Team Claudiu+Ionut IT    9108927/  19
328 Roland Groen NL    1691201/  19
329 Vacarus Ionut RO     215643/  19
330 Androne Costinel RO     980026/  19
331 Cristea Constantin RO     280193/  19
332 Joh.L.Bol NL      19   1685973
333 Mauk Allessie NL    1699747/  19
334 Osanu RO     224915/  19
335 Osanu RO     224991/  19
336 Orange Team IT    9081913/  19
337 Daniel Munteanu RO     215503/  19
338 Irinel Popa RO     699218/  19
339 Ioan Carmazan RO     020446/  19
340 Dinu Marian+Sandu S. RO     280069/  19
341 Team CEC RO     352502/  19
342 Comb.Post-Fider-Vis NL      19   1269142
343 C. Tijl NL    1636923/  19
344 H. Wind & Kleinzonen NL      19   1305656
345 Martin &Rick Wijtman NL    1775878/  19
346 Ungureanu Valentin RO     204298/  19
347 Team Expo Houten NL    1003926/  19
348 Nastasescu Daniel RO     920008/  19
349 Kelemen Csaba RO     295644/  19
350 Andrei Denis+Florin RO     205703/  19
351 Comb.Burg&Waard NL    1679562/  19
352 H. Wind & Kleinzonen NL    1305649/  19
353 Kalimanci OLR BG      67356/  19
354 Class 888 + Dobre R. RO     081011/  19
355 Team Expo Houten NL    1003923/  19
356 Stoica Adrian + Fiul RO     310907/  19
357 Talmaciu Gabriel RO     980643/  19
358 Bolla Crut IT    9105668/  19
359 Team ROF DE        110/  19
360 Androne Costinel RO     920301/  19
361 E Visser NL    1658599/  19
362 Ungureanu Valentin RO     204299/  19
363 Visser – Bol NL    1686226/  19
364 Chirita+Petre RO     205033/  19
365 Ilie RO     009313/  19

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *