Lista imbarcare Antrenament Nr.4 Basketing list training No.4, 45 Km

Nr.fancierfoot ring
1R. van Bruggen      NL    1271222/  19   
2Joh L.Bol           NL    1686145/  19   
3Team DV             DV         63/  19   
4Vacarus Ionut       RO     215641/  19   
5Alexandru Panait    RO     314040/  19   
6Team Nasul si Finul RO      00583/  19   
7Tincu Luca Gabriel  RO      19      2356 
8Mauk Allessie       NL    1699752/  19   
9Coen Brugman        NL      19   1273862 
10Team Nasul si Finul RO     000652/  19   
11Alex Gosav          RO     704817/  19   
12E Visser            NL      19   1686059 
13Team Ratsch         DE        188/  19   
14Comb.Trica +PartenieRO     330321/  19   
15Team Nasul si Finul RO     000584/  19   
16Cristea Constantin  RO     280193/  19   
17Vacarus Ionut       RO     215642/  19   
18Kelemen Csaba       RO     295672/  19   
19Roland Groen        NL    1691203/  19   
20Leteanu Edward & A. RO     241830/  19   
21Androne Costinel    RO     980026/  19   
22Oprea Florentin     RO     199186/  19   
23Bulgagiu Ioan       IT    9065314/  19   
24Reinhard Gebhardt   DE       2012/  19   
25Andrei Denis+Florin RO     205752/  19   
26Visser – Bol        NL    1686110/  19   
27Familie Soellner    DV       2291/  19   
28Micu Valentina      RO     594121/  19   
29Team Laxy           RO      19    708408 
30Alexandru Panait    RO     314047/  19   
31Comb.Trica +PartenieRO     330301/  19   
32Stoica Adrian + FiulRO     310909/  19   
33Iulian Zegheru      RO     209602/  19   
34Stoica Adrian + FiulRO     310923/  19   
35Team Claudiu + IonutRO     064468/  19   
36R. van Bruggen      NL    1271219/  19   
37Vacarus Ionut       RO     215639/  19   
38Team Ratsch         DV       2572/  19   
39Team Ratsch         DV        198/  19   
40Marcel v/d Helm     NL    1623273/  19   
41Class 888 + Dobre R.RO     081012/  19   
42Familie Soellner    DE       1988/  19   
43Florin Floroiu      RO      19    471502 
44Manta&Ionut         RO     204551/  19   
45Team Nasul si Finul RO     000575/  19   
46H. Wind & KleinzonenNL    1305657/  19   
47Mauk Allessie       NL    1699825/  19   
48Team Florea+Furnica RO     402113/  19   
49Team Expo Houten    NL    1003925/  19   
50Irinel Popa         RO     699227/  19   
51Micu Valentina      RO     330711/  19   
52Comb.Post-Fider-Vis NL      19   1269142 
53P. Blezer           NL    1137389/  19   
54Kelemen Csaba       RO     295616/  19   
55Joh.L.Bol           NL    1686144/  19   
56P. Blezer           NL    1137395/  19   
57Ionut S+Ionut K     RO        19  204413 
58Alexandru Panait    RO     314039/  19   
59Lili&Bogdan         RO     281222/  19   
60Cosmin Olteanu      RO     020247/  19   
61Coen Brugman        NL    1273865/  19   
62Goorbergh-CouwenbergNL    1754807/  19   
63C. Tijl             NL    1636921/  19   
64Cosmin Olteanu      RO     020267/  19   
65Familia Matei       RO     857249/  19   
66Team Ratsch         DV       2578/  19   
67Team D&G            RO    1006976/  19   
68Team Nasul si Finul RO     000579/  19   
69Axel Stork          DV        349/  19   
70Verzea Marius       RO     315310/  19   
71Team D&G            RO     225017/  19   
72Orange Team         IT    9081911/  19   
73Cristea Constantin  RO     224723/  19   
74Vasile Doroftei     RO     147477/  19   
75Caizer Eliza        RO     156804/  19   
76Oprea Florentin     RO     199195/  19   
77Vasile Doroftei     RO     147480/  19   
78Team Claudiu+Ionut  RO     923248/  19   
79Irinel Popa         RO     699216/  19   
80Mauk Allessie       NL    1699830/  19   
81Teapa+Ghoerghe      RO     333701/  19   
82Class 888 + Dobre R.RO     081011/  19   
83Joh.L.Bol           NL      19   1686164 
84Dinu Marian+Sandu S.RO     280069/  19   
85Hatmanu Family Loft RO     150148/  19   
86Axel Stork          DV        341/  19   
87Stoica Adrian + FiulRO     310907/  19   
88Bolla Crut          IT    9105662/  19   
89Tincu Luca Gabriel  RO      19    002354 
90Ionut S+Ionut K     RO     204408/  19   
91Coen Brugman        NL    1273866/  19   
92Caizer Eliza        RO     156810/  19   
93Joh.L.Bol           NL      19   1686166 
94Navrapescu Romeo    RO      19    138024 
95Ionut S+Ionut K     RO      19    204500 
96Crapu&Mircea        RO     280063/  19   
97Orange Team         IT    9082024/  19   
98Kalimanci OLR       BG      67366/  19   
99Familia Matei       RO     857250/  19   
100Coen Brugman        NL    1273864/  19   
101Kalimanci OLR       BG      67356/  19   
102Axel Stork          DV        332/  19   
103Bolla Crut          IT    9105668/  19   
104Goorbergh-CouwenbergNL    1754808/  19   
105Team D&G            RO     225021/  19   
106Cas & Marco Flier   NL    1700239/  19   
107Alexandru Panait    RO     314065/  19   
108Columbodrom Diamond RO        19    9563 
109Chirita+Petre       RO     195070/  19   
110H. Wind & KleinzonenNL    1305649/  19   
111CLASS 888           RO         88/  19   
112Comb.Trica +PartenieRO     330309/  19   
113Teapa+Ghoerghe      RO     333703/  19   
114Chirita+Petre       RO     206040/  19   
115Daniel Munteanu     RO     215501/  19   
116Team CEC            RO    3009007/  19   
117Ilie                RO     041649/  19   
118Comb.Post-Fider-Vis NL      19   1393140 
119Stoica Adrian + FiulRO     310910/  19   
120Team Florea+Furnica RO     402101/  19   
121Pink Team           IT    9082446/  19   
122Kelemen Csaba       RO     295601/  19   
123Cristea Constantin  RO     224718/  19   
124Popa+Dumitru        RO     280621/  19   
125Man Team            RO     330956/  19   
126R. van Bruggen      NL    1271221/  19   
127Kelemen Csaba       RO     295625/  19   
128Oprea Florentin     RO     199188/  19   
129Mauk Allessie       NL    1699747/  19   
130Alex Gosav          RO     704821/  19   
131Tincu Luca Gabriel  RO     002368/  19   
132Tincu Luca Gabriel  RO     002363/  19   
133Vasile Doroftei     RO     147479/  19   
134Cristea Constantin  RO     280196/  19   
135Ionut S+Ionut K     RO     204498/  19   
136Crapu&Mircea        RO     280066/  19   
137Columbodrom Diamond RO       9575/  19   
138Familie Soellner    DE        19    1974 
139Micu Valentina      RO     330725/  19   
140Roland Groen        NL    1691201/  19   
141C. Tijl             NL    1636923/  19   
142Goorbergh-CouwenbergNL    3919669/  19   
143H. Wind & KleinzonenNL      19   1305656 
144Ioan Carmazan       RO     020446/  19   
145E Visser            NL    1658587/  19   
146Dinu Marian+Sandu S RO     281034/  19   
147Sima Daniel         RO     921107/  19   
148Dinu Marian+Sandu S.RO     281011/  19   
149Columbodrom Diamond RO       9571/  19   
150Dinu Marian+Sandu S.RO     280061/  19   
151Stoica Adrian + FiulRO     310920/  19   
152Team Florea+Furnica RO     402119/  19   
153Marcu Laurentiu     RO     613544/  19   
154Team Claudiu+Ionut  IT    9108921/  19   
155Familie Soellner    DV       1975/  19   
156Bulgagiu Ioan       IT    9065308/  19   
157Verzea Marius       RO     315312/  19   
158Team Laxy           RO     708402/  19   
159Bebe Stoica         RO     514106/  19   
160Bebe Stoica         RO     514105/  19   
161Kalimanci OLR       BG      19     67357 
162Team WAZ            DE       9633/  19   
163Micu Valentina      RO     330702/  19   
164Team CEC            RO    3009002/  19   
165Team Nasul si FInul RO     000586/  19   
166Osanu               RO     224991/  19   
167Vasile Doroftei     RO     147476/  19   
168Stoica Adrian + FiulRO     310902/  19   
169Marcel v/d Helm     NL    1623274/  19   
170Rob Hoek            NL    1510314/  19   
171E Visser            NL      19   1658592 
172Vasile Doroftei     RO     147474/  19   
173Osanu               RO     224924/  19   
174Familia Floroiu     RO     001951/  19   
175Team CEC            RO        19  352503 
176Verzea Marius       RO     315308/  19   
177Bebe Stoica         RO        19  514108 
178Familia Matei       RO     857243/  19   
179Crapu&Mircea        RO     280059/  19   
180Dinu Marian+Sandu S.RO     281013/  19   
181Cristea Constantin  RO     280194/  19   
182Navrapescu Romeo    RO     138010/  19   
183Lili&Bogdan         RO     281217/  19   
184Sima Daniel         RO     921101/  19   
185Pink Team           IT    9082447/  19   
186Stoica Adrian + FiulRO     310919/  19   
187E Visser            NL    1658588/  19   
188Vasile Doroftei     RO     147471/  19   
189Team Nasul si Finul RO     000585/  19   
190Comb.Burg&Waard     NL    1679559/  19   
191Familia Floroiu     RO     001947/  19   
192Banita Mihaita      RO     983112/  19   
193Ungureanu A+Elvis   RO     315006/  19   
194Familia Floroiu     RO     001950/  19   
195Bebe Stoica         RO     514104/  19   
196Pink Team           IT    9082444/  19   
197Chirita+Petre       RO     205033/  19   
198Irinel Popa         RO     699224/  19   
199Micu Valentina      RO     594107/  19   
200Crapu&Mircea        RO     280074/  19   
201Dinu Marian+Sandu S.RO     281024/  19   
202Comb.Post-Fider-Vis NL    1269141/  19   
203Ungureanu Valentin  RO     204298/  19   
204Vasile Doroftei     RO        19  147472 
205Roland Groen        NL      19   1691202 
206Irinel Popa         RO      19    699225 
207Joh.L.Bol           NL      19   1685973 
208Ungureanu A+Elvis   RO     315118/  19   
209Alex Gosav          RO     704806/  19   
210Goorbergh-CouwenbergNL    3919673/  19   
211Marcel v/d Helm     NL    1623271/  19   
212Ungureanu A+Elvis   RO      19    315033 
213Navrapescu Romeo    RO     138015/  19   
214E Visser            NL      19   1658590 
215Navrapescu Romeo    DE     138021/  19   
216Team ROF            DE         02/  19   
217Familie Soellner    DE       1978/  19   
218Kelemen Csaba       RO     295644/  19   
219Team Laxy           RO     708407/  19   
220Sima Daniel         RO     921102/  19   
221Class 888 + Dobre R.RO     081014/  19   
222Chirita+Petre       RO     205519/  19   
223Osanu               RO     224915/  19   
224Visser – Bol        NL    1686226/  19   
225Stoica Adrian + FiulRO     310916/  19   
226Team Florea+Furnica RO     402114/  19   
227Team Laxy           RO     708403/  19   
228Mauk Allessie       NL    1699771/  19   
229Joh.L.Bol           NL    1686175/  19   
230Comb.Post-Fider-Vis NL      19   1393186 
231Mauk Allessie       NL    1699748/  19   
232Oprea Florentin     RO     199184/  19   
233Iulian Zegheru      RO     209601/  19   
234Team CEC            RO     352502/  19   
235E Visser            NL    1658582/  19   
236Florin Floroiu      RO     471503/  19   
237Ungureanu A+Elvis   RO     315122/  19   
238Cosmin Olteanu      RO     020283/  19   
239Bolla Crut          IT    9105740/  19   
240Verzea Marius       RO     315301/  19   
241Nastasescu Daniel   RO     920010/  19   
242EXTREM OLR          RO     206120/  19   
243Comb.Post-Fider-Vis NL    1269128/  19   
244Ungureanu Valentin  RO     204299/  19   
245Jega Catalin        RO     079006/  19   
246Familie Soellner    DE       1984/  19   
247Familia Floroiu     RO     001964/  19   
248Class 888 + Dobre R.RO     081044/  19   
249Reinhard Gebhardt   DE       2060/  19   
250Florea Cosmin       RO     091165/  19   
251Goorbergh-CouwenbergNL    3919677/  19   
252Chirita+Petre       RO     195076/  19   
253Columbodrom Diamond RO     009570/  19   
254Familia Matei       RO     857245/  19   
255Caizer Eliza        RO      19    156813 
256Talmaciu Gabriel    RO     980643/  19   
257Vacarus Ionut       RO     215643/  19   
258Chirita+Petre       RO     205501/  19   
259Chirita+Petre       RO     205001/  19   
260Popa+Dumitru        RO     281371/  19   
261Columbodrom Diamond RO       9573/  19   
262Cristea Constantin  RO     280197/  19   
263Andrei Denis+Florin RO     205703/  19   
264Ionut S+Ionut K     RO     204402/  19   
265Team Claudiu+Ionut  IT    9108927/  19   
266Crapu&Mircea        RO     280058/  19   
267Crapu&Mircea        RO     280068/  19   
268Joh.L.Bol           NL    1686177/  19   
269Cristea Constantin  RO     280198/  19   
270Axel Stork          DV        339/  19   
271Popa+Dumitru        RO     281378/  19   
272Osanu               RO     224907/  19   
273Cristea Constantin  RO     280192/  19   
274Alex Gosav          RO     704824/  19   
275Popa+Dumitru        RO      19    065903 
276Talmaciu Gabriel    RO     980603/  19   
277Comb.Post-Fider-Vis NL    1393165/  19   
278Team Ratsch Germany DE        317/  19   
279EXTREM OLR          RO     206166/  19   
280Sima Daniel         RO     921106/  19   
281Caizer Eliza        NL     156809/  19   
282Stoica Adrian + FiulRO     310905/  19   
283Kelemen Csaba       RO     295671/  19   
284Team Expo Houten    NL    1003923/  19   
285Team CEC            RO     352508/  19   
286Team D&G            RO     225018/  19   
287Talmaciu Gabriel    RO     980650/  19   
288Comb.Trica +PartenieRO     330314/  19   
289Andrei Denis+Florin RO        19  205753 
290Vasile Butucea      MD      20992/  19   
291Vasile Doroftei     RO     147475/  19   
292Crapu&Mircea        RO     280062/  19   
293Verzea Marius       RO     315304/  19   
294Sima Daniel         RO     921104/  19   
295Team Expo Houten    NL    1003928/  19   
296Kalimanci OLR       BG      19     66348 
297Vacarus Ionut       RO     215638/  19   
298Chirita+Petre       RO     206006/  19   
299Familie Soellner    DV       2292/  19   
300Mauk Allessie       NL    1699772/  19   
301Mauk Allessie       NL    1699838/  19   
302Daniel Munteanu     RO     215509/  19   
303Kelemen Csaba       RO     295655/  19   
304Cosmin Olteanu      RO     020295/  19   
305Team ROF            DE        817/  19   
306E Visser            NL      19   1658536 
307E Visser            NL    1658599/  19   
308Reinhard Gebhardt   DE      19      2025 
309Ioan Carmazan       RO     020460/  19   
310Class 888 + Dobre R.RO     081026/  19   
311Florea Cosmin       RO     091161/  19   
312Visser – Bol        NL    1686216/  19   
313Kelemen Csaba       RO     295615/  19   
314Reinhard Gebhardt   DE       2071/  19   
315Kalimanci OLR       BG      19     67367 
316Team D&G            RO     225024/  19   
317E Visser            NL    1658594/  19   
318Crapu&Mircea        RO     280070/  19   
319CLASS 888           RO         06/  19   
320Orange Team         IT    9081913/  19   
321Roland Groen        NL    1691204/  19   
322Team Claudiu+Ionut  IT    9108933/  19   
323Daniel Munteanu     RO     215503/  19   
324Teapa+Gheorghe      RO     333704/  19   
325Nastasescu Daniel   RO     920015/  19   
326Mauk Allessie       NL    1699828/  19   
327Cosmin Olteanu      RO     020286/  19   
328Osanu               RO     224946/  19   
329Pink Team           IT    9081919/  19   
330Ungureanu A+Elvis   RO     315005/  19   
331Nastasescu Daniel   RO     920054/  19   
332Martin &Rick WijtmanNL    1775878/  19   
333Androne Costinel    RO     920301/  19   
334Cristea Constantin  RO     208200/  19   
335Irinel Popa         RO     699218/  19   
336Coen Brugman        NL    1273863/  19   
337Team Claudiu + IonutRO     977938/  19   
338Androne Costinel    RO     980017/  19   
339Jega Catalin        RO     200154/  19   
340Sima Daniel         RO     921112/  19   
341Team ROF            DE        811/  19   
342Team ROF            DE        110/  19   
343Bulgagiu Ioan       IT    9081915/  19   
344Team WAZ            DE       9628/  19   
345Ilie                RO     009313/  19   
346Andrei Denis+Florin RO     205754/  19   
347Leteanu Edward & A. RO     241807/  19   
348Nastasescu Daniel   RO     920008/  19   
349Sima Daniel         RO     921103/  19   
350Manta&Ionut         RO      19    204576 
351Kelemen Csaba       RO     295626/  19   
352Team Ratsch Germany DE    0755312/  19   
353Andrei Denis+Florin RO     215502/  19   
354Familia Floroiu     RO     001962/  19   
355Chirita+Petre       RO     206008/  19   
356Hatmanu Family Loft RO     149015/  19   
357Marcel v/d Helm     NL      19   1623270 
358Team Expo Houten    NL    1003926/  19   
359Pink Team           IT    9082443/  19   
360Roland Groen        NL    1690801/  19   
361Comb.Trica +PartenieRO     330310/  19   
362Comb.Burg&Waard     NL    1679562/  19   
363Cas & Marco Flier   NL     170023/  19   

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *