Imbarcare concurs Nr. 2 Bronz , 160 Km.

cur.no.fancierfoot ring
1Micu Valentina      RO     594121/  19   
2Coen Brugman        NL    1273863/  19   
3Team Ratsch Germany DE    0755312/  19   
4Team Laxy           RO     708402/  19   
5E Visser            NL    1658594/  19   
6E Visser            NL      19   1658592 
7Team WAZ            DE       9628/  19   
8Cosmin Olteanu      RO     020247/  19   
9Dinu Marian+Sandu S.RO     281011/  19   
10Team CEC            RO    3009002/  19   
11Chirita+Petre       RO     195076/  19   
12Crapu&Mircea        RO     280066/  19   
13Comb.Burg&Waard     NL    1679559/  19   
14Team Ratsch         DV        198/  19   
15Micu Valentina      RO     594107/  19   
16Verzea Marius       RO     315310/  19   
17Team D&G            RO     225021/  19   
18Daniel Munteanu     RO     215503/  19   
19Popa+Dumitru        RO     281378/  19   
20Goorbergh-CouwenbergNL    1754807/  19   
21Crapu&Mircea        RO     280068/  19   
22Andrei Denis+Florin RO     205752/  19   
23Chirita+Petre       RO     206040/  19   
24Team D&G            RO    1006976/  19   
25Stoica Adrian + FiulRO     310909/  19   
26Team Ratsch         DE        188/  19   
27Team Expo Houten    NL    1003925/  19   
28H. Wind & KleinzonenNL    1305657/  19   
29Team Laxy           RO      19    708408 
30Columbodrom Diamond RO       9575/  19   
31Ungureanu A+Elvis   RO     315122/  19   
32Bolla Crut          IT    9105668/  19   
33Chirita+Petre       RO     206008/  19   
34Popa+Dumitru        RO     281371/  19   
35Stoica Adrian + FiulRO     310923/  19   
36Joh.L.Bol           NL    1686177/  19   
37Vasile Doroftei     RO     147476/  19   
38Ungureanu Valentin  RO     204299/  19   
39Lili&Bogdan         RO     281217/  19   
40Team Claudiu+Ionut  IT    9108933/  19   
41P. Blezer           NL    1137389/  19   
42Roland Groen        NL    1691204/  19   
43Alexandru Panait    RO     314040/  19   
44Stoica Adrian + FiulRO     310916/  19   
45Cas & Marco Flier   NL     170023/  19   
46Teapa+Gheorghe      RO     333704/  19   
47Chirita+Petre       RO     205001/  19   
48Ionut S+Ionut K     RO     204402/  19   
49Goorbergh-CouwenbergNL    3919677/  19   
50Oprea Florentin     RO     199195/  19   
51Ungureanu A+Elvis   RO     315006/  19   
52Nastasescu Daniel   RO     920010/  19   
53Goorbergh-CouwenbergNL    3919669/  19   
54Columbodrom Diamond RO       9573/  19   
55Comb.Burg&Waard     NL    1679562/  19   
56Androne Costinel    RO     980017/  19   
57Crapu&Mircea        RO     280063/  19   
58Hatmanu Family Loft RO     150148/  19   
59Androne Costinel    RO     980026/  19   
60Tincu Luca Gabriel  RO      19    002354 
61Coen Brugman        NL    1273865/  19   
62Alexandru Panait    RO     314065/  19   
63Team Claudiu+Ionut  RO     923248/  19   
64Chirita+Petre       RO     205501/  19   
65Familia Floroiu     RO     001951/  19   
66Man Team            RO     330956/  19   
67Verzea Marius       RO     315312/  19   
68Marcu Laurentiu     RO     613544/  19   
69Vacarus Ionut       RO     215639/  19   
70Familie Soellner    DE       1988/  19   
71Team Laxy           RO     708403/  19   
72Cas & Marco Flier   NL    1700239/  19   
73Pink Team           IT    9082443/  19   
74Cristea Constantin  RO     224718/  19   
75Crapu&Mircea        RO     280070/  19   
76Verzea Marius       RO     315304/  19   
77Team Nasul si Finul RO      00583/  19   
78C. Tijl             NL    1636923/  19   
79Alexandru Panait    RO     314039/  19   
80Coen Brugman        NL    1273864/  19   
81Leteanu Edward & A. RO     241807/  19   
82Team Nasul si Finul RO     000585/  19   
83Caizer Eliza        RO     156804/  19   
84Familia Floroiu     RO     001950/  19   
85Kalimanci OLR       BG      19     67357 
86Bebe Stoica         RO        19  514108 
87Cristea Constantin  RO     280196/  19   
88E Visser            NL      19   1658536 
89Osanu               RO     224924/  19   
90Talmaciu Gabriel    RO     980650/  19   
91Cosmin Olteanu      RO     020283/  19   
92Irinel Popa         RO     699224/  19   
93Familia Matei       RO     857245/  19   
94Ioan Carmazan       RO     020460/  19   
95Bebe Stoica         RO     514105/  19   
96Alex Gosav          RO     704806/  19   
97Sima Daniel         RO     921102/  19   
98Comb.Post-Fider-Vis NL    1269141/  19   
99Team D&G            RO     225018/  19   
100Familie Soellner    DE       1984/  19   
101Florin Floroiu      RO     471503/  19   
102EXTREM OLR          RO     206166/  19   
103Kelemen Csaba       RO     295601/  19   
104Cristea Constantin  RO     280194/  19   
105Nastasescu Daniel   RO     920008/  19   
106Kelemen Csaba       RO     295626/  19   
107Team D&G            RO     225017/  19   
108Comb.Post-Fider-Vis NL    1393165/  19   
109Comb.Post-Fider-Vis NL    1269128/  19   
110Osanu               RO     224907/  19   
111Nastasescu Daniel   RO     920054/  19   
112Comb.Post-Fider-Vis NL      19   1393140 
113Team Ratsch         DV       2578/  19   
114Dinu Marian+Sandu S.RO     280061/  19   
115Kelemen Csaba       RO     295625/  19   
116Teapa+Ghoerghe      RO     333703/  19   
117Marcel v/d Helm     NL    1623274/  19   
118Dinu Marian+Sandu S.RO     281013/  19   
119Columbodrom Diamond RO       9571/  19   
120Team ROF            DE        817/  19   
121Vasile Doroftei     RO     147474/  19   
122Team Claudiu + IonutRO     977938/  19   
123Micu Valentina      RO     330702/  19   
124Sima Daniel         RO     921104/  19   
125Osanu               RO     224991/  19   
126Comb.Post-Fider-Vis NL      19   1393186 
127Vasile Doroftei     RO     147477/  19   
128Tincu Luca Gabriel  RO     002368/  19   
129Kelemen Csaba       RO     295655/  19   
130Manta&Ionut         RO      19    204576 
131Goorbergh-CouwenbergNL    3919673/  19   
132Cristea Constantin  RO     224723/  19   
133Class 888 + Dobre R.RO     081011/  19   
134Caizer Eliza        NL     156809/  19   
135H. Wind & KleinzonenNL    1305649/  19   
136Bulgagiu Ioan       IT    9065308/  19   
137Comb.Trica +PartenieRO     330309/  19   
138Team Expo Houten    NL    1003923/  19   
139CLASS 888           RO         06/  19   
140Team Nasul si Finul RO     000579/  19   
141Tincu Luca Gabriel  RO      19      2356 
142Florea Cosmin       RO     091161/  19   
143Team Florea+Furnica RO     402119/  19   
144Axel Stork          DV        339/  19   
145Mauk Allessie       NL    1699772/  19   
146Team Claudiu + IonutRO     064468/  19   
147Marcel v/d Helm     NL      19   1623270 
148Comb.Trica +PartenieRO     330321/  19   
149Mauk Allessie       NL    1699747/  19   
150Talmaciu Gabriel    RO     980643/  19   
151Iulian Zegheru      RO     209602/  19   
152Columbodrom Diamond RO     009570/  19   
153Coen Brugman        NL    1273866/  19   
154Chirita+Petre       RO     195070/  19   
155Teapa+Ghoerghe      RO     333701/  19   
156Visser – Bol        NL    1686226/  19   
157Familie Soellner    DE        19    1974 
158Oprea Florentin     RO     199188/  19   
159Stoica Adrian + FiulRO     310907/  19   
160Sima Daniel         RO     921101/  19   
161Lili&Bogdan         RO     281222/  19   
162Popa+Dumitru        RO      19    065903 
163Stoica Adrian + FiulRO     310919/  19   
164Team Claudiu+Ionut  IT    9108927/  19   
165Ilie                RO     009313/  19   
166Dinu Marian+Sandu S RO     281034/  19   
167Cristea Constantin  RO     280193/  19   
168Chirita+Petre       RO     205519/  19   
169Kalimanci OLR       BG      67366/  19   
170Orange Team         IT    9081911/  19   
171Team Expo Houten    NL    1003928/  19   
172Ilie                RO     041649/  19   
173Daniel Munteanu     RO     215501/  19   
174Team CEC            RO     352502/  19   
175Popa+Dumitru        RO     280621/  19   
176Coen Brugman        NL      19   1273862 
177Team DV             DV         63/  19   
178Team Nasul si Finul RO     000584/  19   
179Ungureanu A+Elvis   RO     315118/  19   
180C. Tijl             NL    1636921/  19   
181Axel Stork          DV        349/  19   
182Sima Daniel         RO     921106/  19   
183Mauk Allessie       NL    1699830/  19   
184Dinu Marian+Sandu S.RO     281024/  19   
185Marcel v/d Helm     NL    1623271/  19   
186Crapu&Mircea        RO     280062/  19   
187Jega Catalin        RO     200154/  19   
188Manta&Ionut         RO     204551/  19   
189Micu Valentina      RO     330711/  19   
190Cristea Constantin  RO     280198/  19   
191Andrei Denis+Florin RO        19  205753 
192Cosmin Olteanu      RO     020295/  19   
193Talmaciu Gabriel    RO     980603/  19   
194Andrei Denis+Florin RO     215502/  19   
195Class 888 + Dobre R.RO     081014/  19   
196Bebe Stoica         RO     514106/  19   
197Andrei Denis+Florin RO     205703/  19   
198Tincu Luca Gabriel  RO     002363/  19   
199Mauk Allessie       NL    1699771/  19   
200Class 888 + Dobre R.RO     081012/  19   
201Caizer Eliza        RO      19    156813 
202Oprea Florentin     RO     199186/  19   
203Kelemen Csaba       RO     295644/  19   
204Androne Costinel    RO     920301/  19   
205Reinhard Gebhardt   DE       2071/  19   
206Oprea Florentin     RO     199184/  19   
207Ungureanu Valentin  RO     204298/  19   
208Familie Soellner    DV       1975/  19   
209Navrapescu Romeo    RO     138010/  19   
210Bulgagiu Ioan       IT    9081915/  19   
211Familia Matei       RO     857250/  19   
212Kalimanci OLR       BG      19     66348 
213Banita Mihaita      RO     983112/  19   
214Pink Team           IT    9082447/  19   
215Team CEC            RO     352508/  19   
216R. van Bruggen      NL    1271222/  19   
217Vasile Doroftei     RO     147480/  19   
218Team ROF            DE        811/  19   
219Team Laxy           RO     708407/  19   
220Bolla Crut          IT    9105740/  19   
221Nastasescu Daniel   RO     920015/  19   
222Cristea Constantin  RO     208200/  19   
223Micu Valentina      RO     330725/  19   
224Stoica Adrian + FiulRO     310920/  19   
225P. Blezer           NL    1137395/  19   
226CLASS 888           RO         88/  19   
227Alex Gosav          RO     704817/  19   
228Sima Daniel         RO     921107/  19   
229Osanu               RO     224946/  19   
230Hatmanu Family Loft RO     149015/  19   
231Pink Team           IT    9082446/  19   
232Familia Floroiu     RO     001962/  19   
233Familie Soellner    DV       2292/  19   
234Cristea Constantin  RO     280197/  19   
235Axel Stork          DV        341/  19   
236Joh.L.Bol           NL    1686144/  19   
237Cosmin Olteanu      RO     020286/  19   
238Martin &Rick WijtmanNL    1775878/  19   
239Vasile Doroftei     RO     147475/  19   
240Bebe Stoica         RO     514104/  19   
241Navrapescu Romeo    RO     138015/  19   
242Team Florea+Furnica RO     402114/  19   
243Class 888 + Dobre R.RO     081026/  19   
244Mauk Allessie       NL    1699825/  19   
245Joh.L.Bol           NL      19   1686166 
246Team Florea+Furnica RO     402101/  19   
247R. van Bruggen      NL    1271221/  19   
248Kalimanci OLR       BG      67356/  19   
249Stoica Adrian + FiulRO     310905/  19   
250Crapu&Mircea        RO     280074/  19   
251Cosmin Olteanu      RO     020267/  19   
252Pink Team           IT    9082444/  19   
253Orange Team         IT    9081913/  19   
254Ionut S+Ionut K     RO     204498/  19   
255E Visser            NL    1658588/  19   
256E Visser            NL    1658599/  19   
257Roland Groen        NL    1690801/  19   
258Familie Soellner    DE       1978/  19   
259Comb.Trica +PartenieRO     330301/  19   
260E Visser            NL    1658582/  19   
261Comb.Trica +PartenieRO     330314/  19   
262Team Ratsch Germany DE        317/  19   
263Kelemen Csaba       RO     295615/  19   
264Rob Hoek            NL    1510314/  19   
265Kelemen Csaba       RO     295672/  19   
266Caizer Eliza        RO     156810/  19   
267Visser – Bol        NL    1686216/  19   
268Sima Daniel         RO     921103/  19   
269Mauk Allessie       NL    1699748/  19   
270Irinel Popa         RO     699227/  19   
271Reinhard Gebhardt   DE       2060/  19   
272Alex Gosav          RO     704824/  19   
273Sima Daniel         RO     921112/  19   
274Ionut S+Ionut K     RO        19  204413 
275H. Wind & KleinzonenNL      19   1305656 
276Bulgagiu Ioan       IT    9065314/  19   
277Kelemen Csaba       RO     295616/  19   
278Joh.L.Bol           NL      19   1686164 
279Team Nasul si Finul RO     000575/  19   
280Visser – Bol        NL    1686110/  19   
281Daniel Munteanu     RO     215509/  19   
282Familia Matei       RO     857243/  19   
283Comb.Post-Fider-Vis NL      19   1269142 
284Roland Groen        NL    1691203/  19   
285Ungureanu A+Elvis   RO      19    315033 
286Class 888 + Dobre R.RO     081044/  19   
287Dinu Marian+Sandu S.RO     280069/  19   
288Vacarus Ionut       RO     215641/  19   
289Team ROF            DE        110/  19   
290Team Nasul si FInul RO     000586/  19   
291Comb.Trica +PartenieRO     330310/  19   
292Team D&G            RO     225024/  19   
293Alex Gosav          RO     704821/  19   
294Team Ratsch         DV       2572/  19   
295Vasile Doroftei     RO     147479/  19   
296Familie Soellner    DV       2291/  19   
297Familia Floroiu     RO     001947/  19   
298E Visser            NL      19   1658590 
299Iulian Zegheru      RO     209601/  19   
300Team CEC            RO    3009007/  19   
301Team CEC            RO        19  352503 
302Jega Catalin        RO     079006/  19   
303Crapu&Mircea        RO     280059/  19   
304Mauk Allessie       NL    1699838/  19   
305Kalimanci OLR       BG      19     67367 
306Navrapescu Romeo    RO      19    138024 
307Verzea Marius       RO     315301/  19   
308Navrapescu Romeo    DE     138021/  19   
309R. van Bruggen      NL    1271219/  19   
310Irinel Popa         RO     699216/  19   
311Florea Cosmin       RO     091165/  19   
312Joh.L.Bol           NL    1686175/  19   
313Vacarus Ionut       RO     215638/  19   
314Ionut S+Ionut K     RO      19    204500 
315Team ROF            DE         02/  19   
316Ionut S+Ionut K     RO     204408/  19   
317Mauk Allessie       NL    1699752/  19   
318Axel Stork          DV        332/  19   
319Irinel Popa         RO      19    699225 
320Marcel v/d Helm     NL    1623273/  19   
321Stoica Adrian + FiulRO     310910/  19   
322E Visser            NL      19   1686059 
323Vasile Doroftei     RO        19  147472 
324Vacarus Ionut       RO     215642/  19   
325Joh.L.Bol           NL      19   1685973 
326E Visser            NL    1658587/  19   
327Goorbergh-CouwenbergNL    1754808/  19   
328Kelemen Csaba       RO     295671/  19   
329Team Florea+Furnica RO     402113/  19   
330Team Expo Houten    NL    1003926/  19   
331Roland Groen        NL      19   1691202 
332Crapu&Mircea        RO     280058/  19   
333Vasile Doroftei     RO     147471/  19   
334Bolla Crut          IT    9105662/  19   
335Chirita+Petre       RO     206006/  19   
336Andrei Denis+Florin RO     205754/  19   
337Alexandru Panait    RO     314047/  19   
338Columbodrom Diamond RO        19    9563 
339Vacarus Ionut       RO     215643/  19   
340Ioan Carmazan       RO     020446/  19   
341EXTREM OLR          RO     206120/  19   
342Familia Matei       RO     857249/  19   
343Team Nasul si Finul RO     000652/  19   
344Florin Floroiu      RO      19    471502 
345Roland Groen        NL    1691201/  19   

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *