Lista imbarcare antrenament Nr. 6, 100 Km. Basketing list training No.6, 100 Km.

Nr.fancierfoot ringelec. ringno.
1Mauk Allessie       NL    1699747/  19   A45652A000
2Osanu               RO     224946/  19   A427534A00
3Cas & Marco Flier   NL    1700239/  19   A456A79A00
4Kalimanci OLR       BG      67356/  19   A4279B8F00
5Alexandru Panait    RO     314065/  19   A454CA8C00
6Leteanu Edward & A. RO     241830/  19   A45482B200
7Coen Brugman        NL      19   1273862 A4558D0900
8Chirita+Petre       RO     195070/  19   A427930E00
9Visser – Bol        NL    1686110/  19   A456AF7400
10Sima Daniel         RO     921102/  19   A4564D5A00
11Coen Brugman        NL    1273864/  19   A427820000
12CLASS 888           RO         88/  19   A4564FEF00
13Kelemen Csaba       RO     295625/  19   A427805C00
14Team Florea+Furnica RO     402101/  19   A427907A00
15Alexandru Panait    RO     314047/  19   A454770700
16Coen Brugman        NL    1273866/  19   A42793F000
17Bulgagiu Ioan       IT    9065314/  19   A427720F00
18Goorbergh-CouwenbergNL    1754807/  19   A455A90D00
19Daniel Munteanu     RO     215501/  19   A45649E500
20Vacarus Ionut       RO     215639/  19   A427661A00
21Micu Valentina      RO     594121/  19   A45470D100
22Navrapescu Romeo    RO      19    138024 A4276BBC00
23Goorbergh-CouwenbergNL    1754808/  19   A427AFD500
24Sima Daniel         RO     921106/  19   A4563A6C00
25C. Tijl             NL    1636921/  19   A4549C6C00
26Popa+Dumitru        RO     281378/  19   A427760C00
27Vasile Doroftei     RO     147475/  19   A4564E3B00
28Vasile Doroftei     RO     147479/  19   A45651ED00
29Crapu&Mircea        RO     280059/  19   A42793D100
30Joh.L.Bol           NL      19   1686164 A455726E00
31R. van Bruggen      NL    1271221/  19   A4543A7E00
32Familia Matei       RO     857245/  19   A42797FC00
33Team Expo Houten    NL    1003925/  19   A45650FD00
34Axel Stork          DV        341/  19   A454934700
35Team Claudiu + IonutRO     977938/  19   A456C6F500
36Tincu Luca Gabriel  RO      19    002354 A45597D200
37Ungureanu Valentin  RO     204299/  19   A4564ED100
38Cristea Constantin  RO     208200/  19   A456421900
39Marcel v/d Helm     NL      19   1623270 A456D08200
40Bebe Stoica         RO     514105/  19   A456311A00
41Pink Team           IT    9082446/  19   A427772800
42Crapu&Mircea        RO     280063/  19   A427A51B00
43Chirita+Petre       RO     206040/  19   A456712700
44Ilie                RO     009313/  19   A456CD2B00
45Crapu&Mircea        RO     280074/  19   A427824B00
46Class 888 + Dobre R.RO     081044/  19   A4276DAA00
47Reinhard Gebhardt   DE       2071/  19   A42765A200
48Class 888 + Dobre R.RO     081014/  19   A427949400
49Andrei Denis+Florin RO     205752/  19   A4563EA400
50Nastasescu Daniel   RO     920010/  19   A4279E9B00
51Kalimanci OLR       BG      19     67357 A42736EE00
52Ioan Carmazan       RO     020460/  19   A4279A9F00
53Team Nasul si Finul RO      00583/  19   A4276E5F00
54Alexandru Panait    RO     314040/  19   A456E1CD00
55Lili&Bogdan         RO     281222/  19   A427ADE600
56Team ROF            DE         02/  19   A42750D500
57Marcel v/d Helm     NL    1623271/  19   A4546C9900
58Irinel Popa         RO     699216/  19   A4274ED600
59Team Nasul si Finul RO     000584/  19   A427558500
60Alex Gosav          RO     704806/  19   A456328200
61Team Claudiu+Ionut  RO     923248/  19   A427637800
62Team CEC            RO    3009002/  19   A4563EFF00
63Crapu&Mircea        RO     280068/  19   A42786CF00
64Talmaciu Gabriel    RO     980603/  19   A42760A700
65Mauk Allessie       NL    1699838/  19   A42791E300
66Roland Groen        NL    1691203/  19   A427864800
67Cristea Constantin  RO     280198/  19   A45646F700
68Team ROF            DE        817/  19   A4276E1300
69Joh.L.Bol           NL    1686177/  19   A427709900
70Ungureanu A+Elvis   RO     315006/  19   A4276F0300
71Bulgagiu Ioan       IT    9065308/  19   A427A75500
72Cosmin Olteanu      RO     020267/  19   A427A8DC00
73Team CEC            RO     352502/  19   A455948A00
74Familia Floroiu     RO     001962/  19   A427332C00
75Marcel v/d Helm     NL    1623274/  19   A45474DD00
76Columbodrom Diamond RO     009570/  19   A4564A9900
77Cristea Constantin  RO     280192/  19   A456302A00
78Caizer Eliza        RO     156810/  19   A427645900
79Alex Gosav          RO     704824/  19   A45641B000
80Team D&G            RO     225018/  19   A427A92600
81Cristea Constantin  RO     280194/  19   A4564DD200
82Stoica Adrian + FiulRO     310916/  19   A42794B200
83Comb.Post-Fider-Vis NL      19   1393140 A4558FF800
84Vasile Doroftei     RO     147471/  19   A45596C400
85E Visser            NL      19   1658536 A455651000
86Chirita+Petre       RO     205001/  19   A4564C5B00
87Bebe Stoica         RO        19  514108 A455991C00
88Cosmin Olteanu      RO     020283/  19   A4278F2000
89Sima Daniel         RO     921107/  19   A4564D2D00
90Mauk Allessie       NL    1699752/  19   A427802000
91Tincu Luca Gabriel  RO      19      2356 A455886800
92Cristea Constantin  RO     224718/  19   A456400C00
93Reinhard Gebhardt   DE       2012/  19   A427931E00
94Pink Team           IT    9081919/  19   A42759AE00
95Roland Groen        NL    1690801/  19   A427773700
96Joh L.Bol           NL    1686145/  19   A427835900
97Familie Soellner    DV       2292/  19   A45451C200
98Ionut S+Ionut K     RO      19    204500 A427A7CE00
99Marcel v/d Helm     NL    1623273/  19   A454AA5F00
100Comb.Trica +PartenieRO     330309/  19   A42786DE00
101Popa+Dumitru        RO     280621/  19   A4278B7000
102Comb.Trica +PartenieRO     330301/  19   A4278F1100
103Ionut S+Ionut K     RO        19  204413 A42797A100
104Mauk Allessie       NL    1699830/  19   A42776EE00
105Cristea Constantin  RO     224723/  19   A4564EA400
106Team D&G            RO    1006976/  19   A427B43A00
107Andrei Denis+Florin RO     215502/  19   A45640A200
108Comb.Post-Fider-Vis NL      19   1269142 A4279AAE00
109Joh.L.Bol           NL      19   1686166 A42778A000
110Oprea Florentin     RO     199186/  19   A427917900
111Dinu Marian+Sandu S.RO     281013/  19   A4278C8D00
112Teapa+Ghoerghe      RO     333701/  19   A42780C600
113Team Claudiu+Ionut  IT    9108927/  19   A45595B600
114Familie Soellner    DE       1978/  19   A45634AE00
115Rob Hoek            NL    1510314/  19   A4549DA700
116Vasile Doroftei     RO     147474/  19   A45636F700
117Dinu Marian+Sandu S.RO     281024/  19   A427664700
118Manta&Ionut         RO     204551/  19   A45556B500
119Comb.Post-Fider-Vis NL      19   1393186 A42798DD00
120Cristea Constantin  RO     280196/  19   A45651CF00
121Familia Matei       RO     857249/  19   A42799EB00
122Florin Floroiu      RO     471503/  19   A4563E8600
123Androne Costinel    RO     980017/  19   A427818900
124E Visser            NL    1658594/  19   A45640B100
125Oprea Florentin     RO     199188/  19   A4278BD900
126Team D&G            RO     225021/  19   A427307A00
127Vacarus Ionut       RO     215643/  19   A427706B00
128Caizer Eliza        RO      19    156813 A427B68300
129Orange Team         IT    9081911/  19   A427A4C100
130Stoica Adrian + FiulRO     310907/  19   A427AE2100
131Bebe Stoica         RO     514104/  19   A4559A6600
132CLASS 888           RO         06/  19   A4279E2100
133Vacarus Ionut       RO     215641/  19   A427A13D00
134Caizer Eliza        RO     156804/  19   A427AB7F00
135Team Florea+Furnica RO     402113/  19   A42766CF00
136Irinel Popa         RO      19    699225 A455784A00
137Comb.Burg&Waard     NL    1679559/  19   A427821F00
138Coen Brugman        NL    1273865/  19   A4553EF900
139Andrei Denis+Florin RO     205703/  19   A45636CA00
140Columbodrom Diamond RO       9575/  19   A45634F900
141C. Tijl             NL    1636923/  19   A454EEE100
142Andrei Denis+Florin RO     205754/  19   A4563A8A00
143Comb.Trica +PartenieRO     330321/  19   A456C23500
144Reinhard Gebhardt   DE       2060/  19   A455943F00
145Crapu&Mircea        RO     280066/  19   A4274B1500
146Kelemen Csaba       RO     295655/  19   A4278CC900
147Cosmin Olteanu      RO     020286/  19   A42794A300
148Kelemen Csaba       RO     295615/  19   A427597100
149Kalimanci OLR       BG      19     66348 A42787EC00
150Navrapescu Romeo    DE     138021/  19   A427619800
151Team Ratsch         DV       2572/  19   A456A34300
152Ilie                RO     041649/  19   A456BFFC00
153Team CEC            RO     352508/  19   A45647E700
154Ionut S+Ionut K     RO     204408/  19   A4276A9E00
155Dinu Marian+Sandu S.RO     280061/  19   A427659300
156H. Wind & KleinzonenNL    1305649/  19   A45471A300
157Columbodrom Diamond RO        19    9563 A427664800
158Cas & Marco Flier   NL     170023/  19   A456667D00
159Roland Groen        NL    1691204/  19   A4275E5F00
160Comb.Trica +PartenieRO     330310/  19   A427889000
161Team WAZ            DE       9633/  19   A456535400
162Team D&G            RO     225017/  19   A42760E300
163Team Laxy           RO      19    708408 A42792C400
164Coen Brugman        NL    1273863/  19   A427888200
165E Visser            NL    1658582/  19   A4563E7700
166Kelemen Csaba       RO     295671/  19   A45687D600
167Talmaciu Gabriel    RO     980650/  19   A42798AF00
168Oprea Florentin     RO     199184/  19   A42735FD00
169Vasile Doroftei     RO     147476/  19   A4557EDB00
170Pink Team           IT    9082443/  19   A427514C00
171Familia Matei       RO     857243/  19   A42770D400
172Vasile Doroftei     RO     147477/  19   A4563DB400
173Chirita+Petre       RO     206006/  19   A4564E7700
174Mauk Allessie       NL    1699771/  19   A45654AE00
175Team Laxy           RO     708402/  19   A4563D7800
176Mauk Allessie       NL    1699828/  19   A4273CBB00
177H. Wind & KleinzonenNL      19   1305656 A45672CC00
178Vacarus Ionut       RO     215638/  19   A427868300
179Familie Soellner    DE       1988/  19   A4564C1F00
180Kalimanci OLR       BG      67366/  19   A45565E300
181Team Ratsch Germany DE    0755312/  19   A4563B4D00
182Alexandru Panait    RO     314039/  19   A454794100
183Teapa+Ghoerghe      RO     333703/  19   A427810100
184Iulian Zegheru      RO     209601/  19   A456424600
185Bolla Crut          IT    9105668/  19   A42796A100
186Comb.Burg&Waard     NL    1679562/  19   A4275C1500
187Familia Matei       RO     857250/  19   A455527D00
188Tincu Luca Gabriel  RO     002363/  19   A4278FF400
189Familie Soellner    DV       2291/  19   A4567D1C00
190Vasile Doroftei     RO        19  147472 A455730300
191Stoica Adrian + FiulRO     310910/  19   A42734C100
192Dinu Marian+Sandu S.RO     280069/  19   A427961A00
193Team Nasul si Finul RO     000585/  19   A4278DF500
194Osanu               RO     224991/  19   A4279BE800
195Sima Daniel         RO     921112/  19   A4563C9700
196Mauk Allessie       NL    1699748/  19   A456576F00
197Stoica Adrian + FiulRO     310905/  19   A456BC1D00
198R. van Bruggen      NL    1271222/  19   A454CB2100
199Cosmin Olteanu      RO     020247/  19   A427A84500
200Team Expo Houten    NL    1003923/  19   A4558F6100
201Comb.Post-Fider-Vis NL    1269141/  19   A4273DC900
202Micu Valentina      RO     330711/  19   A4568D4900
203Team ROF            DE        811/  19   A42792A500
204Micu Valentina      RO     330725/  19   A4540BD300
205Team Nasul si Finul RO     000652/  19   A4569D6700
206Familie Soellner    DE        19    1974 A455AB9200
207Irinel Popa         RO     699227/  19   A4277DD800
208Visser – Bol        NL    1686226/  19   A456702800
209Team Claudiu + IonutRO     064468/  19   A45689B600
210Familia Floroiu     RO     001950/  19   A4274B5100
211Bolla Crut          IT    9105740/  19   A42781A600
212Joh.L.Bol           NL    1686144/  19   A4278BBB00
213Kalimanci OLR       BG      19     67367 A427792700
214Vasile Doroftei     RO     147480/  19   A4564DF000
215Ionut S+Ionut K     RO     204402/  19   A427383700
216Florea Cosmin       RO     091165/  19   A42732D200
217R. van Bruggen      NL    1271219/  19   A456838F00
218Kelemen Csaba       RO     295626/  19   A4278ACB00
219Axel Stork          DV        349/  19   A456E13600
220Hatmanu Family Loft RO     150148/  19   A4563EE000
221Axel Stork          DV        339/  19   A454E63400
222Class 888 + Dobre R.RO     081011/  19   A42762D200
223Comb.Trica +PartenieRO     330314/  19   A427A3E000
224Manta&Ionut         RO      19    204576 A427849500
225Ioan Carmazan       RO     020446/  19   A427A5B200
226Daniel Munteanu     RO     215509/  19   A456395E00
227Nastasescu Daniel   RO     920015/  19   A427A32C00
228Ungureanu Valentin  RO     204298/  19   A455951000
229Goorbergh-CouwenbergNL    3919673/  19   A4273DF500
230Familia Floroiu     RO     001947/  19   A42771A600
231Stoica Adrian + FiulRO     310923/  19   A4273F4E00
232Ungureanu A+Elvis   RO      19    315033 A4559AB100
233Hatmanu Family Loft RO     149015/  19   A4565F3A00
234Andrei Denis+Florin RO        19  205753 A455866A00
235Navrapescu Romeo    RO     138010/  19   A427787300
236Florea Cosmin       RO     091161/  19   A4278CF700
237Popa+Dumitru        RO      19    065903 A42794A400
238Bebe Stoica         RO     514106/  19   A456443500
239Crapu&Mircea        RO     280070/  19   A4275D0400
240Oprea Florentin     RO     199195/  19   A427843A00
241Verzea Marius       RO     315304/  19   A456490300
242Vacarus Ionut       RO     215642/  19   A4277D0400
243Team Florea+Furnica RO     402114/  19   A427ADD700
244Team Ratsch         DE        188/  19   A456AB8700
245Bulgagiu Ioan       IT    9081915/  19   A4279CE700
246Comb.Post-Fider-Vis NL    1269128/  19   A42760D500
247Micu Valentina      RO     594107/  19   A454CF3C00
248Jega Catalin        RO     200154/  19   A45648C800
249Team Nasul si FInul RO     000586/  19   A4276E0400
250Mauk Allessie       NL    1699825/  19   A4276EC800
251Stoica Adrian + FiulRO     310920/  19   A42772D200
252E Visser            NL    1658588/  19   A456434500
253Ionut S+Ionut K     RO     204498/  19   A4278C5100
254Familie Soellner    DE       1984/  19   A456412900
255Micu Valentina      RO     330702/  19   A45667F400
256Pink Team           IT    9082444/  19   A427334A00
257E Visser            NL      19   1658592 A4557E6200
258Crapu&Mircea        RO     280058/  19   A4276B7F00
259H. Wind & KleinzonenNL    1305657/  19   A456CE5700
260Orange Team         IT    9081913/  19   A427965600
261Team Ratsch         DV        198/  19   A456B53200
262Chirita+Petre       RO     206008/  19   A456416500
263Sima Daniel         RO     921101/  19   A45646D900
264Marcu Laurentiu     RO     613544/  19   A456D31600
265E Visser            NL    1658599/  19   A456374100
266Caizer Eliza        NL     156809/  19   A42762F000
267Crapu&Mircea        RO     280062/  19   A427660B00
268Team Ratsch Germany DE        317/  19   A45637C900
269Verzea Marius       RO     315310/  19   A456367F00
270Team Laxy           RO     708407/  19   A4277E4F00
271Team CEC            RO    3009007/  19   A4563FC100
272Bolla Crut          IT    9105662/  19   A427B59300
273Man Team            RO     330956/  19   A427630E00
274P. Blezer           NL    1137389/  19   A454785100
275Teapa+Gheorghe      RO     333704/  19   A427A51C00
276Kelemen Csaba       RO     295644/  19   A427AD9B00
277Sima Daniel         RO     921104/  19   A455AFCB00
278Joh.L.Bol           NL    1686175/  19   A45562E600
279Ungureanu A+Elvis   RO     315122/  19   A427406C00
280Team Nasul si Finul RO     000575/  19   A4563B3E00
281Joh.L.Bol           NL      19   1685973 A45642FB00
282Stoica Adrian + FiulRO     310919/  19   A4278C6F00
283Team Ratsch         DV       2578/  19   A4569D2B00
284Irinel Popa         RO     699224/  19   A4559C0A00
285Class 888 + Dobre R.RO     081026/  19   A427437700
286Kelemen Csaba       RO     295601/  19   A427399F00
287Visser – Bol        NL    1686216/  19   A454FCD400
288Roland Groen        NL    1691201/  19   A4276A5300
289Chirita+Petre       RO     205519/  19   A45645BC00
290Daniel Munteanu     RO     215503/  19   A456392100
291Team DV             DV         63/  19   A454B58100
292Kelemen Csaba       RO     295672/  19   A427AEB800
293Talmaciu Gabriel    RO     980643/  19   A42793C200
294Cosmin Olteanu      RO     020295/  19   A427AE9A00
295Leteanu Edward & A. RO     241807/  19   A456A18100
296Ungureanu A+Elvis   RO     315118/  19   A4277A3500
297Dinu Marian+Sandu S RO     281034/  19   A454841A00
298Dinu Marian+Sandu S.RO     281011/  19   A42797BF00
299Team D&G            RO     225024/  19   A4273A3400
300EXTREM OLR          RO     206166/  19   A454C83300
301Team Expo Houten    NL    1003926/  19   A4563B0100
302Androne Costinel    RO     920301/  19   A4279CC900
303E Visser            NL      19   1658590 A456512900
304Team ROF            DE        110/  19   A427956600
305Sima Daniel         RO     921103/  19   A4564A4E00
306Goorbergh-CouwenbergNL    3919677/  19   A42732D300
307EXTREM OLR          RO     206120/  19   A4541FC200
308Jega Catalin        RO     079006/  19   A4563D9600
309Team CEC            RO        19  352503 A455642000
310Osanu               RO     224924/  19   A427430F00
311Banita Mihaita      RO     983112/  19   A4273EE600
312Team Florea+Furnica RO     402119/  19   A427B98000
313Chirita+Petre       RO     195076/  19   A4277F3F00
314Nastasescu Daniel   RO     920054/  19   A427320000
315Cristea Constantin  RO     280197/  19   A4563A9900
316Navrapescu Romeo    RO     138015/  19   A455732100
317Columbodrom Diamond RO       9571/  19   A456355200
318Martin &Rick WijtmanNL    1775878/  19   A454FAF400
319Cristea Constantin  RO     280193/  19   A456546200
320Verzea Marius       RO     315312/  19   A4565F4900
321Familia Floroiu     RO     001951/  19   A4273BE800
322Comb.Post-Fider-Vis NL    1393165/  19   A4279B3400
323Team WAZ            DE       9628/  19   A456564200
324Team Expo Houten    NL    1003928/  19   A45578E000
325Goorbergh-CouwenbergNL    3919669/  19   A427901000
326Familie Soellner    DV       1975/  19   A456489B00
327Team Nasul si Finul RO     000579/  19   A427631E00
328Class 888 + Dobre R.RO     081012/  19   A427963800
329Reinhard Gebhardt   DE      19      2025 A4279FE500
330Team Laxy           RO     708403/  19   A4563ED100
331Roland Groen        NL      19   1691202 A42761B500
332Mauk Allessie       NL    1699772/  19   A456402A00
333Alex Gosav          RO     704821/  19   A45633CD00
334Popa+Dumitru        RO     281371/  19   A4279FC600
335Kelemen Csaba       RO     295616/  19   A42757BF00
336Nastasescu Daniel   RO     920008/  19   A42763F000
337Osanu               RO     224907/  19   A4279E1300
338Verzea Marius       RO     315301/  19   A456410B00
339Florin Floroiu      RO      19    471502 A456549F00
340Tincu Luca Gabriel  RO     002368/  19   A427850D00
341Iulian Zegheru      RO     209602/  19   A456432700
342Verzea Marius       RO     315308/  19   A427528800
343Stoica Adrian + FiulRO     310909/  19   A42750C500
344E Visser            NL    1658587/  19   A456444400
345Axel Stork          DV        332/  19   A456B59C00
346Pink Team           IT    9082447/  19   A427A1D300
347P. Blezer           NL    1137395/  19   A4549D9800
348Alex Gosav          RO     704817/  19   A427761A00
349Chirita+Petre       RO     205501/  19   A45635AD00
350Team Claudiu+Ionut  IT    9108933/  19   A427934A00
351Androne Costinel    RO     980026/  19   A4556FE900
352Columbodrom Diamond RO       9573/  19   A456498B00
353Lili&Bogdan         RO     281217/  19   A4563A4E00
354E Visser            NL      19   1686059 A4554FBC00

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *