Imbarcare primul concurs 130Km-Ramnicu Sarat

Nrfancierfoot ringelec. ringno.
1Crapu&Mircea        RO     280074/  19   A427824B00
2Team Claudiu + IonutRO     064468/  19   A45689B600
3Lili&Bogdan         RO     281222/  19   A427ADE600
4Ungureanu A+Elvis   RO      19    315033 A4559AB100
5Alexandru Panait    RO     314040/  19   A456E1CD00
6Vasile Doroftei     RO     147477/  19   A4563DB400
7Comb.Trica +PartenieRO     330321/  19   A456C23500
8Comb.Trica +PartenieRO     330301/  19   A4278F1100
9Cristea Constantin  RO     224723/  19   A4564EA400
10Crapu&Mircea        RO     280062/  19   A427660B00
11Bebe Stoica         RO        19  514108 A455991C00
12Tincu Luca Gabriel  RO      19      2356 A455886800
13Ionut S+Ionut K     RO      19    204500 A427A7CE00
14Comb.Trica +PartenieRO     330309/  19   A42786DE00
15Joh L.Bol           NL    1686145/  19   A427835900
16Team D&G            RO     225021/  19   A427307A00
17Crapu&Mircea        RO     280063/  19   A427A51B00
18Lili&Bogdan         RO     281217/  19   A4563A4E00
19E Visser            NL      19   1686059 A4554FBC00
20E Visser            NL    1658582/  19   A4563E7700
21Teapa+Ghoerghe      RO     333703/  19   A427810100
22Coen Brugman        NL    1273865/  19   A4553EF900
23Team ROF            DE        811/  19   A42792A500
24Cas & Marco Flier   NL    1700239/  19   A456A79A00
25Mauk Allessie       NL    1699830/  19   A42776EE00
26Mauk Allessie       NL    1699771/  19   A45654AE00
27Kalimanci OLR       BG      19     66348 A42787EC00
28Oprea Florentin     RO     199188/  19   A4278BD900
29Joh.L.Bol           NL      19   1686164 A455726E00
30Pink Team           IT    9081919/  19   A42759AE00
31Bebe Stoica         RO     514104/  19   A4559A6600
32Pink Team           IT    9082443/  19   A427514C00
33C. Tijl             NL    1636923/  19   A454EEE100
34Reinhard Gebhardt   DE       2071/  19   A42765A200
35Popa+Dumitru        RO     281378/  19   A427760C00
36Manta&Ionut         RO     204551/  19   A45556B500
37Ilie                RO     009313/  19   A456CD2B00
38Team Claudiu + IonutRO     977938/  19   A456C6F500
39Vasile Doroftei     RO     147479/  19   A45651ED00
40CLASS 888           RO         88/  19   A4564FEF00
41Class 888 + Dobre R.RO     081044/  19   A4276DAA00
42Team Ratsch         DV        198/  19   A456B53200
43R. van Bruggen      NL    1271221/  19   A4543A7E00
44Nastasescu Daniel   RO     920008/  19   A42763F000
45Micu Valentina      RO     330711/  19   A4568D4900
46Team Ratsch         DV       2572/  19   A456A34300
47H. Wind & KleinzonenNL    1305649/  19   A45471A300
48Columbodrom Diamond RO        19    9563 A427664800
49Team ROF            DE         02/  19   A42750D500
50Chirita+Petre       RO     206040/  19   A456712700
51Class 888 + Dobre R.RO     081012/  19   A427963800
52Stoica Adrian + FiulRO     310910/  19   A42734C100
53Team D&G            RO     225017/  19   A42760E300
54Familie Soellner    DV       2291/  19   A4567D1C00
55Caizer Eliza        NL     156809/  19   A42762F000
56Cristea Constantin  RO     280194/  19   A4564DD200
57Axel Stork          DV        339/  19   A454E63400
58Leteanu Edward & A. RO     241807/  19   A456A18100
59Andrei Denis+Florin RO     205752/  19   A4563EA400
60Dinu Marian+Sandu S.RO     281024/  19   A427664700
61Goorbergh-CouwenbergNL    1754808/  19   A427AFD500
62Vacarus Ionut       RO     215641/  19   A427A13D00
63Bulgagiu Ioan       IT    9065314/  19   A427720F00
64Daniel Munteanu     RO     215501/  19   A45649E500
65Kelemen Csaba       RO     295625/  19   A427805C00
66Alex Gosav          RO     704817/  19   A427761A00
67Vacarus Ionut       RO     215639/  19   A427661A00
68Chirita+Petre       RO     195070/  19   A427930E00
69Columbodrom Diamond RO       9573/  19   A456498B00
70R. van Bruggen      NL    1271222/  19   A454CB2100
71Mauk Allessie       NL    1699748/  19   A456576F00
72Marcel v/d Helm     NL    1623273/  19   A454AA5F00
73Kelemen Csaba       RO     295672/  19   A427AEB800
74Stoica Adrian + FiulRO     310905/  19   A456BC1D00
75Team Laxy           RO     708403/  19   A4563ED100
76Daniel Munteanu     RO     215503/  19   A456392100
77Familia Matei       RO     857249/  19   A42799EB00
78Talmaciu Gabriel    RO     980603/  19   A42760A700
79Ungureanu A+Elvis   RO     315006/  19   A4276F0300
80Tincu Luca Gabriel  RO      19    002354 A45597D200
81Vasile Doroftei     RO     147480/  19   A4564DF000
82Hatmanu Family Loft RO     150148/  19   A4563EE000
83Alexandru Panait    RO     314039/  19   A454794100
84Androne Costinel    RO     920301/  19   A4279CC900
85Osanu               RO     224907/  19   A4279E1300
86Ungureanu A+Elvis   RO     315118/  19   A4277A3500
87Team Ratsch         DE        188/  19   A456AB8700
88Chirita+Petre       RO     195076/  19   A4277F3F00
89Cosmin Olteanu      RO     020295/  19   A427AE9A00
90Kelemen Csaba       RO     295671/  19   A45687D600
91Coen Brugman        NL    1273864/  19   A427820000
92Familia Floroiu     RO     001947/  19   A42771A600
93Sima Daniel         RO     921104/  19   A455AFCB00
94Chirita+Petre       RO     205519/  19   A45645BC00
95Bebe Stoica         RO     514106/  19   A456443500
96Stoica Adrian + FiulRO     310916/  19   A42794B200
97Ilie                RO     041649/  19   A456BFFC00
98Dinu Marian+Sandu S RO     281034/  19   A454841A00
99Axel Stork          DV        341/  19   A454934700
100Rob Hoek            NL    1510314/  19   A4549DA700
101Cosmin Olteanu      RO     020286/  19   A42794A300
102Comb.Post-Fider-Vis NL      19   1269142 A4279AAE00
103Pink Team           IT    9082447/  19   A427A1D300
104Kalimanci OLR       BG      67356/  19   A4279B8F00
105Cristea Constantin  RO     224718/  19   A456400C00
106Micu Valentina      RO     594121/  19   A45470D100
107Goorbergh-CouwenbergNL    1754807/  19   A455A90D00
108Coen Brugman        NL    1273863/  19   A427888200
109Iulian Zegheru      RO     209602/  19   A456432700
110Pink Team           IT    9082446/  19   A427772800
111Comb.Post-Fider-Vis NL    1269128/  19   A42760D500
112Dinu Marian+Sandu S.RO     280061/  19   A427659300
113Alexandru Panait    RO     314065/  19   A454CA8C00
114H. Wind & KleinzonenNL    1305657/  19   A456CE5700
115Vacarus Ionut       RO     215642/  19   A4277D0400
116Bolla Crut          IT    9105662/  19   A427B59300
117Team CEC            RO    3009007/  19   A4563FC100
118Navrapescu Romeo    RO     138010/  19   A427787300
119Leteanu Edward & A. RO     241830/  19   A45482B200
120Androne Costinel    RO     980026/  19   A4556FE900
121Class 888 + Dobre R.RO     081026/  19   A427437700
122Micu Valentina      RO     330725/  19   A4540BD300
123P. Blezer           NL    1137395/  19   A4549D9800
124Familie Soellner    DE       1988/  19   A4564C1F00
125Coen Brugman        NL      19   1273862 A4558D0900
126Visser – Bol        NL    1686110/  19   A456AF7400
127Familia Matei       RO     857250/  19   A455527D00
128Kalimanci OLR       BG      67366/  19   A45565E300
129Ionut S+Ionut K     RO     204408/  19   A4276A9E00
130Mauk Allessie       NL    1699747/  19   A45652A000
131Team Florea+Furnica RO     402101/  19   A427907A00
132Androne Costinel    RO     980017/  19   A427818900
133Marcel v/d Helm     NL      19   1623270 A456D08200
134Pink Team           IT    9082444/  19   A427334A00
135Andrei Denis+Florin RO     205703/  19   A45636CA00
136Vasile Doroftei     RO     147471/  19   A45596C400
137Team Nasul si Finul RO     000575/  19   A4563B3E00
138Columbodrom Diamond RO     009570/  19   A4564A9900
139Axel Stork          DV        332/  19   A456B59C00
140Sima Daniel         RO     921102/  19   A4564D5A00
141Alex Gosav          RO     704806/  19   A456328200
142Sima Daniel         RO     921107/  19   A4564D2D00
143Reinhard Gebhardt   DE       2012/  19   A427931E00
144Team Ratsch         DV       2578/  19   A4569D2B00
145Stoica Adrian + FiulRO     310909/  19   A42750C500
146E Visser            NL    1658599/  19   A456374100
147Team Ratsch Germany DE    0755312/  19   A4563B4D00
148Irinel Popa         RO     699227/  19   A4277DD800
149Ionut S+Ionut K     RO     204498/  19   A4278C5100
150Vasile Doroftei     RO     147474/  19   A45636F700
151Team CEC            RO    3009002/  19   A4563EFF00
152Team DV             DV         63/  19   A454B58100
153Mauk Allessie       NL    1699838/  19   A42791E300
154Ungureanu Valentin  RO     204298/  19   A455951000
155Nastasescu Daniel   RO     920010/  19   A4279E9B00
156Chirita+Petre       RO     205001/  19   A4564C5B00
157Verzea Marius       RO     315312/  19   A4565F4900
158Familia Floroiu     RO     001962/  19   A427332C00
159Jega Catalin        RO     079006/  19   A4563D9600
160Joh.L.Bol           NL    1686177/  19   A427709900
161Micu Valentina      RO     594107/  19   A454CF3C00
162Oprea Florentin     RO     199186/  19   A427917900
163Irinel Popa         RO     699216/  19   A4274ED600
164Cosmin Olteanu      RO     020283/  19   A4278F2000
165Bulgagiu Ioan       IT    9081915/  19   A4279CE700
166Bebe Stoica         RO     514105/  19   A456311A00
167Team Nasul si Finul RO     000585/  19   A4278DF500
168Roland Groen        NL    1691204/  19   A4275E5F00
169Familie Soellner    DE        19    1974 A455AB9200
170Popa+Dumitru        RO      19    065903 A42794A400
171Orange Team         IT    9081911/  19   A427A4C100
172Roland Groen        NL    1691203/  19   A427864800
173Jega Catalin        RO     200154/  19   A45648C800
174Team Laxy           RO     708407/  19   A4277E4F00
175Iulian Zegheru      RO     209601/  19   A456424600
176Ionut S+Ionut K     RO     204402/  19   A427383700
177Team D&G            RO    1006976/  19   A427B43A00
178Talmaciu Gabriel    RO     980650/  19   A42798AF00
179Dinu Marian+Sandu S.RO     281013/  19   A4278C8D00
180Team Nasul si Finul RO     000584/  19   A427558500
181Orange Team         IT    9081913/  19   A427965600
182Nastasescu Daniel   RO     920015/  19   A427A32C00
183Kalimanci OLR       BG      19     67357 A42736EE00
184Ionut S+Ionut K     RO        19  204413 A42797A100
185Crapu&Mircea        RO     280066/  19   A4274B1500
186Vasile Doroftei     RO        19  147472 A455730300
187Ungureanu Valentin  RO     204299/  19   A4564ED100
188Andrei Denis+Florin RO        19  205753 A455866A00
189Verzea Marius       RO     315310/  19   A456367F00
190Ioan Carmazan       RO     020460/  19   A4279A9F00
191Florea Cosmin       RO     091165/  19   A42732D200
192Class 888 + Dobre R.RO     081011/  19   A42762D200
193Familia Matei       RO     857243/  19   A42770D400
194Kelemen Csaba       RO     295626/  19   A4278ACB00
195Caizer Eliza        RO      19    156813 A427B68300
196Tincu Luca Gabriel  RO     002363/  19   A4278FF400
197Kelemen Csaba       RO     295644/  19   A427AD9B00
198Coen Brugman        NL    1273866/  19   A42793F000
199Navrapescu Romeo    RO     138015/  19   A455732100
200Stoica Adrian + FiulRO     310907/  19   A427AE2100
201Roland Groen        NL    1690801/  19   A427773700
202Vasile Doroftei     RO     147475/  19   A4564E3B00
203Cristea Constantin  RO     280198/  19   A45646F700
204Familie Soellner    DE       1978/  19   A45634AE00
205Alexandru Panait    RO     314047/  19   A454770700
206Crapu&Mircea        RO     280058/  19   A4276B7F00
207Mauk Allessie       NL    1699825/  19   A4276EC800
208Florin Floroiu      RO      19    471502 A456549F00
209Comb.Post-Fider-Vis NL    1269141/  19   A4273DC900
210Team Florea+Furnica RO     402113/  19   A42766CF00
211Kelemen Csaba       RO     295615/  19   A427597100
212Team Laxy           RO     708402/  19   A4563D7800
213Comb.Post-Fider-Vis NL      19   1393140 A4558FF800
214Team D&G            RO     225018/  19   A427A92600
215Bulgagiu Ioan       IT    9065308/  19   A427A75500
216Irinel Popa         RO     699224/  19   A4559C0A00
217Team Nasul si FInul RO     000586/  19   A4276E0400
218Kalimanci OLR       BG      19     67367 A427792700
219Comb.Burg&Waard     NL    1679562/  19   A4275C1500
220Vasile Doroftei     RO     147476/  19   A4557EDB00
221Cristea Constantin  RO     280197/  19   A4563A9900
222Columbodrom Diamond RO       9575/  19   A45634F900
223Team Expo Houten    NL    1003923/  19   A4558F6100
224Kelemen Csaba       RO     295616/  19   A42757BF00
225Kelemen Csaba       RO     295601/  19   A427399F00
226P. Blezer           NL    1137389/  19   A454785100
227Talmaciu Gabriel    RO     980643/  19   A42793C200
228Familia Floroiu     RO     001950/  19   A4274B5100
229Nastasescu Daniel   RO     920054/  19   A427320000
230Man Team            RO     330956/  19   A427630E00
231Verzea Marius       RO     315304/  19   A456490300
232Sima Daniel         RO     921106/  19   A4563A6C00
233Stoica Adrian + FiulRO     310923/  19   A4273F4E00
234EXTREM OLR          RO     206120/  19   A4541FC200
235Columbodrom Diamond RO       9571/  19   A456355200
236Cosmin Olteanu      RO     020267/  19   A427A8DC00
237Cristea Constantin  RO     280193/  19   A456546200
238Alex Gosav          RO     704821/  19   A45633CD00
239Comb.Post-Fider-Vis NL      19   1393186 A42798DD00
240Comb.Post-Fider-Vis NL    1393165/  19   A4279B3400
241Vacarus Ionut       RO     215643/  19   A427706B00
242Daniel Munteanu     RO     215509/  19   A456395E00
243Chirita+Petre       RO     206006/  19   A4564E7700
244Team CEC            RO     352508/  19   A45647E700
245Joh.L.Bol           NL    1686144/  19   A4278BBB00
246Team Nasul si Finul RO     000652/  19   A4569D6700
247Familie Soellner    DV       1975/  19   A456489B00
248Kelemen Csaba       RO     295655/  19   A4278CC900
249Banita Mihaita      RO     983112/  19   A4273EE600
250Navrapescu Romeo    RO      19    138024 A4276BBC00
251Andrei Denis+Florin RO     215502/  19   A45640A200
252Caizer Eliza        RO     156804/  19   A427AB7F00
253Goorbergh-CouwenbergNL    3919669/  19   A427901000
254Irinel Popa         RO      19    699225 A455784A00
255Chirita+Petre       RO     205501/  19   A45635AD00
256Team Laxy           RO      19    708408 A42792C400
257Team Nasul si Finul RO      00583/  19   A4276E5F00
258Stoica Adrian + FiulRO     310920/  19   A42772D200
259Mauk Allessie       NL    1699772/  19   A456402A00
260Team Expo Houten    NL    1003928/  19   A45578E000
261Cristea Constantin  RO     208200/  19   A456421900
262Team Ratsch Germany DE        317/  19   A45637C900
263Stoica Adrian + FiulRO     310919/  19   A4278C6F00
264Team ROF            DE        110/  19   A427956600
265Team Florea+Furnica RO     402114/  19   A427ADD700
266Familie Soellner    DE       1984/  19   A456412900
267Goorbergh-CouwenbergNL    3919673/  19   A4273DF500
268Team Claudiu+Ionut  IT    9108927/  19   A45595B600
269Team WAZ            DE       9628/  19   A456564200
270Oprea Florentin     RO     199184/  19   A42735FD00
271Team CEC            RO        19  352503 A455642000
272Roland Groen        NL      19   1691202 A42761B500
273Roland Groen        NL    1691201/  19   A4276A5300
274Familia Floroiu     RO     001951/  19   A4273BE800
275Vacarus Ionut       RO     215638/  19   A427868300
276Hatmanu Family Loft RO     149015/  19   A4565F3A00
277Familie Soellner    DV       2292/  19   A45451C200
278Teapa+Gheorghe      RO     333704/  19   A427A51C00
279Micu Valentina      RO     330702/  19   A45667F400
280Team Expo Houten    NL    1003925/  19   A45650FD00
281E Visser            NL      19   1658536 A455651000
282Joh.L.Bol           NL      19   1686166 A42778A000
283Bolla Crut          IT    9105668/  19   A42796A100
284Alex Gosav          RO     704824/  19   A45641B000
285Goorbergh-CouwenbergNL    3919677/  19   A42732D300
286Team Claudiu+Ionut  RO     923248/  19   A427637800
287Reinhard Gebhardt   DE       2060/  19   A455943F00
288Cosmin Olteanu      RO     020247/  19   A427A84500
289R. van Bruggen      NL    1271219/  19   A456838F00
290Joh.L.Bol           NL    1686175/  19   A45562E600
291E Visser            NL    1658588/  19   A456434500
292E Visser            NL    1658594/  19   A45640B100
293Dinu Marian+Sandu S.RO     280069/  19   A427961A00
294Team Nasul si Finul RO     000579/  19   A427631E00
295Andrei Denis+Florin RO     205754/  19   A4563A8A00
296Team Expo Houten    NL    1003926/  19   A4563B0100
297Comb.Trica +PartenieRO     330314/  19   A427A3E000
298Cas & Marco Flier   NL     170023/  19   A456667D00
299Team Claudiu+Ionut  IT    9108933/  19   A427934A00
300Team ROF            DE        817/  19   A4276E1300
301Popa+Dumitru        RO     281371/  19   A4279FC600
302Sima Daniel         RO     921112/  19   A4563C9700
303Marcu Laurentiu     RO     613544/  19   A456D31600
304Marcel v/d Helm     NL    1623271/  19   A4546C9900
305Sima Daniel         RO     921103/  19   A4564A4E00
306Team D&G            RO     225024/  19   A4273A3400
307Joh.L.Bol           NL      19   1685973 A45642FB00
308Comb.Burg&Waard     NL    1679559/  19   A427821F00
309Verzea Marius       RO     315308/  19   A427528800
310Manta&Ionut         RO      19    204576 A427849500
311E Visser            NL      19   1658590 A456512900
312Navrapescu Romeo    DE     138021/  19   A427619800
313H. Wind & KleinzonenNL      19   1305656 A45672CC00
314Tincu Luca Gabriel  RO     002368/  19   A427850D00
315Osanu               RO     224946/  19   A427534A00
316Chirita+Petre       RO     206008/  19   A456416500
317CLASS 888           RO         06/  19   A4279E2100
318Crapu&Mircea        RO     280068/  19   A42786CF00
319Osanu               RO     224991/  19   A4279BE800
320Team CEC            RO     352502/  19   A455948A00
321Verzea Marius       RO     315301/  19   A456410B00
322E Visser            NL      19   1658592 A4557E6200
323C. Tijl             NL    1636921/  19   A4549C6C00
324Familia Matei       RO     857245/  19   A42797FC00
325Florea Cosmin       RO     091161/  19   A4278CF700
326Ioan Carmazan       RO     020446/  19   A427A5B200
327Crapu&Mircea        RO     280059/  19   A42793D100
328Martin &Rick WijtmanNL    1775878/  19   A454FAF400
329Dinu Marian+Sandu S.RO     281011/  19   A42797BF00
330Popa+Dumitru        RO     280621/  19   A4278B7000
331Teapa+Ghoerghe      RO     333701/  19   A42780C600
332Caizer Eliza        RO     156810/  19   A427645900
333Team Florea+Furnica RO     402119/  19   A427B98000
334Visser – Bol        NL    1686216/  19   A454FCD400
335Crapu&Mircea        RO     280070/  19   A4275D0400
336Cristea Constantin  RO     280196/  19   A45651CF00
337Oprea Florentin     RO     199195/  19   A427843A00
338Marcel v/d Helm     NL    1623274/  19   A45474DD00
339Sima Daniel         RO     921101/  19   A45646D900
340EXTREM OLR          RO     206166/  19   A454C83300
341Ungureanu A+Elvis   RO     315122/  19   A427406C00
342Comb.Trica +PartenieRO     330310/  19   A427889000
343Visser – Bol        NL    1686226/  19   A456702800
344Bolla Crut          IT    9105740/  19   A42781A600
345Florin Floroiu      RO     471503/  19   A4563E8600
346Class 888 + Dobre R.RO     081014/  19   A427949400
347Mauk Allessie       NL    1699752/  19   A427802000
348E Visser            NL    1658587/  19   A456444400
349Osanu               RO     224924/  19   A427430F00

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *