Imbarcare antrenament Nr.5, 80 Km. Basketing list training No.5, 80km.

Nr. fancier foot ring
1 Coen Brugman NL      19   1273862
2 Caizer Eliza RO      19    156813
3 Cristea Constantin RO     280194/  19
4 Bebe Stoica RO     514106/  19
5 Talmaciu Gabriel RO     980603/  19
6 Rob Hoek NL    1510314/  19
7 Pink Team IT    9082447/  19
8 Coen Brugman NL    1273863/  19
9 Iulian Zegheru RO     209602/  19
10 Columbodrom Diamond RO     009570/  19
11 Team CEC RO     352502/  19
12 Team D&G RO    1006976/  19
13 Iulian Zegheru RO     209601/  19
14 Joh.L.Bol NL    1686175/  19
15 Chirita+Petre RO     206008/  19
16 Pink Team IT    9081919/  19
17 Micu Valentina RO     330725/  19
18 Joh L.Bol NL    1686145/  19
19 Reinhard Gebhardt DE       2012/  19
20 Osanu RO     224907/  19
21 Kalimanci OLR BG      67356/  19
22 Vacarus Ionut RO     215642/  19
23 Team Ratsch DV        198/  19
24 Hatmanu Family Loft RO     150148/  19
25 EXTREM OLR RO     206120/  19
26 Chirita+Petre RO     195076/  19
27 Nastasescu Daniel RO     920010/  19
28 R. van Bruggen NL    1271221/  19
29 Columbodrom Diamond RO       9575/  19
30 Bebe Stoica RO     514104/  19
31 Tincu Luca Gabriel RO      19    002354
32 Team Laxy RO     708403/  19
33 Axel Stork DV        339/  19
34 Sima Daniel RO     921102/  19
35 Goorbergh-Couwenberg NL    1754808/  19
36 Cristea Constantin RO     280192/  19
37 Team Florea+Furnica RO     402119/  19
38 Team CEC RO     352508/  19
39 Team Nasul si Finul RO     000575/  19
40 H. Wind & Kleinzonen NL    1305657/  19
41 E Visser NL    1658594/  19
42 Andrei Denis+Florin RO     205752/  19
43 Team Expo Houten NL    1003925/  19
44 Stoica Adrian + Fiul RO     310920/  19
45 Vasile Doroftei RO     147477/  19
46 Alex Gosav RO     704806/  19
47 Columbodrom Diamond RO        19    9563
48 Vasile Doroftei RO     147480/  19
49 Chirita+Petre RO     205501/  19
50 Kalimanci OLR BG      19     67367
51 Roland Groen NL      19   1691202
52 Mauk Allessie NL    1699771/  19
53 Androne Costinel RO     980017/  19
54 Team WAZ DE       9633/  19
55 Popa+Dumitru RO     281378/  19
56 Team D&G RO     225021/  19
57 E Visser NL    1658587/  19
58 Caizer Eliza RO     156804/  19
59 Ilie RO     041649/  19
60 Ungureanu A+Elvis RO     315118/  19
61 Ionut S+Ionut K RO      19    204500
62 Team CEC RO    3009002/  19
63 C. Tijl NL    1636923/  19
64 Ionut S+Ionut K RO     204498/  19
65 E Visser NL      19   1658536
66 Pink Team IT    9082443/  19
67 Comb.Burg&Waard NL    1679562/  19
68 Team Claudiu+Ionut IT    9108921/  19
69 Bolla Crut IT    9105668/  19
70 Class 888 + Dobre R. RO     081012/  19
71 Bebe Stoica RO     514105/  19
72 Sima Daniel RO     921101/  19
73 Vasile Doroftei RO     147471/  19
74 Stoica Adrian + Fiul RO     310907/  19
75 Comb.Post-Fider-Vis NL    1269141/  19
76 Joh.L.Bol NL    1686177/  19
77 Vasile Doroftei RO     147476/  19
78 Alex Gosav RO     704824/  19
79 Team Expo Houten NL    1003923/  19
80 Team Expo Houten NL    1003928/  19
81 Alexandru Panait RO     314040/  19
82 Team Claudiu + Ionut RO     977938/  19
83 Navrapescu Romeo RO     138015/  19
84 Pink Team IT    9082446/  19
85 Irinel Popa RO      19    699225
86 Pink Team IT    9082444/  19
87 Kalimanci OLR BG      19     67357
88 Team Claudiu + Ionut RO     064468/  19
89 E Visser NL      19   1686059
90 Navrapescu Romeo RO     138010/  19
91 Kelemen Csaba RO     295672/  19
92 E Visser NL      19   1658590
93 Familie Soellner DE       1978/  19
94 Team Ratsch DV       2578/  19
95 Familia Floroiu RO     001951/  19
96 Axel Stork DV        349/  19
97 Bebe Stoica RO        19  514108
98 Comb.Trica +Partenie RO     330309/  19
99 Vacarus Ionut RO     215641/  19
100 H. Wind & Kleinzonen NL    1305649/  19
101 Mauk Allessie NL    1699828/  19
102 Stoica Adrian + Fiul RO     310909/  19
103 Leteanu Edward & A. RO     241830/  19
104 Andrei Denis+Florin RO     215502/  19
105 Comb.Trica +Partenie RO     330301/  19
106 Team Nasul si Finul RO      00583/  19
107 Dinu Marian+Sandu S RO     281034/  19
108 Goorbergh-Couwenberg NL    3919669/  19
109 Visser – Bol NL    1686110/  19
110 Goorbergh-Couwenberg NL    3919677/  19
111 Stoica Adrian + Fiul RO     310910/  19
112 Team Florea+Furnica RO     402113/  19
113 Lili&Bogdan RO     281217/  19
114 Ungureanu A+Elvis RO      19    315033
115 Chirita+Petre RO     205001/  19
116 P. Blezer NL    1137395/  19
117 Comb.Post-Fider-Vis NL      19   1269142
118 Columbodrom Diamond RO       9571/  19
119 Joh.L.Bol NL      19   1686164
120 H. Wind & Kleinzonen NL      19   1305656
121 Verzea Marius RO     315312/  19
122 Manta&Ionut RO     204551/  19
123 Marcel v/d Helm NL      19   1623270
124 Mauk Allessie NL    1699748/  19
125 E Visser NL      19   1658592
126 Familia Matei RO     857245/  19
127 Crapu&Mircea RO     280059/  19
128 Man Team RO     330956/  19
129 Marcu Laurentiu RO     613544/  19
130 Irinel Popa RO     699227/  19
131 Tincu Luca Gabriel RO     002363/  19
132 Team Laxy RO      19    708408
133 Vacarus Ionut RO     215639/  19
134 Crapu&Mircea RO     280070/  19
135 Bulgagiu Ioan IT    9065314/  19
136 Tincu Luca Gabriel RO      19      2356
137 Chirita+Petre RO     206006/  19
138 Comb.Trica +Partenie RO     330310/  19
139 Daniel Munteanu RO     215503/  19
140 Axel Stork DV        332/  19
141 Dinu Marian+Sandu S. RO     281013/  19
142 Team CEC RO    3009007/  19
143 Familie Soellner DV       2291/  19
144 Ilie RO     009313/  19
145 Familie Soellner DE        19    1974
146 Navrapescu Romeo RO      19    138024
147 Alexandru Panait RO     314047/  19
148 Axel Stork DV        341/  19
149 Leteanu Edward & A. RO     241807/  19
150 Joh.L.Bol NL      19   1686166
151 Cosmin Olteanu RO     020286/  19
152 Irinel Popa RO     699216/  19
153 Orange Team IT    9082024/  19
154 CLASS 888 RO         88/  19
155 Mauk Allessie NL    1699830/  19
156 Chirita+Petre RO     195070/  19
157 Dinu Marian+Sandu S. RO     281024/  19
158 Sima Daniel RO     921112/  19
159 E Visser NL    1658582/  19
160 Lili&Bogdan RO     281222/  19
161 Comb.Trica +Partenie RO     330321/  19
162 Cristea Constantin RO     224718/  19
163 Familie Soellner DE       1988/  19
164 Alexandru Panait RO     314065/  19
165 Kelemen Csaba RO     295625/  19
166 Micu Valentina RO     594121/  19
167 Team Claudiu+Ionut IT    9108927/  19
168 Team Florea+Furnica RO     402101/  19
169 Oprea Florentin RO     199186/  19
170 R. van Bruggen NL    1271222/  19
171 Ionut S+Ionut K RO        19  204413
172 Cosmin Olteanu RO     020247/  19
173 Daniel Munteanu RO     215509/  19
174 Nastasescu Daniel RO     920015/  19
175 Navrapescu Romeo DE     138021/  19
176 Ungureanu A+Elvis RO     315006/  19
177 Androne Costinel RO     980026/  19
178 Joh.L.Bol NL    1686144/  19
179 Kelemen Csaba RO     295644/  19
180 Sima Daniel RO     921104/  19
181 Roland Groen NL    1691203/  19
182 Martin &Rick Wijtman NL    1775878/  19
183 Popa+Dumitru RO      19    065903
184 Crapu&Mircea RO     280062/  19
185 Jega Catalin RO     079006/  19
186 Comb.Trica +Partenie RO     330314/  19
187 Manta&Ionut RO      19    204576
188 Team CEC RO        19  352503
189 Sima Daniel RO     921106/  19
190 Cas & Marco Flier NL     170023/  19
191 Andrei Denis+Florin RO        19  205753
192 Micu Valentina RO     330702/  19
193 Coen Brugman NL    1273866/  19
194 Banita Mihaita RO     983112/  19
195 Talmaciu Gabriel RO     980650/  19
196 Crapu&Mircea RO     280058/  19
197 Columbodrom Diamond RO       9573/  19
198 Class 888 + Dobre R. RO     081044/  19
199 Cosmin Olteanu RO     020283/  19
200 Team Nasul si Finul RO     000584/  19
201 Team Nasul si Finul RO     000579/  19
202 Visser – Bol NL    1686216/  19
203 Andrei Denis+Florin RO     205703/  19
204 Hatmanu Family Loft RO     149015/  19
205 Comb.Burg&Waard NL    1679559/  19
206 Androne Costinel RO     920301/  19
207 Team D&G RO     225018/  19
208 P. Blezer NL    1137389/  19
209 Reinhard Gebhardt DE       2060/  19
210 Marcel v/d Helm NL    1623271/  19
211 Kelemen Csaba RO     295601/  19
212 Andrei Denis+Florin RO     205754/  19
213 Ioan Carmazan RO     020446/  19
214 Cosmin Olteanu RO     020295/  19
215 Vacarus Ionut RO     215638/  19
216 Reinhard Gebhardt DE       2071/  19
217 Dinu Marian+Sandu S. RO     280061/  19
218 Chirita+Petre RO     205519/  19
219 Team D&G RO     225017/  19
220 Alex Gosav RO     704821/  19
221 Vasile Doroftei RO     147474/  19
222 Mauk Allessie NL    1699838/  19
223 Marcel v/d Helm NL    1623274/  19
224 Orange Team IT    9081911/  19
225 Familie Soellner DV       1975/  19
226 Marcel v/d Helm NL    1623273/  19
227 Kalimanci OLR BG      67366/  19
228 Oprea Florentin RO     199195/  19
229 Comb.Post-Fider-Vis NL      19   1393140
230 Kelemen Csaba RO     295615/  19
231 Popa+Dumitru RO     281371/  19
232 Bulgagiu Ioan IT    9081915/  19
233 Visser – Bol NL    1686226/  19
234 Osanu RO     224924/  19
235 Kelemen Csaba RO     295655/  19
236 Kelemen Csaba RO     295671/  19
237 Jega Catalin RO     200154/  19
238 Team Nasul si Finul RO     000585/  19
239 Caizer Eliza RO     156810/  19
240 Ungureanu Valentin RO     204299/  19
241 Crapu&Mircea RO     280066/  19
242 Familia Floroiu RO     001950/  19
243 Mauk Allessie NL    1699825/  19
244 Mauk Allessie NL    1699772/  19
245 Florin Floroiu RO     471503/  19
246 Team WAZ DE       9628/  19
247 Class 888 + Dobre R. RO     081014/  19
248 Daniel Munteanu RO     215501/  19
249 Familia Matei RO     857243/  19
250 Verzea Marius RO     315301/  19
251 Team Florea+Furnica RO     402114/  19
252 Goorbergh-Couwenberg NL    1754807/  19
253 Familia Matei RO     857249/  19
254 Chirita+Petre RO     206040/  19
255 Goorbergh-Couwenberg NL    3919673/  19
256 Nastasescu Daniel RO     920054/  19
257 R. van Bruggen NL    1271219/  19
258 Alexandru Panait RO     314039/  19
259 Familia Floroiu RO     001947/  19
260 Crapu&Mircea RO     280063/  19
261 Ionut S+Ionut K RO     204402/  19
262 Team Ratsch DV       2572/  19
263 Roland Groen NL    1691204/  19
264 Ungureanu Valentin RO     204298/  19
265 Micu Valentina RO     594107/  19
266 Verzea Marius RO     315310/  19
267 Crapu&Mircea RO     280068/  19
268 Team DV DV         63/  19
269 Cas & Marco Flier NL    1700239/  19
270 E Visser NL    1658588/  19
271 Irinel Popa RO     699224/  19
272 Familie Soellner DV       2292/  19
273 Team ROF DE        811/  19
274 Teapa+Ghoerghe RO     333703/  19
275 Osanu RO     224915/  19
276 Micu Valentina RO     330711/  19
277 Ionut S+Ionut K RO     204408/  19
278 Talmaciu Gabriel RO     980643/  19
279 Team Ratsch DE        188/  19
280 Orange Team IT    9081913/  19
281 Comb.Post-Fider-Vis NL      19   1393186
282 CLASS 888 RO         06/  19
283 Roland Groen NL    1691201/  19
284 Bolla Crut IT    9105662/  19
285 Oprea Florentin RO     199184/  19
286 Bulgagiu Ioan IT    9065308/  19
287 Team ROF DE        110/  19
288 Florea Cosmin RO     091165/  19
289 Vasile Doroftei RO        19  147472
290 Kalimanci OLR BG      19     66348
291 Stoica Adrian + Fiul RO     310902/  19
292 Team Ratsch Germany DE    0755312/  19
293 Cosmin Olteanu RO     020267/  19
294 Familia Matei RO     857250/  19
295 Cristea Constantin RO     280196/  19
296 Vasile Doroftei RO     147479/  19
297 Team Claudiu+Ionut IT    9108933/  19
298 Team Laxy RO     708402/  19
299 C. Tijl NL    1636921/  19
300 Osanu RO     224946/  19
301 Team Expo Houten NL    1003926/  19
302 Roland Groen NL    1690801/  19
303 Vasile Butucea MD      20992/  19
304 Sima Daniel RO     921107/  19
305 Mauk Allessie NL    1699747/  19
306 Vasile Doroftei RO     147475/  19
307 Stoica Adrian + Fiul RO     310923/  19
308 Coen Brugman NL    1273865/  19
309 Kelemen Csaba RO     295626/  19
310 Comb.Post-Fider-Vis NL    1269128/  19
311 Comb.Post-Fider-Vis NL    1393165/  19
312 Team ROF DE         02/  19
313 Team D&G RO     225024/  19
314 Cristea Constantin RO     224723/  19
315 Team Ratsch Germany DE        317/  19
316 Cristea Constantin RO     208200/  19
317 Osanu RO     224991/  19
318 Verzea Marius RO     315304/  19
319 Cristea Constantin RO     280197/  19
320 Teapa+Ghoerghe RO     333701/  19
321 E Visser NL    1658599/  19
322 Cristea Constantin RO     280193/  19
323 Familie Soellner DE       1984/  19
324 Teapa+Gheorghe RO     333704/  19
325 Bolla Crut IT    9105740/  19
326 Cristea Constantin RO     280198/  19
327 Sima Daniel RO     921103/  19
328 EXTREM OLR RO     206166/  19
329 Crapu&Mircea RO     280074/  19
330 Stoica Adrian + Fiul RO     310919/  19
331 Mauk Allessie NL    1699752/  19
332 Alex Gosav RO     704817/  19
333 Dinu Marian+Sandu S. RO     281011/  19
334 Team Laxy RO     708407/  19
335 Dinu Marian+Sandu S. RO     280069/  19
336 Stoica Adrian + Fiul RO     310905/  19
337 Ioan Carmazan RO     020460/  19
338 Coen Brugman NL    1273864/  19
339 Team ROF DE        817/  19
340 Joh.L.Bol NL      19   1685973
341 Familia Floroiu RO     001964/  19
342 Familia Floroiu RO     001962/  19
343 Oprea Florentin RO     199188/  19
344 Tincu Luca Gabriel RO     002368/  19
345 Team Nasul si Finul RO     000652/  19
346 Popa+Dumitru RO     280621/  19
347 Vacarus Ionut RO     215643/  19
348 Team Claudiu+Ionut RO     923248/  19
349 Florin Floroiu RO      19    471502
350 Stoica Adrian + Fiul RO     310916/  19
351 Caizer Eliza NL     156809/  19
352 Reinhard Gebhardt DE      19      2025
353 Class 888 + Dobre R. RO     081011/  19
354 Ungureanu A+Elvis RO     315122/  19
355 Verzea Marius RO     315308/  19
356 Florea Cosmin RO     091161/  19
357 Class 888 + Dobre R. RO     081026/  19
358 Team Nasul si FInul RO     000586/  19
359 Kelemen Csaba RO     295616/  19
360 Nastasescu Daniel RO     920008/  19

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *