Lista imbarcare finala

NRfancierfoot ringelec. ringno.
1Comb.Post-Fider-Vis NL    1393165/  19   A4279B3400
2Kelemen Csaba       RO     295615/  19   A427597100
3Iulian Zegheru      RO     209601/  19   A456424600
4Tincu Luca Gabriel  RO     002363/  19   A4278FF400
5Comb.Burg&Waard     NL    1679562/  19   A4275C1500
6Familie Soellner    DE        19    1974 A455AB9200
7E Visser            NL      19   1658536 A455651000
8Pink Team           IT    9082447/  19   A427A1D300
9Florin Floroiu      RO      19    471502 A456549F00
10Tincu Luca Gabriel  RO      19    002354 A45597D200
11Ionut S+Ionut K     RO      19    204500 A427A7CE00
12Popa+Dumitru        RO     281371/  19   A4279FC600
13Coen Brugman        NL    1273864/  19   A427820000
14Team Claudiu+Ionut  RO     923248/  19   A427637800
15Class 888 + Dobre R.RO     081026/  19   A427437700
16Vasile Doroftei     RO     147474/  19   A45636F700
17Osanu               RO     224991/  19   A4279BE800
18Team D&G            RO     225018/  19   A427A92600
19Cosmin Olteanu      RO     020295/  19   A427AE9A00
20Team Claudiu+Ionut  IT    9108927/  19   A45595B600
21Irinel Popa         RO     699224/  19   A4559C0A00
22Sima Daniel         RO     921103/  19   A4564A4E00
23Team ROF            DE         02/  19   A42750D500
24Crapu&Mircea        RO     280058/  19   A4276B7F00
25Team Florea+Furnica RO     402113/  19   A42766CF00
26Micu Valentina      RO     330702/  19   A45667F400
27Kelemen Csaba       RO     295655/  19   A4278CC900
28Team Laxy           RO     708403/  19   A4563ED100
29Kelemen Csaba       RO     295616/  19   A42757BF00
30Popa+Dumitru        RO      19    065903 A42794A400
31Reinhard Gebhardt   DE       2060/  19   A455943F00
32Vacarus Ionut       RO     215642/  19   A4277D0400
33Osanu               RO     224907/  19   A4279E1300
34Team DV             DV         63/  19   A454B58100
35Team Ratsch Germany DE        317/  19   A45637C900
36Teapa+Gheorghe      RO     333704/  19   A427A51C00
37Cristea Constantin  RO     280197/  19   A4563A9900
38Navrapescu Romeo    RO     138010/  19   A427787300
39Nastasescu Daniel   RO     920015/  19   A427A32C00
40Sima Daniel         RO     921107/  19   A4564D2D00
41Lili&Bogdan         RO     281222/  19   A427ADE600
42Crapu&Mircea        RO     280068/  19   A42786CF00
43Mauk Allessie       NL    1699752/  19   A427802000
44Familia Floroiu     RO     001950/  19   A4274B5100
45Andrei Denis+Florin RO        19  205753 A455866A00
46Comb.Trica +PartenieRO     330301/  19   A4278F1100
47Chirita+Petre       RO     195070/  19   A427930E00
48Team Florea+Furnica RO     402101/  19   A427907A00
49Vasile Doroftei     RO        19  147472 A455730300
50Familie Soellner    DE       1984/  19   A456412900
51Alexandru Panait    RO     314047/  19   A454770700
52Oprea Florentin     RO     199186/  19   A427917900
53Micu Valentina      RO     330711/  19   A4568D4900
54Oprea Florentin     RO     199184/  19   A42735FD00
55Bulgagiu Ioan       IT    9081915/  19   A4279CE700
56Kelemen Csaba       RO     295671/  19   A45687D600
57Ilie                RO     041649/  19   A456BFFC00
58Team CEC            RO     352502/  19   A455948A00
59CLASS 888           RO         06/  19   A4279E2100
60R. van Bruggen      NL    1271222/  19   A454CB2100
61E Visser            NL    1658599/  19   A456374100
62Popa+Dumitru        RO     281378/  19   A427760C00
63Tincu Luca Gabriel  RO      19      2356 A455886800
64Joh.L.Bol           NL    1686175/  19   A45562E600
65Familie Soellner    DV       2292/  19   A45451C200
66Coen Brugman        NL    1273866/  19   A42793F000
67Andrei Denis+Florin RO     205752/  19   A4563EA400
68Dinu Marian+Sandu S RO     281034/  19   A454841A00
69Class 888 + Dobre R.RO     081044/  19   A4276DAA00
70Bolla Crut          IT    9105740/  19   A42781A600
71Familie Soellner    DE       1978/  19   A45634AE00
72Verzea Marius       RO     315301/  19   A456410B00
73Hatmanu Family Loft RO     149015/  19   A4565F3A00
74Florea Cosmin       RO     091165/  19   A42732D200
75Team Laxy           RO     708402/  19   A4563D7800
76Cas & Marco Flier   NL    1700239/  19   A456A79A00
77Vasile Doroftei     RO     147480/  19   A4564DF000
78Comb.Trica +PartenieRO     330310/  19   A427889000
79E Visser            NL      19   1686059 A4554FBC00
80Stoica Adrian + FiulRO     310923/  19   A4273F4E00
81Sima Daniel         RO     921102/  19   A4564D5A00
82H. Wind & KleinzonenNL      19   1305656 A45672CC00
83Dinu Marian+Sandu S.RO     281024/  19   A427664700
84Team D&G            RO     225021/  19   A427307A00
85Micu Valentina      RO     594107/  19   A454CF3C00
86Team Ratsch Germany DE    0755312/  19   A4563B4D00
87Stoica Adrian + FiulRO     310920/  19   A42772D200
88Team Florea+Furnica RO     402119/  19   A427B98000
89Daniel Munteanu     RO     215509/  19   A456395E00
90Cosmin Olteanu      RO     020286/  19   A42794A300
91Vasile Doroftei     RO     147477/  19   A4563DB400
92Familia Matei       RO     857245/  19   A42797FC00
93Columbodrom Diamond RO     009570/  19   A4564A9900
94Team Nasul si Finul RO     000579/  19   A427631E00
95Talmaciu Gabriel    RO     980603/  19   A42760A700
96Kalimanci OLR       BG      19     66348 A42787EC00
97Vasile Doroftei     RO     147479/  19   A45651ED00
98Osanu               RO     224946/  19   A427534A00
99Roland Groen        NL    1691201/  19   A4276A5300
100Mauk Allessie       NL    1699825/  19   A4276EC800
101Stoica Adrian + FiulRO     310916/  19   A42794B200
102Ionut S+Ionut K     RO     204408/  19   A4276A9E00
103Dinu Marian+Sandu S.RO     280061/  19   A427659300
104Team Nasul si Finul RO     000575/  19   A4563B3E00
105Joh.L.Bol           NL      19   1686164 A455726E00
106Team D&G            RO     225024/  19   A4273A3400
107Vasile Doroftei     RO     147475/  19   A4564E3B00
108Mauk Allessie       NL    1699838/  19   A42791E300
109Teapa+Ghoerghe      RO     333703/  19   A427810100
110Cristea Constantin  RO     280198/  19   A45646F700
111Cosmin Olteanu      RO     020247/  19   A427A84500
112Navrapescu Romeo    RO      19    138024 A4276BBC00
113Vacarus Ionut       RO     215643/  19   A427706B00
114Kalimanci OLR       BG      67356/  19   A4279B8F00
115Pink Team           IT    9082446/  19   A427772800
116Axel Stork          DV        332/  19   A456B59C00
117Team CEC            RO    3009007/  19   A4563FC100
118Familie Soellner    DE       1988/  19   A4564C1F00
119Axel Stork          DV        339/  19   A454E63400
120Goorbergh-CouwenbergNL    3919669/  19   A427901000
121E Visser            NL    1658582/  19   A4563E7700
122Team D&G            RO    1006976/  19   A427B43A00
123Verzea Marius       RO     315310/  19   A456367F00
124Androne Costinel    RO     980026/  19   A4556FE900
125Dinu Marian+Sandu S.RO     280069/  19   A427961A00
126Team CEC            RO    3009002/  19   A4563EFF00
127Caizer Eliza        RO     156810/  19   A427645900
128Vasile Doroftei     RO     147476/  19   A4557EDB00
129Class 888 + Dobre R.RO     081012/  19   A427963800
130Hatmanu Family Loft RO     150148/  19   A4563EE000
131Caizer Eliza        RO      19    156813 A427B68300
132Sima Daniel         RO     921104/  19   A455AFCB00
133H. Wind & KleinzonenNL    1305657/  19   A456CE5700
134Roland Groen        NL      19   1691202 A42761B500
135Familia Matei       RO     857250/  19   A455527D00
136E Visser            NL    1658594/  19   A45640B100
137Dinu Marian+Sandu S.RO     281013/  19   A4278C8D00
138Talmaciu Gabriel    RO     980650/  19   A42798AF00
139Tincu Luca Gabriel  RO     002368/  19   A427850D00
140Chirita+Petre       RO     205501/  19   A45635AD00
141Irinel Popa         RO     699216/  19   A4274ED600
142Team Nasul si Finul RO     000652/  19   A4569D6700
143Team Florea+Furnic  RO     402114/  19   A42237B200
144Banita Mihaita      RO     983112/  19   A425E1E600
145EXTREM OLR          RO     206166/  19   A4223F5000

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *